Imperia Online България  
Април 23, 2024, 10:28:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Манипулиране на дисциплина с нагласени битки!  (Прочетена 6091 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #45 -: Януари 30, 2018, 21:33:19 »

Май не прочете каква е разликата между нагласена и договорена битка.Двама играчи от един съюз могат се  договорят за подобни изпълнения.Това не означава че ще си влизат в акаунтите.

Прочетох, прочетох. Много добре си го написал. Също така е ОЧЕВАДНО, че са се договорили и битките са нагласени, по-скоро въпроса ми беше риторичен  Wink.

Най-важното е, че според админите нарушение няма, манипулация няма, договорките са си в нормата, бития - бит, е*ания - е*н.  *pardon*
Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #46 -: Януари 31, 2018, 06:34:03 »

Ето ви нагледано колко е компетентен този играч който коментира ситуацията .

И така той се опитва да направи абсолютно лъжливо внушение на всички тук за уредена игра между тези 2 профила. Но пропуска едно дребно нещо

Някой може ли да ми обясни как се получава следното :  прпфил който има 2000+ победи в нападени и 8 загуби в нападение , защитникът има 5000+ победи в защита и едва 30 загубени битки. Та в задачата се пита , как става така че и нападателят и защитникът печелят от битката ? Как се уговаря така битка - и двата профила да записват победи ?

Според вас изказаното мнение - достоверно ли или е опит за манипуаци (но познавайки играча който седи зад поста, сам допускам че е и от неопитност в играта) ?

 
хората много добре знаят за какво става въпрос и тези снимки съм ги пуснал примерно не съм казал,че между тези 2 профила има нагласени битки олигофрен не се опитвай да принизиш хората до твоето ниво тъп налъм насран
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #47 -: Януари 31, 2018, 11:53:27 »

Ето ви нагледано колко е компетентен този играч който коментира ситуацията .

И така той се опитва да направи абсолютно лъжливо внушение на всички тук за уредена игра между тези 2 профила. Но пропуска едно дребно нещо

Някой може ли да ми обясни как се получава следното :  прпфил който има 2000+ победи в нападени и 8 загуби в нападение , защитникът има 5000+ победи в защита и едва 30 загубени битки. Та в задачата се пита , как става така че и нападателят и защитникът печелят от битката ? Как се уговаря така битка - и двата профила да записват победи ?

Според вас изказаното мнение - достоверно ли или е опит за манипуаци (но познавайки играча който седи зад поста, сам допускам че е и от неопитност в играта) ?

  
хората много добре знаят за какво става въпрос и тези снимки съм ги пуснал примерно не съм казал,че между тези 2 профила има нагласени битки олигофрен не се опитвай да принизиш хората до твоето ниво тъп налъм насран

Виж колко си злобен и колко нелепо изглждаш ... Дори когато слагаш пост и цитат , не можеш да го направиш като хората ами се налага да си напрягаме очите за да видим нескопосаният ти пост  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Я кажи сега защо ме докладва ти ? Какво съм ти направил , осве дето веднъж те изритах от тобора поради некомпетенстност ? За това ли вече отиде и ме топи на администрацията ? Кажи тук пред всички ? Сигурен съм че дори и с тези дето сме се карали тук публично, няма да постъпят толкова долно колкото постъпи ти. Кажи де ? хайде кажи тук пред всички . Що докладва профил дето е наред и който очевадно изобщо нямаше смисъл да го правиш ?
« Последна редакция: Януари 31, 2018, 21:12:55 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
niki1511
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 102



Профил
« Отговор #48 -: Януари 31, 2018, 12:26:44 »

Вож колко си злобен и колко нелепо изглждаш ... Дори когато слагаш пост и цитат , не можеш да го направиш като хората ами се налага да си напрягаме очите за да видим нескопосаният ти пост  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Я кажи сега защо ме докладва ти ? Какво съм ти направил , осве дето веднъж те изритах от тобора поради некомпетенстност ? За това ли вече отиде и ме топи на администрацията ? Кажи тук пред всички ? Сигурен съм че дори и с тези дето сме се карали тук публично, няма да постъпят толкова долно колкото постъпи ти. Кажи де ? хайде кажи тук пред всички . Що докладва профил дето е наред и който очевадно изобщо нямаше смисъл да го правиш ?
Хубаво пишеш във форума ама поне се научи да пишеш без грешки и смислено.  Wink
Активен

Ха Ха! Аз съм супер! Шама-лама-му-му!
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #49 -: Януари 31, 2018, 20:27:20 »

Вож колко си злобен и колко нелепо изглждаш ... Дори когато слагаш пост и цитат , не можеш да го направиш като хората ами се налага да си напрягаме очите за да видим нескопосаният ти пост  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Я кажи сега защо ме докладва ти ? Какво съм ти направил , осве дето веднъж те изритах от тобора поради некомпетенстност ? За това ли вече отиде и ме топи на администрацията ? Кажи тук пред всички ? Сигурен съм че дори и с тези дето сме се карали тук публично, няма да постъпят толкова долно колкото постъпи ти. Кажи де ? хайде кажи тук пред всички . Що докладва профил дето е наред и който очевадно изобщо нямаше смисъл да го правиш ?

,,,,, с теб никога не съм играл за да си ме изгонил от съюза и не съм ти докладвал мижавото профилче подлога мръсна  
« Последна редакция: Февруари 01, 2018, 10:09:39 от Martin » Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #50 -: Февруари 01, 2018, 02:57:17 »

айде бе пак смени за дисциплината съюза за да могат да си те палят подлого  Grin и чакам да ми кажеш къде ти и аз играхме в 1 съюз заедно и ме изгони  *crazy*
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!