Imperia Online България  
Април 19, 2024, 10:19:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мисии  (Прочетена 1176 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« -: Септември 02, 2018, 01:46:38 »

Може ли зелена, червена и по изключение синя табелка да ми дефинира понятието "мисия" в тая игрица, че тая вечер съвсем се оплетох - по дефиниция обходът не е мисия след като мога да си набия мода. Защо тогава ми взема издръжка като за "мисия"?

Цитирам: Мисия  
"Походът на армиите на път към целта им или на връщане към изходната Империя. Армията на мисия е движеща се армия, която ще нападне или вече е нападнала. Времето на мисията се съкращава от нивата на Картография и Бойни коне (в случай на армия, съставена само от конни единици) и Специален ресурс 'Коне', но никоя мисия не може да трае по-малко от 2.5 минути, в мирно време, и 10 минути, във война."

Тук варварите и независимите кучета ги яли.

Човек да не седне да поиграе за 1-2 дни тая игрица отново и да се "впечатли"- издръжка във военен пост - както в провинция или колония(коректно описано в помощника... може и да е минало като новина, отдавна не чета, признавам си). Тръгнеш ли на обход - по 1,2 - а по дефиниция той не е мисия.  Няма драма, интересно ми е как изконни правила на играта се тричат. Мен не ме грее или причинява вреда тая щуротия - като изключихте обхода от "мисии" оправете го кат си требе.

ПП. Аз съм твърдо "за" издръжката при обход да е по 1,5, пак да не ме разберат  някои , че рева
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Syringe
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #1 -: Септември 03, 2018, 20:35:59 »

Като гледам отговор нема да прочетеш брат, табелките немат такъв капацитет да отговорят, а играчите са заети да се надлъгват кой от кой е по голям, без грам да четат или мислят  Tongue
Тук е пълно с комплексари медалисти. Не се хаби, мозъчните клетки на повечето останали у този форум са двойно полирани Grin .
Каня те в една друга ИГРА, писах ти на лично. Има доста познати играчи, ако това може да те навие  Wink
« Последна редакция: Септември 03, 2018, 20:38:39 от Syringe » Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #2 -: Септември 03, 2018, 21:12:34 »

Като гледам отговор нема да прочетеш брат, табелките немат такъв капацитет да отговорят, а играчите са заети да се надлъгват кой от кой е по голям, без грам да четат или мислят  Tongue
Тук е пълно с комплексари медалисти. Не се хаби, мозъчните клетки на повечето останали у този форум са двойно полирани Grin .
Каня те в една друга ИГРА, писах ти на лично. Има доста познати играчи, ако това може да те навие  Wink


аааа,да не съ обиждаме,я съм тройно полиран  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #3 -: Септември 03, 2018, 22:53:29 »


аааа,да не съ обиждаме,я съм тройно полиран  Grin Grin Grin

 *hahaha*
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Септември 07, 2018, 20:10:09 »

*hahaha*
В общи линии всички сме
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
blues
Community Manager
*

Karma: +36/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #5 -: Септември 13, 2018, 16:24:04 »

Може ли зелена, червена и по изключение синя табелка да ми дефинира понятието "мисия" в тая игрица, че тая вечер съвсем се оплетох - по дефиниция обходът не е мисия след като мога да си набия мода. Защо тогава ми взема издръжка като за "мисия"?

Цитирам: Мисия 
"Походът на армиите на път към целта им или на връщане към изходната Империя. Армията на мисия е движеща се армия, която ще нападне или вече е нападнала. Времето на мисията се съкращава от нивата на Картография и Бойни коне (в случай на армия, съставена само от конни единици) и Специален ресурс 'Коне', но никоя мисия не може да трае по-малко от 2.5 минути, в мирно време, и 10 минути, във война."

Тук варварите и независимите кучета ги яли.

Човек да не седне да поиграе за 1-2 дни тая игрица отново и да се "впечатли"- издръжка във военен пост - както в провинция или колония(коректно описано в помощника... може и да е минало като новина, отдавна не чета, признавам си). Тръгнеш ли на обход - по 1,2 - а по дефиниция той не е мисия.  Няма драма, интересно ми е как изконни правила на играта се тричат. Мен не ме грее или причинява вреда тая щуротия - като изключихте обхода от "мисии" оправете го кат си требе.

ПП. Аз съм твърдо "за" издръжката при обход да е по 1,5, пак да не ме разберат  някои , че рева


Здравейте.

Обходът е мисия дотолкова, доколкото армията Ви не е в провинцията и е изпратена на експедиция. Можете да активирате ваканционен мод, докато армията е на обход, защото това не е в конфликт с друг(и) играч(и), докато при военна мисия - атака, когато атакувате играч, не може по време на мисията да излезете във ваканция, защото си осигурявате защита и се отнема възможността за ответ.

Издръжката на армията по време на обход и във военен пост е х1.2. В провинция и колония - х1.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 13, 2018, 18:13:54 »

на олимпиадата издръжката във ВП беше по 1 и няма как обходът да е мисия по вашата дефиниция, но това е козметика - ок
« Последна редакция: Септември 13, 2018, 18:19:39 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!