Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:49:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Регистрация за номадско нашествие 2019  (Прочетена 1383 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nedisrem
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Март 28, 2019, 19:12:05 »

Здравейте.Как мога да се регистрирам за турнира?Имам акаунт.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Март 29, 2019, 11:29:03 »

http://nomads.imperiaonline.org/bg/rules
Това са правилата на играта, ако отговаряте на тях, трябва да имате тази икона във версия 6
http://prntscr.com/n4itqz
Активен
Nedisrem
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Март 29, 2019, 11:40:55 »

Благодаря!
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 30, 2019, 22:58:02 »

От създаването си до сега - този турнир е бил строго индивидуален с простата идея играчите да покажат своите качества на индивидуално ниво. Взаимодействието между играчи на този турнир е безумие, и самите постъпления ще ви го докажат.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pino82
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #4 -: Април 03, 2019, 18:49:18 »

Голяма дивотия,нямам думи
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #5 -: Април 03, 2019, 20:38:05 »

Ще стане голямо мазало, защото има играчи, които се интересуват единствено от битките без значение на формата. На зимните игри не се интересуваха нито от дисциплините, нито от съюзното развитие, а само да трепят и да развалят играта на другите.Ако в часовете за разрешени атаки не е предвиден обход ще оцелеят само тези, които са денонощно на линия или са снабдени с чекъри за предупреждение от атаки.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 03, 2019, 20:46:16 »

Ще стане голямо мазало, защото има играчи, които се интересуват единствено от битките без значение на формата. На зимните игри не се интересуваха нито от дисциплините, нито от съюзното развитие, а само да трепят и да развалят играта на другите.Ако в часовете за разрешени атаки не е предвиден обход ще оцелеят само тези, които са денонощно на линия или са снабдени с чекъри за предупреждение от атаки.
Не знам новите модни тенденции, но след като си постоянно под атака дали може да се диференцират варварите от играчите? около 90% от състезаващите това няма ги засегне, но ще се образуват квазисъюзи, които ще се борят за лидера си.

Тук определено е пропуснато старото правило , че играч не може да напомпа атака на друг, ако е 101 позиции в класирането под него, т.е играч, който е с повече от 100 под теб в класирането да не може да те атакува. Не е лошо да се вкара заедно с наказанието за обхвата, като условие за атака независимо от нетните
« Последна редакция: Април 03, 2019, 23:19:43 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #7 -: Април 19, 2019, 11:30:30 »

Не знам прагматизмът ли взе връх, колегиалността ли, но в моя район на картата само при първата вълна един руски тъпанар се опита да ми направи две атаки и това беше. В началото пусках обходи но бързо се отказах, никой от никъде не ме е нападал, така че според мен тази идея излезе доста ялова. Защо се отказвам обаче. Да оставим настрани това ,че трябва да вися с часове, да пускам по 10 атаки към станове и да се надявам поне 3 от тях да са успешни. Имаше го и преди. Начинът на наемане на армия се оказа препъни камъка. В началото как да е, но когато ти се налага да наемаш 200, 300, 600К армия випуск по випуск и въпреки всичко да губиш щастие...Знам какво ще кажете - отварям сандъци, вадя лека и я подобрявам...ама много пари бе дами и господа. 100К диаманти до никъде не стигат, а аз не си позволявам повече. Още повече че този вариант на формата изобщо не влиза в представите ми за занимателна и ангажираща игра. Така, че успех на тези, които остават! *wall* Huh?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!