Imperia Online България  
Март 28, 2024, 10:56:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искаме нов турнир - с равен старт!  (Прочетена 5436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #15 -: Юни 01, 2019, 19:08:05 »

Давайте да настояваме за такъв турнир, а да не обясняваме как няма или не може да стане  Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Юни 01, 2019, 21:37:53 »

Продължаваш да пишеш пост след пост без да си прочел какво е написал автора на темата."Нека да има някаква входна такса от 50-100 лв., срещу която да се дадат стартови пакети диаманти и предмети. И повече да не може да се купуват или прехвърлят такива от други светове." Как разбирателю ще ползваш акаунтите пръснати по световете когато не може да прехвърляш диаманти и предмети от тях.Пишеш от тема в тема с недомлъвки и загадъчност в опит да покажеш колко много разбираш играта.Мислиш си че пазиш тайни.А те са известни на 99% от играещите.Тук човека предлага нещо и желае подкрепа от играчите.Щом си против си го кажи и се обоснови.Но да представиш замазания си брътвеж за дълбокомислена обосновка те прави единствено поредния форумен палячо.Не се напъвай.Почти никой не влиза вече тук.
регваш три до 5 акаунта, като ползваш всички без един за палежи и точене, какво му е тайнственото на това?  колко от вас ще дадат 5х на входната такса от 100 кинта да се пазят?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #17 -: Юни 02, 2019, 01:41:30 »

регваш три до 5 акаунта, като ползваш всички без един за палежи и точене, какво му е тайнственото на това?  колко от вас ще дадат 5х на входната такса от 100 кинта да се пазят?
Защо ме караш да спамя.Вече съм отговорил на това "Има разлика дали ще налееш 2000 евра в един акаунт или в 20 по 100.Игра с повече от 1 акаунт изисква много време.Точно това си спестяват хората играеши с много пари.Не им се отделя повече от 1-2ч за игра на ден.Другия минус за играещия с много пари е че развитието с подобен вид игра е много по-бавно от това с което са свикнали.Ще има мултиакаунт.Но не и от тия с големите евраци.И не в мащаба в който го има в нормалните светове." А сега и ще допълня.-Няма да си ти.Ти сам и с един акаунт не може да играеш без чужда помощ.Ние от друга страна сме майстори на играта с изоставени акаунти.Това е предимството на бавен свят  Wink .Ама ти откъде да знаеш.Кога си завършвал 1годишна ера в 4ката  Lips Sealed  майсторе на късия разказ за богове,полубогове и пришълци Grin Grin Grin
« Последна редакция: Юни 02, 2019, 01:44:47 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Юни 02, 2019, 03:47:29 »

 Grin Grin Успех с румънците и бразилците.  Grin Grin  Поляците нема да ги има.
Той, тоя "величественият" акаунт играе сам самин - нещо като "300 души сами в гората" , беше квот беше, кака се омъжи.
Мноу ги чувате с Алекс, ама на него първо ше му омръзне, оти има само 75 атаки към независими за 24 часа, а той ги прави макс за 3 часа.

На какъв език требе да ви обясня, че в свят с таван на бонус  ресурса и платен вход ше ви шибат и в ушите. Да не отварям тема, че българите, които могат да копат и  играят, вече се броят на пръстите на кьорав касапин
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #19 -: Юни 02, 2019, 08:46:50 »

Стефо, какви 75 атаки само към независими, кви 5 лева? Пак си пуснал турбото, май. Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #20 -: Юни 03, 2019, 01:36:36 »

Абе вие още ли играете? Grin лелее
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #21 -: Юни 03, 2019, 13:55:10 »

Стефо, какви 75 атаки само към независими, кви 5 лева? Пак си пуснал турбото, май. Smiley
Има ограничение в броя атаки по независими и варвари.50 по варвари ,75 по независими.Процента за силата на варварска атака е ограничен до 500.Стефан смята че варваризма отпада като вариант за управление.Не трябва да му се сърдим.Той никога не е бил боец.Няма представа че заплаха се вдига и от атаки по играчи.А понеже не знае как се играе без бонуси е решил че и другите не знаят.
« Последна редакция: Юни 03, 2019, 17:54:18 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #22 -: Юни 04, 2019, 10:07:59 »

Кашпировски пасти да яде  Grin

За какво ми е варваризъм при таван на разходите в началото бре, джанъм? Варваризмът тогава е нужен накрая,при развит акаунт.

Продължавай да ме анализираш и да точиш лиги да се дойде и тук ситуацията с 4-ката накрая, барем ти върже
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #23 -: Юни 04, 2019, 12:40:20 »

Аз играя с Варваризъм лежерно, до 87млн нето го докарах, копаейки с тези ограничения... молех се становете да идват, по 2 на ден, иначе се боксува доста с издръжката.
В крайна сметка не успях да фалирам, наложи се 24млн армия да изкарам заради замъците и да си я дондуркам известно време.
/свят х4/... мъка си е с ограничението, но зависи и за какво играеш и как играеш и къде играеш. В моя свят няма хора. Нормално е да ми е още по -трудно. Smiley

Разбира се, това е в свят, в който може да се отваря всичко по всякакъв начин, но сме 30 човека и някакси не си заслужава да се инвенстира толкова... Smiley

Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Юни 04, 2019, 12:45:28 »

всичко може, може и да се пробва в този имагинерен свят, но ще са плачевни последиците  Grin

ПП. ай ся си представи и 100 гладни варварина около теб да дебнат за станове... Grin Гарио явно има мисия да докаже , че съм квази диамантен играч и хабер си нямам от версията, относно забележката към Алекс за 75-те независими. Предавам се - искайте и евентуално след стаерта на версия 7 (ако въобще я има) , ще ви се даде
« Последна редакция: Юни 04, 2019, 12:55:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #25 -: Юни 04, 2019, 13:53:20 »

.аз съм го правил и в свят х10 това, когато напуснах бившата си фирма... става. Трябва много време. Вече и такова нямам...
Впрочем, в момента си развиваме добре теории и вероятности, но не знаем ако има такъв турнир, то какви ще са правилата му. Smiley Именно там е отговорът на всичко.

На високото нето ми трябват 200+ атаки на провка и за игра "без време", изглежда много сложно. Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Юни 04, 2019, 14:00:29 »

.аз съм го правил и в свят х10 това, когато напуснах бившата си фирма... става. Трябва много време. Вече и такова нямам...
Впрочем, в момента си развиваме добре теории и вероятности, но не знаем ако има такъв турнир, то какви ще са правилата му. Smiley Именно там е отговорът на всичко.

На високото нето ми трябват 200+ атаки на провка и за игра "без време", изглежда много сложно. Smiley
e, то високото нето се играе от 1 в акаунт, не си ли чул за новите тенденции?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #27 -: Юни 04, 2019, 15:42:23 »

Всички сме играли турнири, каквито й да е било и знаем, че винаги е имало подпирачки на Големите профили.
Това няма и да се премахне в играта, било то приемливо от нас или не. Все пак да не забравяме нещо много важно - ИО е бизнес индустрия (казвам го най-разбираемо).

Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #28 -: Юни 04, 2019, 15:51:14 »

Всички сме играли турнири, каквито й да е било и знаем, че винаги е имало подпирачки на Големите профили.
Това няма и да се премахне в играта, било то приемливо от нас или не. Все пак да не забравяме нещо много важно - ИО е бизнес индустрия (казвам го най-разбираемо).

Smiley
не винаги преди време нямаше, но тогава големите профили не бяха най-големите платци( говоря преди 2012-та)  Wink
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #29 -: Юни 04, 2019, 18:03:18 »

По -скоро смятам, че преди 2012-та, както ти казваш, нещата са правени малко по -интелигентно. Аз съм играл и във версия 5, където бая акаунти - подпирачки имаше.
В момента е пародия и за това бие толкова на очи. Smiley

Аз спирам до тук, давам поле на изява на останалите. Дано се реализира такъв проект, макар и малко да ми се вярва.  [:-}
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!