Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:17:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Провален експеримент на екипа!!!  (Прочетена 3227 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« -: Март 15, 2019, 21:20:57 »

Да започна с недоволството на цял един съюз, а може би и на други в свят 260! Махнахте варварите, добре! Преживяхме го. Намерихме начин как да се издържаме на базата на това, че половината свят се изнесе и голяма част се модираха! Тъпото е, че няма адекватни турнири. В момента никакъв, защото аджеба имало варварски, а казахте, че няма да има по 2 такива! Неадекватно е и това, че в турнир производство се състезаваме със светове с варвари и при отваряне на няколко сандъка с роби ние сме в канала! Неадекватно е и спиране на атаки без предупреждение! Неадекватно е и при докладване на проблеми да казвате  че няма и да се правите, че нищо не се случва. Някои от съюзниците ми влагат доста средства в играта, докладват проблеми, обещания празни и до там! Оставям на тях да се включат и да кажат какво още се случва. Докладвах проблем днес и обяснението беше баш никакво! За какъв чеп са проучванията лични и съюзни не ми е ясно. Преди години спрях да играя ИО заради подобни неща, но вече тотално ме отказахте. Приключвам тази ера само заради съюзниците ми и толкова! Не си заслужава време и евентуално средства за толкова бъгове и неуредици! Жалко, че това беше любимата ми игра на която отделях време с удоволствие и ако не друго поне ми останаха добри приятелства!
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #1 -: Март 15, 2019, 21:34:12 »

Те просто си могат толкова... изчерпаха се от към идеи и се чудят какво да барнат, пипнат и оакат след това.  *hahaha*
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
soluchkov
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #2 -: Март 15, 2019, 21:35:54 »

дам, поредния експеримент *xxx* за жалост сме ги виждали много, обещанията и отговорите стандартни, резултата пак за сметка на играещите Undecided
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #3 -: Март 15, 2019, 21:48:12 »

След всяко бъзикане на играта нови неуредици! Защо през браузер на телефона не може да се мести масово камък? Защо не може да се видят всички неща на екрана? Като кози станахме да прескачаме браузер, приложение! Вместо да улесните го правите все по-слофно. Да бяхте направили една тестова ера, а не да залъгвате нас балъците!
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Март 15, 2019, 22:05:07 »

Още нещо ми е чудно! Защо тези, които не са в България и като влязат имат промоции за центове, а ние в бг не? Започвам да се чуствам дискриминирана от този факт! Бедните чужденци! Да ги подкрепим финансово, че българина е богаташ и няма нужда!!!
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #5 -: Март 19, 2019, 14:38:49 »

Ако искат да стимулират създаването на армии и битките нека в приходите от войната да има и злато, така народът няма да се отказва още по средата на ерата, защото ресът струва 0.35 и няма как да се издържа армия.
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #6 -: Март 23, 2019, 22:18:05 »

При нас варвари липсват. Света се обезлюди. Стари играчи не играят, другите се касираха без наети работници. Злато от войни няма как. Вземаш от обоза достатъчно, а прихода е да си възстановиш войската и малко от горе.
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 24, 2019, 00:51:02 »

Танче, преди 4 години варварите бяха проблем, ся е проблем че ги няма - карма , душа
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MrCrow
Редник
*

Karma: +53/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #8 -: Март 25, 2019, 18:39:19 »

Стари играчи не играят.

Доста стари играчи напуснаха "битката" ( казвам битката - защото става въпрос за битката между ИО и играчите ) още с появата на варварите. Предполагам ИО са разбрали, че са изпозагубели доста от идеята на Версия 6 и решиха да се върнат към първоначалната идея, но уви, според мен е късно.

Тук има много теми в които ако се зачетеш ще видиш едни и същи проблеми през годините, които така и не се коригираха. Хората в този бизнес или реагират на момента или стават история. Сигурен съм че ИО няма да затвори кепенци, но поне ще им се редуцира масата от играчи , а следователно и доходите. Дано тогава поне да се сетят, че уважението към играчите седи в основата на всичко.
Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #9 -: Март 25, 2019, 22:09:44 »

А сега като гледам се канят да провалят и Номадите с това въвеждане на битки между играчите. Толкова е тъпо, че направо се чудя на кой идиот му е дошла тази гениална идея...надявам се поне да са се сетили да разрешат и обхода, че едва ли ще има ентусиасти, които 24 часа да са он и да се чудят Номади ли да посрещат или от някакъв съсед тъпанар да се пазят. *pardon* *crazy*
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #10 -: Април 28, 2019, 19:35:33 »

https://prnt.sc/nhy2le

Ако може адекватен отговор за това! Влизане днес в бг ник, но не от България! Лансирате, но кого? Само не и нас от България!
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Април 29, 2019, 01:03:41 »

https://prnt.sc/nhy2le

Ако може адекватен отговор за това! Влизане днес в бг ник, но не от България! Лансирате, но кого? Само не и нас от България!
Маша'ала , Мите, маша'ала. Един сюнет не желаете ли?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #12 -: Април 29, 2019, 13:46:54 »

https://prnt.sc/nhy2le

Ако може адекватен отговор за това! Влизане днес в бг ник, но не от България! Лансирате, но кого? Само не и нас от България!

Добър ден !

Добре де, как да репортна за отговор, без да знам ник, свят, от коя държава се влиза и кога е станало това като ден ?
Без да ми помогнете с информация, аз няма как да бъда полезен в нищо в случая. Нямам гадателски умения все още..
Активен

wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #13 -: Април 30, 2019, 13:29:02 »

Добър ден !

Добре де, как да репортна за отговор, без да знам ник, свят, от коя държава се влиза и кога е станало това като ден ?
Без да ми помогнете с информация, аз няма как да бъда полезен в нищо в случая. Нямам гадателски умения все още..
От неБългария Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #14 -: Април 30, 2019, 14:54:36 »

От неБългария Wink

Това не отговаря на въпроса ми. Smiley
Аз също живея в Америка и влизам от "неБългария", ама трънки ...  Wink
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!