Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:56:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: teleportiranje vojske nakon opozova  (Posjeta: 1454 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« na: Studeni 01, 2010, 07:38:16 »

napadao sam nekog lika, i 10 minuta prije napada sam opozvao, i vojska mi se stvorila u sekundi doma.
jel to bug ili tako treba biti?
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 01, 2010, 07:47:47 »

.......40 MIN BI TREBALO DA SE VRACAJU KRACE.........NEGO STO PUTUJU DO METE...........AL CITAJ MALO .........NEMOJ SAMO  [:-} [:-}.......... Grin Grin Cheesy Grin Grin
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 01, 2010, 07:51:49 »

.......40 MIN BI TREBALO DA SE VRACAJU KRACE.........NEGO STO PUTUJU DO METE...........AL CITAJ MALO .........NEMOJ SAMO  [:-} [:-}.......... Grin Grin Cheesy Grin Grin

da, ali ja sam opozvao, dakle po toj logici teleportiraš se doma i nitko te nikada ne može uloviti
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 01, 2010, 08:00:29 »

........VJEROVATNO SI NAJBLIZEG SUSJEDA HTIO ROKNUT..........DO KOJEG TI NETREBA VISE OD 40 MIN...................PA ZATO..... Grin Grin Grin......A TO  JE PO MENI DOBRO..........ROKNES GA  *black_eye* *black_eye* .........I JOS MU STIGNES SACEKUSU NAPRAVIT..,, *black_eye* *black_eye*
Lips Sealed Lips Sealed Wink Wink Wink Wink Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 01, 2010, 08:18:39 »

mislim da je to sve u redu. nema buga. dakle, vojska ima minimalno 40 min do najbližeg igrača. tih 40 min su priprema napada.Znači, vojnici su zapravo doma, ali moraju naoštriti mačeve i koplja. Pripremiti opsadne strojeve, pripraviti rakiju koja im je potrebna za dug put i tako dalje. A kad odustaneš od napada, ne moraju se nikamo vraćati jer su već doma. nisi li već primijetio da je vrijeme povratka kraće od vremena koje im je trebalo do cilja upravo za tih 40 min?  Wink
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2010, 09:08:16 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #5 na: Studeni 02, 2010, 03:33:37 »

Tiger,
kada i gdje ce se moci imati kalkulaciju daljine do igraca kojeg se zeli napasti?
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 02, 2010, 08:51:15 »

Mislim da toga ćak ni neće biti. I meni je to ok. Malo je teže... Imaš brzinu svake jedinice i formule za izračunavanje povećanja brzine od kartografije i što će ti više.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 02, 2010, 09:07:35 »

Kalkulator vremena putovanja bi trebao biti napravljen, ali ne znam točno kad.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #8 na: Studeni 02, 2010, 05:49:28 »

Mislim da toga ćak ni neće biti. I meni je to ok. Malo je teže... Imaš brzinu svake jedinice i formule za izračunavanje povećanja brzine od kartografije i što će ti više.

 Grin Grin Grin........dobar si nemam sta dodati......... *xxx*
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 02, 2010, 11:40:11 »

vi ste svi pijani.... ovaj angola za sve radi usporedbe.... pa naravno da su vojnici pijani pa tko bi isao u rat trijezan??? pa ja se na wc ne usudim ici a da prije pola litre rakije na drmnem.... a vjerujem da tiger jos najvise pije od svih jer on je zagorec.... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 03, 2010, 08:56:11 »

Pa naravno da piju. Pa ni jedna vojska nije trijezna dobila bitku nikad. Što misliš zašto je arapima trebalo 300 godina da otjeraju križare iz palestine...? Upravo zato što nitko pio alkohol. PA vojska samo zato i ide u rat. Da se mogu napiti, pljačkati i silovati. I ako im to oduzmeš onda će ti pobjeć' k'o talijani. Grin *drunk*
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2010, 09:06:37 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 03, 2010, 06:57:08 »

pa najbolje je vojsku poslati kad si pijan.... uvjek sjedne napad a i boli te ona stvar kad ce doci ili dal ce ti ceku napraviti....
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 03, 2010, 07:21:47 »

Tiger,
kada i gdje ce se moci imati kalkulaciju daljine do igraca kojeg se zeli napasti?

pa imaš to, klikneš koga hoćeš napasti i informacije o napadu. sve ti piše u detalje
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!