Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:34:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг, проблем или нещо друго  (Прочетена 2144 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« -: Април 05, 2019, 10:15:52 »

madneron Номадски нашествия

Още при първата атака нещата се скапаха. Успях с голям зор да постигнах 9 победи над варварски станове. И ми даде само 6% увеличение на атаката. Всичко започна още при четвъртата атака, когато трите процента не станаха  четири, а ДВА. *pardon* След това процентите растяха нормално до 5, но на осмата атака нямаше реакция. Ще кажете че трите липсващи процента са нищо...за играта може би, но ако ми погледнете часовете на атаките ще видите, че цяла нощ съм се зверил в играта.А становете в началото бяха на 100 след това на 200,300, 400 мили..../трябваше да вдигам карти и да пращам само коне, което си е чиста загуба. / А и броя на становете влиза и в крайната класация. Така, че дайте някакво обяснение по въпроса. Cry
Активен
NightSentinel
Лейтенант
***

Karma: +19/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 119


Профил
« Отговор #1 -: Април 05, 2019, 11:22:40 »

В правилата го пише:
 - За всеки победен варварски стан в рамките на последните 10 часа играчът получава 1% повече сила на атаката на номадите. Очакваната сила на номадските атаки няма да бъде лимитирана. Но това не повлия на класацията.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!