Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:52:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос към модераторите  (Прочетена 2717 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stranger
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« -: Юни 24, 2008, 00:36:25 »

Ерата в 18 - ти свят свърши преди 3 дена, да бяхте публикували тук поне класирането, или това е без значение за вас ? Играчите дадоха 8 месеца от себе си, мисля, че поне това им дължите  *crazy*
Активен
vinetu_bg
Майор
*****

Karma: +290/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 585



Профил
« Отговор #1 -: Юни 24, 2008, 00:42:13 »

Ерата в 18 - ти свят свърши преди 3 дена, да бяхте публикували тук поне класирането, или това е без значение за вас ? Играчите дадоха 8 месеца от себе си, мисля, че поне това им дължите  *crazy*
скъпи ми приятелю не разбра ли че залата на славата се подържа от нас играчите,трябваше да направим снимки и да ги постнем тук ама здраве да е.ние знаем кой беше най добър.вината си е изцяло наша нито един доклад нищо.аз лично ще препълня тази зала през новата ера. Wink
Активен

stranger
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #2 -: Юни 24, 2008, 00:54:50 »

За съжаление няма да мога да ти помогна, защото няма да играя в тая ера, но мисля че трябва да има някакво място, където да се публикуват класациите, и то не от нас юзерите, а от екипа на играта. Това си е един вид реклама за тях според мен, ще стимулира новите играчи да виждат маршали, генерали, хиляди точки доблест ... Така поне мисля  *scratch*
Активен
stranger
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #3 -: Юни 24, 2008, 01:03:13 »

Аз съм доволен от играта си в тази ера, за първи път играя, а станах маршал, класирах се на 7 - мо място по военни точки и на 3 - то по доблест, няма от какво да се срамувам  *write* Нали е зала на славата, поне да се похваля  Grin И което е най - важно, съюза, в който играех - BUL_ALL, е трети в съюзната класация. И това ако не е повод да пусна тема в залата на славата, не знам кое е  *bravo* Искам да благодаря на всичките ми съотборници - лидера t70pete, Paris, PUNDELARIU, Tranchov, LUXEON, flower,  Nightfire, Ramzes и Drakula, че се биха като лъвове и направиха този съюз една сила, с която всички други се съобразяваха  *bravo*
« Последна редакция: Юни 24, 2008, 01:22:36 от stranger » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!