Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:47:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Battle Royale  (Прочетена 8024 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #60 -: Май 21, 2019, 13:09:16 »

Поставих си 2 цели в този турнир
   - *Неуязвим, 600 точки за Злата на Славата - Играчът/ите, недопуснал/и загуба на провинция до 15-ия Рунд (Класирал/и се в Топ 100)
   - класиране в Топ 53

Това дава 85 000 диаманта и едно медалче. Надявам се да се справя.

А иначе се регнах, за да видя що за турнир ще е това. Очакванията ми се оправдаха - пак става дума за мерене на финансови възможности. С една особеност - ако не похарчиш милиони диаманти, тук има риск да те елиминират и да не получиш нищо. Така си отидоха още преди 2-3 рунда играчи от Топ 15 по нето.
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #61 -: Май 21, 2019, 19:58:36 »

Какво представлява тази зала на славата? Да не би да е нещо като служебната благодарност едно време в армията...или ти слагат пострета като на Петимата от РМС?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #62 -: Май 21, 2019, 23:39:36 »

Какво представлява тази зала на славата? Да не би да е нещо като служебната благодарност едно време в армията...или ти слагат пострета като на Петимата от РМС?


http://prntscr.com/nrl7xx
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #63 -: Май 22, 2019, 07:54:25 »

Какво представлява тази зала на славата? Да не би да е нещо като служебната благодарност едно време в армията...или ти слагат пострета като на Петимата от РМС?
Листа на спонсорите на ИО  Grin Grin Grin Най-много точки дават медали от подобни на този турнири в които наливането на пари е задържително за успех.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #64 -: Май 22, 2019, 09:24:41 »

Ама голямо изнудване пада в този формат...или вдигай нето, или си вън независимо от показателите. Ако са умни обаче до последния момент ще оставят 60 човека, че то орежат ли ги до топ 50 повечето ще го дадат на Уво тъй като са си гарантирали диамантите.  Cool
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #65 -: Май 22, 2019, 09:37:33 »

орежат ли ги до топ 50 повечето ще го дадат на Уво тъй като са си гарантирали диамантите.  Cool

Точно така мисля да направя  Grin
Активен
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #66 -: Май 22, 2019, 11:41:44 »

Листа на спонсорите на ИО  Grin Grin Grin Най-много точки дават медали от подобни на този турнири в които наливането на пари е задържително за успех.

Аа аз не съм спонсор и пак съм в тая зала  Grin
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #67 -: Май 22, 2019, 12:30:39 »

Точно така мисля да направя  Grin

Ако съм ти в обхват вземи ме халосай днес ако не  са ме елиминирали. Тръгвам на път и 10 дни ще бъда на място, където няма и комп и нет, а мобилния едва се влачи, да не става зян акаунта. *pardon*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #68 -: Май 22, 2019, 13:24:35 »

Аа аз не съм спонсор и пак съм в тая зала  Grin
То и втория в тази класация е 15ниво  *crazy* акаунт.Хич не е за хвалене.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!