Imperia Online България  
Април 18, 2024, 05:45:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Да се поднови ли играта Smiley  (Гласуването приключено: Септември 16, 2016, 19:35:37 )
ДА - 12 (92.3%)
НЕ - 0 (0%)
Ако се съберат поне 10 - 1 (7.7%)
Общ брой гласове: 13

Страници: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 538   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Футболна игра  (Прочетена 813120 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #4635 -: Май 22, 2012, 00:53:54 »

 *freak* *hahaha*
Активен

Авторското Право  Grin
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #4636 -: Май 22, 2012, 16:26:47 »

естествено, че ще бият...ама все пак да съм с чиста съвест, че поне съм опитал Wink
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #4637 -: Май 22, 2012, 16:29:43 »

Заложи на 2-0 за литекс  Wink
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #4638 -: Май 22, 2012, 16:50:24 »

Момчета,
нека лафчето се пренесе в съседната тема ("Място за сладки ...."). Тази е предназначена за публикуване на програмата, прогнозите и класирането. Благодаря. Smiley
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #4639 -: Май 23, 2012, 17:51:52 »

искам да честитя на Хазарта за победата  Wink най-постоянният през цялата ера заслужено спечели  *beer*
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #4640 -: Май 23, 2012, 22:03:13 »

Хазарта е шампион!
Борбата за второто място все още теоретично не е решена. При резултат в последния мач 0:2, гхим-333 ще изпревари Смех с една точица и ще финишира втори. При всеки друг резултат Смех запазва второто си място.
Няма нужда да споменавам, че всякакви промени по вече дадените прогнози са невъзможни.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #4641 -: Май 27, 2012, 23:03:47 »

КРЪГ 10
ДатаЧасДомакинГостРезултат
1.09.05.201214:00Динамо МоскваРубин 0:1
2.09.05.201221:45Атлетико МадридАтлетик Билбао3:0
3.12.05.201215:30Лудогорец Черноморец3:1
4.12.05.201219:00Леванте Атлетик Билбао3:0
5.12.05.201219:00Фенербахче Галатасарай 0:0
6.12.05.201221:30Борусия ДортмундБайерн Мюнхен5:2
7.13.05.201217:00Евертън Нюкясъл3:1
8.13.05.201217:00Манчестър СитиКуинс Парк Рейнджърс3:2
9.13.05.201217:00СъндърландМанчестър Юнайтед0:1
10.13.05.201217:00Тотнъм Фулъм 2:0
11.13.05.201221:45Лацио Интер 3:1
12.13.05.201222:00Монпелие Лил1:0
13.13.05.201222:00Пари Сен ЖерменРен3:0
14.16.05.2012 20:00Локомотив ПловдивЛудогорец1:2
15.19.05.201217:45ЦСКАЛитекс4:1
16.19.05.201221:45Байерн МюнхенЧелси 1:1
17.20.05.201221:45Ювентус Наполи0:2
18.23.05.201218:00Лудогорец ЦСКА1:0
19.23.05.201218:00Литекс Локомотив Пловдив6:2
20.25.05.201222:00Атлетик БилбаоБарселона 0:3

Най-малко очаквана среща - среща № 7 - победата на Евертън. Познали са трима: Ниня, Гошко и Джибрил. Другата среща с трима познали е среща № 16 - равенството на Байерн и Челси на финала.

По критерия под/над Джибрил и Ниня са равни с по петнадесет познати срещи и получават бонус, ама на куково лято!
 Grin





И тъй, тоя кръг Бесния размаза! 77 точки са много добър резултат, който го довежда до шестото място в крайното класиране - един вид отличник!

Какво да кажем за шампиона? Определено заслужава титлата си! Не само с постиженията си тази ера, ами и като цялостно представяне по време на участието му във Футболна игра. На Смех за малко му се размина, завършва на почетното второ място, но не бива да забравяме, че той пропусна цял един кръг поради непредвидено отсъствие. Гхим-333 завършва силно ерата (за последните четири кръга има по-малко точки единствено от Хазарта) и финишира също на стълбичката, припомняйки си своите собствени шампионски моменти. (дали топката на Ливърпул още съществува?)

Крайното класиране може да бъде систематизирано както следва:
- шампион - Xa3apTa
- спец - smehh с познати 105 срещи от прогнозирани 179 мача (90% от тиража), което представлява близо 59% успеваемост на прогнозите за тази ера!
- мистър точен резултат - Xa3apTa в луда конкуренция с Диването, който остава само на мач по-малко
- фен - за пореден, пореден път тази класация се печели от djibril, който отново доказва, че няма нищо случайно в това. Когато стане дума за отбелязване на голове в мачове, може в значителна степен да се доверите на този човек!

Похвала за BloodyMerry, който/която се включи в последния кръг на олимпийския принцип! Тази ера Нафтата разочарова, Бора прави интересно представяне, а Килимявката успява да завърши над Хапчето, но екипът отдава това на чистата случайност.

Честито на победителя - новият шампион Xa3apTa!!
Вече двукратен победител, редно е да помисли за изравняване постижението на трикратния и каква по-добра възможност от задаващото се европейско първенство?!
Европа скоро ще е футбол. Екипът на ФИ ще отговори на това предизвикателство. Всички сте поканени и нека по-добрия победи!

Редно е сега при добро желание Хазарта да разкаже нещо за себе си, да сподели с многобройните си хиляди почитатели пикантни истории от своя личен живот и своите футболни пристрастия. Скоро името му ще бъде гравирано на почетната грамота за Ера 14, като в този ред на мисли е хубаво да потвърди адреса си на лично съобщение до нас. Ако има някакви желания по отношение на клубове и цветове, сега е момента да ги заяви. Скоро ще бъде готово и художественото оформление на крайното класиране, което ще намери ествественото си място в Залата на славата.

До нови срещи... съвсем скоро!



Активен

Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #4642 -: Май 28, 2012, 00:21:51 »

Нещо интересно, което показва значението на твърдите срещи в прогнозите:



Попа и Килгор - отличници в боравенето с този инструмент!

Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #4643 -: Юни 06, 2012, 15:15:04 »

Радвам се много  , че  най-накрая успях и аз да спечеля ера от редовния сезон  на играта в тази силна конкуренция  *beer* *beer* *beer* *YAHOO*
От 20 години гледам и играя футбол от тогава съм и фен на Ювентус като в последствие бях  силно превлечен и от футболът който  Арсенал практикува и така сега тези два отбора са ми на сърце  *GIVE_HEART*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #4644 -: Юни 13, 2012, 23:47:24 »

Залата на славата е обновена.
Активен

FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #4645 -: Юли 02, 2012, 23:23:59 »

Бихме желали да попитаме дали шампиона получи своята награда, не за друго, а от притеснения относно наджеността на доставчиците и реалността на адреса? Молим за обратна информация за наше собствено удовлетворение и успокоение.
Активен

FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« Отговор #4646 -: Септември 01, 2012, 21:25:18 »

И така, страстното футболно лято приключи и е време да започнем нова ера на Играта...
15-тата ера ще стартира на 15-ти септември 2012 г., за да покаже за сетен път кои от вас имат още много да учат и кои са майстори на предвижданията на тема футбол. Wink
Очаквайте пускането на първия кръг до няколко дни.
We're back! *YEEES!*
Активен

Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #4647 -: Септември 01, 2012, 22:09:40 »

Нафтата е твърде зает, затова решихме да не чакаме да изпълни обещанието си. И въпреки, че беше наплъно очаквано, той ме разочарова. Чудех се как е възможно това? Не трябва ли да е разочарован човек само тогава, когато се случи нещо, което не е очаквал? Може да не съм разочарован, може само да съм обиден, тъжен и ядосан в някаква странна комбинация, която напомня разочарование. Няма значение, аз съм сигурен, че Нафти ще изпълни това, което е казал, дори и с известно закъснение. От друга страна разбирам, че е тъпо да правиш плакет сам за себе си. Но каквото и да направи, отношението му към ФИ вече е напълно прозрачно и това ще се помни.
Разочарован съм и от последният ни шампион, който така и не намери време да напише два реда. Разбира се, това не е задължително. Но ми се виждаше подходящо. Направихме му грамота и Хапчето му изпрати подарък, дори не знам какво е било, но каквото и да е било, все си мисля, че струва повече от две думи в някакъв измислен форум. Може и да бъркам. Човек винаги трябва да допуска, че не е прав. Може би не мисля правилно, може би съм сбъркан. Но това вече няма значение. Започваме нова ера. Всички са добре дошли. Надявам се доброто настроение да се върне. Надявам се да сме повече и да ни бъде интересно. А ако не се получи, загубата няма да е голяма - просто малко от нашето време.
В момента започваме двама - Хапчето и аз. Просто да вметна, и ние също работим, често нямаме свободно време или пък то е заето с по-приятни неща от писане, оформяне и смятане. Затова моля от сега ако нещо някога сгафим, да ни простите. Апелирам за дух на разбирателство, толерантност и приятелство, каквато всъщност е и целта на тази наша сбирка в тази част на форума. Нека се забавляваме заедно. Нека гледаме, обсъждаме, коментираме футбол заедно. Искам някога наистина да се съберем да гледаме мач заедно, в реалността, ако не всички, то поне част от участниците тук. Надявам се повече хора да се пробват в играта. От мен смятането, от вас всичко останало.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4648 -: Септември 02, 2012, 00:04:04 »

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* .....няма да приказвам ...само ще кажа НАЗДРАВЕ Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #4649 -: Септември 03, 2012, 01:29:36 »

Нафтата е твърде зает, затова решихме да не чакаме да изпълни обещанието си. И въпреки, че беше наплъно очаквано, той ме разочарова. Чудех се как е възможно това? Не трябва ли да е разочарован човек само тогава, когато се случи нещо, което не е очаквал? Може да не съм разочарован, може само да съм обиден, тъжен и ядосан в някаква странна комбинация, която напомня разочарование. Няма значение, аз съм сигурен, че Нафти ще изпълни това, което е казал, дори и с известно закъснение. От друга страна разбирам, че е тъпо да правиш плакет сам за себе си. Но каквото и да направи, отношението му към ФИ вече е напълно прозрачно и това ще се помни.
Разочарован съм и от последният ни шампион, който така и не намери време да напише два реда. Разбира се, това не е задължително. Но ми се виждаше подходящо. Направихме му грамота и Хапчето му изпрати подарък, дори не знам какво е било, но каквото и да е било, все си мисля, че струва повече от две думи в някакъв измислен форум. Може и да бъркам. Човек винаги трябва да допуска, че не е прав. Може би не мисля правилно, може би съм сбъркан. Но това вече няма значение. Започваме нова ера. Всички са добре дошли. Надявам се доброто настроение да се върне. Надявам се да сме повече и да ни бъде интересно. А ако не се получи, загубата няма да е голяма - просто малко от нашето време.
В момента започваме двама - Хапчето и аз. Просто да вметна, и ние също работим, често нямаме свободно време или пък то е заето с по-приятни неща от писане, оформяне и смятане. Затова моля от сега ако нещо някога сгафим, да ни простите. Апелирам за дух на разбирателство, толерантност и приятелство, каквато всъщност е и целта на тази наша сбирка в тази част на форума. Нека се забавляваме заедно. Нека гледаме, обсъждаме, коментираме футбол заедно. Искам някога наистина да се съберем да гледаме мач заедно, в реалността, ако не всички, то поне част от участниците тук. Надявам се повече хора да се пробват в играта. От мен смятането, от вас всичко останало.


Голям си бате, РЕСПЕКТ
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 538   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!