Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 02:38:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Šale na račun V5  (Posjeta: 2325 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« na: Listopad 29, 2010, 01:13:22 »


 *hahaha*
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 29, 2010, 01:27:34 »

a  Lips Sealed  se svi po redu... vi dobijete bug gdje imate para ja dobijem neki sa nemogucnoscu prijenosa ressa i sl... not fair Undecided Cry
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 29, 2010, 09:35:59 »


 *hahaha*
To se popravilo nakon refresha ili??
Evidentirano

marko1997
Gost
« Odgovor #3 na: Listopad 29, 2010, 11:19:46 »

Tak sam ja slično imo  Cool
Evidentirano
marko1997
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 29, 2010, 11:21:03 »

Igore koristiš moźda google crhome
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 29, 2010, 11:46:56 »

Ne mozilla firefox  --- i nisam dobio odgovor tamo gore na pitanje kako se može imati više od 120 zadovoljstva ... ili se to gledaju sve provincije zajedno ili što ?! .. jer ja sam jućer cijeli dan pazio da ne zaposlim nijednog vojnika da mi cijeli dan ostane točno 120 zadovoljstva u prijestolnici , i opet sam izgubio ni manje ni više nego 1046 populacije, zašto?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 29, 2010, 11:59:18 »

Možeš imati preko 120. Znači prvi krug ima 4-10 bonusa pa ima od 104 - 110 zadovoljstva. Ako premjestiš prijestolnicu tmo, to je još +20 na taj broj.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 29, 2010, 05:16:23 »

Tiger, to po nekim matematickim racunicama znanim samo programerima imperije neide bas od ruke...............
Meni svaka provincija ima max zadovoljstva( a ako zbrojim sve sto je dodano sa zelenim slovima pr. :
Bonus od vjernosti savezu  +1 
Bonus od sveučilišta  +2 
Bonus utvrde[3]  +3 
Bonus hrama[1]  +2 
Dovoljno radnih mjesta  +5 ...tada dolazim do izracuna preko 113 zadovoljstva u provinciji gdje je max zadovoljstvo 100
Znaci iako imam u svim provincijama max zadovoljstvo, izracun bude PROSJECNO ZADOVOLJSTVO CARSTVA 107.......
Zbrojim , oduzmem,podjelim na provincije i nikako niti na koji nacin nece se imati max prosjecno zadovoljstvo carstva 120......

Pa onda neka programeri objasne kojom se oni matematikom sluze da se nakon toga uspoređuje sa nekim acc koji ima vece zadovoljstvo od dopusteno programom i da meni vec 4 dana za redom odlaze seljaci........sto ih vise imam to mi vise njih odlaze...........

Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 29, 2010, 05:50:55 »

 Grin Grin Grin  hA HA,  ZNAŠ UTVRDA I MENI ISTO IMAM 3 PROV U 2 PROV UTVRDE 4 I 1 PROV UTVRDU 3  ZADOVOLJSTVO MI JE U SVIMA MAX  120,106,105  REDOM  A TO JE MAXIMUM!!!! ZA SVAKU OD NJIH MADA PO IZRACUNIMA BI U SVAKOJ MOGAO IMATI I VISE A ONDA VIDIM PROSJECNO ZADOVOLJSTVO CIJELOGA CARSTVA NA TO MI JE 114.  E DA DOBIVAM SELJAKE NARAVNO ALI NESTO JAKO SKRTO ALI SU MI I ODLAZILI EHEHEH I MENE ZANIMA ZASTO??
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 29, 2010, 05:52:37 »

pa eto da... to je budalaština. imam isto max zadovoljstvo koje mogu imati. i opet pušim populaciju čisto zbog toga što lik kod kojeg mi je populacija otišla ima manje provincija pa time veće prosječno zadovoljstvo carstva. odoše u bosnu gdje ima dobrih čevapa.  Cheesy
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 29, 2010, 06:01:42 »

Grin Grin Grin  hA HA,  ZNAŠ UTVRDA I MENI ISTO IMAM 3 PROV U 2 PROV UTVRDE 4 I 1 PROV UTVRDU 3  ZADOVOLJSTVO MI JE U SVIMA MAX  120,106,105  REDOM  A TO JE MAXIMUM!!!! ZA SVAKU OD NJIH MADA PO IZRACUNIMA BI U SVAKOJ MOGAO IMATI I VISE A ONDA VIDIM PROSJECNO ZADOVOLJSTVO CIJELOGA CARSTVA NA TO MI JE 114.  E DA DOBIVAM SELJAKE NARAVNO ALI NESTO JAKO SKRTO ALI SU MI I ODLAZILI EHEHEH I MENE ZANIMA ZASTO??

znaci zbrojis sva 3 zadovoljstva i podijelis na 3 prov i imas prosjecno zadovoljstvo tako otprilike mislim i onda ti jos dodaju bonuse koje imas i vise od toga ako se ne varam  331:3=110  i onda su jos nasli mi 4 negdje eto ali neznam kako
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 29, 2010, 07:37:58 »

Neko je u drugoj temi rekao ljudima da neka čitaju upute, pa bi to mogao i ja reći.
Znači, prosječno zadovoljstvo se dobiva na sljedeći način.
Prosječno zadovoljstvo = (zadovoljstvo prov 1 * broj stanovnika prov 1 + zadovoljstvo prov 2 * broj stanovnika prov 2 + ...)/ ukupna populacija svih provincija
i tako dobiješ prosjek. Normalno je da provincija koja ima više stanovnika, npr 1 donosi više a one male manje u taj prosjek.
Tako da netko tko ima manje provincija je efektivno u prednosti, ali s ene uspoređuju igrači nasumično već na temelju pozicije u poretku pa se uspoređuju uvijek slični igrači.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #12 na: Listopad 29, 2010, 09:16:37 »

Neko je u drugoj temi rekao ljudima da neka čitaju upute, pa bi to mogao i ja reći.
Znači, prosječno zadovoljstvo se dobiva na sljedeći način.
Prosječno zadovoljstvo = (zadovoljstvo prov 1 * broj stanovnika prov 1 + zadovoljstvo prov 2 * broj stanovnika prov 2 + ...)/ ukupna populacija svih provincija
i tako dobiješ prosjek. Normalno je da provincija koja ima više stanovnika, npr 1 donosi više a one male manje u taj prosjek.
Tako da netko tko ima manje provincija je efektivno u prednosti, ali s ene uspoređuju igrači nasumično već na temelju pozicije u poretku pa se uspoređuju uvijek slični igrači.

procitao ja tu bibliju koju su napisali nekoliko puta i to stoji sto pise...
ono sto neide nikome u glavu a narocito u acc na racun seljaka je da onaj koji je na poziciji kao ja ili priblizno kako si naveo isto tako nema mogucnost da ima vece zadovoljstvo od programiranog....
Znaci da je greska kod programera sto ..kako ti znas napisati..negdje u kodu pa uspoređuju dva igraca koja po rangu nisu podjednaka.......ja imam 3 provincije i mene se uspoređuje sa acc koji ima dvije provincije,manje bodova,manje razvijen.......gdje tu ima logike.......ponavljam zadovoljstvo je max prema tome nema netko vise od toga ......

To bi bilo dobro da se ispita, a samo da nađem kome mi je sve odlazilo pa stavim ime acc pa da vidis razliku u bodovima a uspoređuje se samnom........


Drugo:
Promjene u igri
[2010-10-28 14:19:30]

3. Kapacitet farmi Imperijana je povečan sa 7200 na 7500 i cijena je smanjena za 10%........meni i dalje stoji 7200 a ne kako se navodi u promjenama.....

Kako to objasniti?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 29, 2010, 10:54:11 »

3 . Biti će provjereno.
Ovo je iz pomoći. Ali sustav će biti promijenjen uskoro.
"Glavni utjecaj zadovoljstva - imigracija ili emigracija. Na osnovu poretka, svakih 24 sata kreiraju se grupe od 10 carstava, aktivnih u zadnja 168 sata(isti ili slični ekonomski bodovi, isto ili slično vrijeme obračuna poreza i zadovoljstva). Nakon toga se računa srednja razina zadovoljstva za svaki račun, prema sljedećoj formuli:

(Provincija 1 x zadovoljstvo provincije 1 + Provincija 2 x zadovoljstvo provincije 2 its. do zadnje provincije)/ukupna populacija carstva = nivo zadovoljstva carstva

Tada se računa prosječno zadovoljstvo cijele grupe. To prosječno zadovoljstvo grupe se oduzim od individualnog zadovoljstva svakog igrača u grupi.

Igrači sa zadovoljstvom iznad prosjeka dobivaju populaciju, oni ispod gube. Svakih 5 zadovoljstva razlike je 1% populacije, koja se gubi ili dobiva. Manje od 5 zadovoljstva se zaokružuje na 5."
Faktori na temelju kojih se slažu grupe su vrijeme kreiranja računa, slični bodovi... ima više toga. Da, na početku se može desiti da onaj sa manje provincija dobiva populaciju, jer mu ustvari je prosječno zadovoljstvo veće, zbog toga jer mu prijestolnica ima veći utjecaj nego tvoja, jer ima manje stanovnika i provincija. To je nešto o čemu sam par puta pričao sa kreatorima igre i zato će se uvesti novi sustav.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #14 na: Listopad 30, 2010, 12:19:36 »

to se zove odgovor .........+5 imas.............. Grin Grin Grin..... [:-}
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!