Imperia Online България  
Април 26, 2024, 04:03:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо продължавм да настоявам за свят БЕЗ КАСИЧКИ ......  (Прочетена 9738 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #30 -: Юни 28, 2008, 09:20:43 »

А не мислите ли ,че свят без каси би стимулирал фермерстването ,а не воюването?все пак парите които сега взимате от каси за да се подпомагате ще трябва сами да си ги осигурявате в такъв свят -а това става с мнооого копане Grin
Не всички си набавят парите от удари по каси..Някой предпочитат да оберат фермерите в блока.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #31 -: Юни 29, 2008, 01:00:19 »

Не всички си набавят парите от удари по каси..Някой предпочитат да оберат фермерите в блока.. Grin

а като няма блок, и като има програмка за смс известяване ..........знаеш ли кога ще обереш фермера, никога.
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #32 -: Юни 29, 2008, 07:44:20 »

а като няма блок, и като има програмка за смс известяване ..........знаеш ли кога ще обереш фермера, никога.
стига неудобни постове   >Sad >Sad >Sad
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #33 -: Юни 29, 2008, 09:13:57 »

Ще има такъв свят.
Веднага щом закърпим Империята и след като направим Номадското нашествие, ще направим Ултра Хардкор Блиц - Блиц свят без каси.
И един 4-месечен без каси - също.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #34 -: Юни 29, 2008, 11:02:56 »

Ще има такъв свят.
Веднага щом закърпим Империята и след като направим Номадското нашествие, ще направим Ултра Хардкор Блиц - Блиц свят без каси.
И един 4-месечен без каси - също.
Аз ще чакам 4-месечния  *bravo* *bravo* *bravo* .... нямам времева възможност за Блиц  Undecided
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #35 -: Юни 29, 2008, 11:10:24 »

е то и сега блица е нещо подобно ...за толкоз ери там я имам 10 атаки по каси я не
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #36 -: Юни 29, 2008, 11:31:45 »

а като няма блок, и като има програмка за смс известяване ..........знаеш ли кога ще обереш фермера, никога.
стига неудобни постове   >Sad >Sad >Sad
Какво му е неудобното на поста.. *scratch* Аз лично не си спомням откога не ходя по каси пък си се оправям.. *pardon* Така ,че идеята на Крокодил  *beer* при мен отдавна е реализирана..Само доходите взимам де , ама по каси не ходя.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #37 -: Юни 30, 2008, 00:07:21 »

Ще има такъв свят.
Веднага щом закърпим Империята и след като направим Номадското нашествие, ще направим Ултра Хардкор Блиц - Блиц свят без каси.
И един 4-месечен без каси - също.

4 месечен без каси наесен - пак сме в Играта  [:-}
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
t0n1ty
Jounin
Лейтенант
***

Karma: +10/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 188



Профил
« Отговор #38 -: Декември 06, 2009, 15:07:48 »

Браво !
Активен
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #39 -: Декември 07, 2009, 00:56:10 »

Предложението ми е да помислите за един свят където да няма касички, да се трият неактивните по 7-ем дни ассове, да се спазва ограничението на 2000 имперски мили ....
Да има класирания по всички видове, да има съюзно класиране .... да има живот ....
Блица за това стана толкова интересен и привлекателен свят, понеже там има действие, има битки с живи противници а не с "некрофили" ... натрупали по 400 хил армия и незнаещи какво да я правят ....
Свят с драконовски мерки за изтриване при точене и без бонуси от Кредити, като добиви и др. подобни ...

Ще по питатате къде ще е финансовия Ви интерес .... Направете ДОСТЪПА до него Платен с КРЕДИТИ и СМС-и ....

Свят за хора, които искат да играят  Smiley

Не че нещо , ама това е най-хубавото нещо което съм чел тук.
По принцип не давам пари за кредити , но бих си платил за свят без КАСИ И КРЕДИТИ...
ЕКСТРА СИ КРОКИ , ДАНО УСПЕЕШ.
Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #40 -: Април 10, 2010, 13:20:04 »

1 год. след обещанията има ли свят без каси?
Активен

kokobul1
kokobul
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


най-добрите ги мразят само нещастници


Профил
« Отговор #41 -: Април 22, 2010, 17:00:29 »

егаси това обештание е тук вече близо 2 години а все така си е неизпълнено  Shocked *xxx*
Активен

ако някой се опитва да те засенчи - оставиго да слънчаса !!!
mhk_122
Редник
*

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #42 -: Април 23, 2010, 20:41:55 »

Браво за идеята Кроки  *bravo* *bravo* *bravo* , но все пак всички предложения тук са направени в подкрепа на битките (не че има нещо лошо), но аз искам да предложа още едно нещо. Понеже по такива правила трудно ще се събират ресурси за по скъпите проучвания предлагам и да може да може да се пускат по две проучвания на веднъж, като второто е на изчакване и като свърши първото тогава да се стартира второто, защото ако проведеш някоя сериозна битка и вземеш много ресурс и не можеш да го изхарчиш ставаш много уязвим, тъй като си загубил много армия


Щом си загубил много армия, то ти ще купуваш желязо и дърво да я възстановяваш, а другото скъпо проучване ще чака следващата битка. Поне аз така бих направил.

Иначе съм за идеята ви, вие сте силни и опитни играчи, трябва да се забавлявате... Grin Аз ще си игря във свят 3, пък вие правете каквото щете!
« Последна редакция: Април 23, 2010, 20:45:10 от mhk_122 » Активен

Цитат на: GARIO в Януари 11, 2011, 09:56:11
 ....И на последния ти въпрос(Понеже не можеш да четеш) -предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Ако сте приключили с пророчествата си да заключвам темата...Приятен ден на всички

БЯГАНЕТО ОТ ПРОБЛЕМА НЕ ГО РЕШАВА!
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #43 -: Април 23, 2010, 21:07:22 »

az mislq 4e pone moje da se namalqt na polovina, primerno v 19 svqt, i az sam s 3k bitki no bih predpo4el da nqma kasi4ki  Smiley
                            Shocked Shocked    къде си бре старо?
Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #44 -: Април 23, 2010, 21:09:00 »

Аз мислех, че повечко хора ще подкрепят идеята .... явно Аз бъркам .... писах и на ЛС на хора, на които си мислех, че точно такава игра би им допаднала .... но както Виждам .. ефекта е нулев. Така, че играем по правилата и докато ни е интересно .... като спре да е интересно ....  *pardon*
              Извини ме, просто влизам от дъжда на вятър тук и сега видях! АЗ СЪМ ЗА! Но ти забрави блока - нека има и блок?
Активен

Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!