Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:46:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пролетни игри 2018г.  (Прочетена 13834 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ipifcho
Лейтенант
***

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Профил
« Отговор #90 -: Юни 06, 2018, 14:37:04 »

Ти вземи да докладваш пазара, да пуснат роботчето.
Активен

Умният човек не прави всички грешки сам; той дава шанс и на другите.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #91 -: Юни 06, 2018, 14:45:30 »

Колко точки успя да направиш ? Аз съм с много малко, изложих се.

36 направих ,ма проспах 2 в 04:30 сутринта  *crazy*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #92 -: Юни 06, 2018, 15:02:13 »


Резултати от дисциплина номер 6 - Брой победи в защита срещу варвари:

1. EliteWarriors - 75 точки
2. DeathSquad - 45 точки
3. JedyMaster_Ioda - 15 точки

Новата дисциплина е Количество спечелено злато от васали.

Печели съюзът, чиито членове съберат най-много злато от васални владения. Управленията и чудесата влияят върху дисциплината. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #93 -: Юни 06, 2018, 15:07:47 »

36 направих ,ма проспах 2 в 04:30 сутринта  *crazy*

Браво, хубав резултат е това, Негърче. Smiley
Айде сега на васалите. Grin
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #94 -: Юни 06, 2018, 15:13:35 »

Браво, хубав резултат е това, Негърче. Smiley
Айде сега на васалите. Grin

мани че пак в анархия  Grin
а така ми беше добре кат монарх ,сега и армията се чудя накаде да я пращам  *xxx* *freak* *hahaha*
и шпионажа и контрата ми беа супер
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #95 -: Юни 06, 2018, 15:15:39 »

мани че пак в анархия  Grin
а така ми беше добре кат монарх ,сега и армията се чудя накаде да я пращам  *xxx* *freak* *hahaha*
и шпионажа и контрата ми беа супер

Много тегава ще е мисията, за тези които са с многото армия. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #96 -: Юни 07, 2018, 19:59:03 »

Аз пък нямам много време и се кефя , че наистина ставаме свидетели на упадака (прдимно на моралният такъв) на и в ИО.

Кефи ме как все повече играчи наистина проумяват, че ИО предлага едно източване на пари и нищо друго. Точно на тези игри се вижда най-ясно ще парата прави борбата. Никаква игра и никаква стойност. Само диманти и това е. Безплатен вход в игра в която не е възможно да направиш нищо ако не си платиш за диманти. Ходът с разбиването на димантие и с това за парите си да получаваме повече диманти беше добре обмислен. Той си даде своят принос, но вече дори и той се изчерпва. И докъто в обикновенните ери това не е толкова дразнещо, защото има светове където 1-вият отбор едвам събира 40 човека , то в турнирите също се наблюдава липса на играчии на желанието им да играят. Дори се чудя на някой хора, след като са псотигнали на този тип турнири всичко, защо си губят времето и енергията за безсмислено нещо. Хайде да нямаш и да искаш да постигнеш или да подобриш нещо което си нямал .... ОК разбираемо е, но да си бил на 1-во място и да играеш пак за 1-во място и да държиш на хранилка ИО за безсмислената и игра ... Вече си е чиста доза олигофренизъм .
Не ме рзбирайте погрешно Номадите са друго нещо, там има тръпката да се докажеш колко можеш ти като човек който може да се бориш с ИО директно, Докъто сега на игрите , е пълна ама пълна тъпня. С удоволствие бих спрял да ги играя, но така и така не се изсква нищо от мен , а и играя ей така ... Все е тази какъв ще е резултата.

И към админситрацията - може ли да минат 7 дисциплини и единственото нещо което да има смисъл да се коментрира е "Как Елит минаха Смъртниците" - За мен това е жалко и ако човек има поне малко мозък ще осъзнае колко е кухо.

Мерси за вниманието.

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #97 -: Юни 08, 2018, 15:01:41 »



Резултати от дисциплина номер 7 - Количество спечелено злато от васали:

1. DeathSquad - 75 точки
2. JedyMaster_Ioda - 45 точки
3. EliteWarriors - 15 точки
4. Corsarios - 7 точки
5. Olimp - 6 точки
6. SMISHISHI - 5 точки
7. Heineken - 4 точки
8. _Damneds_ - 3 точки
9. ITALIA - 2 точки
10. IMMORTALES - 1 точка

Новата дисциплина е Най-голям Боен рейтинг.

Печели съюзът, чиито членове имат най-голям Боен рейтинг(от класиране Военно дело) към крайния момент на дисциплината. При равенство между 2 съюза, предимство получава този, който е достигнал резултата по-рано.
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #98 -: Юни 08, 2018, 15:20:16 »

Аз пък нямам много време и се кефя , че наистина ставаме свидетели на упадака (прдимно на моралният такъв) на и в ИО.

Кефи ме как все повече играчи наистина проумяват, че ИО предлага едно източване на пари и нищо друго. Точно на тези игри се вижда най-ясно ще парата прави борбата. Никаква игра и никаква стойност. Само диманти и това е. Безплатен вход в игра в която не е възможно да направиш нищо ако не си платиш за диманти. Ходът с разбиването на димантие и с това за парите си да получаваме повече диманти беше добре обмислен. Той си даде своят принос, но вече дори и той се изчерпва. И докъто в обикновенните ери това не е толкова дразнещо, защото има светове където 1-вият отбор едвам събира 40 човека , то в турнирите също се наблюдава липса на играчии на желанието им да играят. Дори се чудя на някой хора, след като са псотигнали на този тип турнири всичко, защо си губят времето и енергията за безсмислено нещо. Хайде да нямаш и да искаш да постигнеш или да подобриш нещо което си нямал .... ОК разбираемо е, но да си бил на 1-во място и да играеш пак за 1-во място и да държиш на хранилка ИО за безсмислената и игра ... Вече си е чиста доза олигофренизъм .
Не ме рзбирайте погрешно Номадите са друго нещо, там има тръпката да се докажеш колко можеш ти като човек който може да се бориш с ИО директно, Докъто сега на игрите , е пълна ама пълна тъпня. С удоволствие бих спрял да ги играя, но така и така не се изсква нищо от мен , а и играя ей така ... Все е тази какъв ще е резултата.

И към админситрацията - може ли да минат 7 дисциплини и единственото нещо което да има смисъл да се коментрира е "Как Елит минаха Смъртниците" - За мен това е жалко и ако човек има поне малко мозък ще осъзнае колко е кухо.

Мерси за вниманието.



Юри, трябва да играем заради контактите с хората и за релакс. Започнем ли да се натоварваме, то играта става скучна и няма файда да губим време в нея.
Идва лятото, всеки сам избира как да го прекара - кой на море, кой в планина и т.н. Есента за Световното ще се съберат повече хора. Там вече има мерене и/или доказване. Надявам се да изкараме прекрасно лято, без много негативни емоции. Бъдете щастливи, хора!  Smiley
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #99 -: Юни 08, 2018, 15:34:52 »

Юри, трябва да играем заради контактите с хората и за релакс. Започнем ли да се натоварваме, то играта става скучна и няма файда да губим време в нея.
Идва лятото, всеки сам избира как да го прекара - кой на море, кой в планина и т.н. Есента за Световното ще се съберат повече хора. Там вече има мерене и/или доказване. Надявам се да изкараме прекрасно лято, без много негативни емоции. Бъдете щастливи, хора!  Smiley
Преди Световното ще има и нещо друго...
Добре, ще си мълча засега.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #100 -: Юни 08, 2018, 15:40:40 »

Преди Световното ще има и нещо друго...
Добре, ще си мълча засега.

залата на славата?
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #101 -: Юни 08, 2018, 15:42:20 »

залата на славата?
И не само.
Нали не мислите, че ще ви пуснем просто ей така на море, да си релаксирате и да нямате никакви грижи?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #102 -: Юни 08, 2018, 16:31:02 »

Преди Световното ще има и нещо друго...
Добре, ще си мълча засега.

Ах тиии... убеден съм, че сте подготвили интересен проект, който да ни спечели и разведри.
Искам емоции, защото в момента караме по инерция, Човеко.  *rose*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #103 -: Юни 08, 2018, 17:32:02 »

Преди Световното ще има и нещо друго...
Добре, ще си мълча засега.


Тереторялна надпревара света не е затворен . Така че се надявам да го има шак този турнир , но се надявам да измислите начин как да ограничите хората с диманти. Защото ако ще е пак само за участие ... то над 60% от играчите веча са го правили. И предвиждам да стане пак същото което се получва с пролитните игри. А именно пълен леш .

С който съм говорил от извън топ3 отботите ... Пълна демотивация и пълно разбиране, че диаманите решават всичко. Поне с тези игри разбихте илюзиите че с игра може да се постигне нещо. Толкова бонуси насипахте за димантените босове, че няма аспект в който те вече да не превъзхождат обикновените играчи. Но се радвам че хората все повече започват да го разбират и предполагам тепърва турнирът ще се обезличава, което и ще доведе до това да го спрете.

А що се отнася до световното ... Там поне докъто има напъни на  някой хора да имат желание на всяка цена Златен медал , ще има кирия.


Иначе ми допада и това, че Блиц мастърите измряха и вече не са това което бяха. Измряха и обикновените ери, където както казах се събират едвам едвам 5 отбора с по 30+ човека ... Предполагам много скоро и ултра блитца ще умре....

Но пък когато се гледа само от потребителска гледна точка на един икономически модел, то той рано или късно умира . За пример САЩ и други империи Smiley .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #104 -: Юни 08, 2018, 17:39:00 »

Юри, трябва да играем ......

Матро личи си че си младо момче . Сложеш ли някъде думата " ТРЯБВА" това значи ... че си задължен, а рано или късно след това се получава отвращението. Поне така се случи с мен.

Трбваше да взема Големият шлем - Но не би . И понеже го желах толкова много и дадох на зимните игри вискчо за отбора си ... Прегорях и като видях колко ниско падат хора , реални хора ... заради игра ... Не мерси. Нищо не трябва. Иначе си оставаш комплексар.

Животът е достатъчно кратък , за да даваш част от него на ИГРА. Най-ценото на живота е времетно ни, защото само и единствено то го ИЗМЕРВА. И когато отделяш време за нещо или някого ти дефакто му даваш част от живота си. Е не мерси , за мен ИО беше повече от нужното което съм и дал. Сега . .i. и колкото толквоа . 10 мин на ден стигат. Докъто пия кафе и докъто си погледан мейлите Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!