Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:25:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зимни игри 2018  (Прочетена 20053 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #135 -: Февруари 12, 2018, 13:30:01 »

И така

Олимпиадата приключи

Класирането може да го намерите на сайта .

Нещо инетересно ?  - Не всичко приключи по предварително начертан пан . Ако някой си е мислил , че ще има друго класиране ? То се е лъгал . Както казах многкратно и преди в хрониката си. Който плаща - получава. play to win системата работи . Да не всичко е диманти , но се видя че 90% са диаманти.

Но тази олимпиада ме накара да се замисля и да видя че не само БГ играчите сме супер скъсани цъвули , а и другите нации ги гони яко треската на комплексарщината. Като например , наглед бесмислени борби за медали се видиха дори накрая . Аз някак си съм малко идеалист и продължавам да живея в това , че е добре колкото се може повече хора да взимат медали от надпреварите , защото така всеки участвал и раздал се ще се зарадва за усилията си . Тъпо е хора и играчи които са седели нон стоп и борели се за кауза , да не взимат нищо , а други с профелчета на по 50к да влизт в отбори и да си търгват с медали , само защото са връзкари. Адски несправедливо е и наистина е време да се измисли нещо това да бъде премахнато. Един играч да допренася в няколко дисциплини за успеха на отбора , да бъде заменян от кух профил с интриги и хоп ... кухият да вземе медала. Ето защо дисциплините трбва да се дават на играчите и на финала на Олито Медалите от дисциплините да се слагат на профила взел дисциплината , а не на отбора.

Моето участие . Бих го разделил на 2

Докъто играех в Диамнтите имаше много нерви и успехи . Постарах се да помагам с каквото мога и не случайно бях винаги сред топ15 на играчите по мисии. Но както казах , лакомията на лидера и това че се поблазни от Аврорци да вземе финален Бронзов медал от Олито , направи обстановката в отбора аморална и абсолютна помия. Показах съпричастност и напуснах отбора в знак на несъгласие с политиката. И въпреки че имах шанс ако пожелая да завърша ерта все пак в доблиращият тим , не го направих . Дали съжалявам - Да опредлено яд ме е че изпуснах наградата .

Но пък една част от мен се рдва , защото все пак останах верен на себе си и дори този толкова важен приз за мен , не можа да ми причупи принципите и ...

Само знам едно . Елена е права и аз намерих 3 ма истински приятели в играта . И когато сега си говирим в скайпа шегите са все едно сме преживели нещо голямо . Дори имам покана да посетя Неапол при следващата си визита в Италия и а си призная , с удоволствие ще се възползвам от това . Така и така съм се записал за екскурзия Wink .

Дали ще играя на следващатата Олимпиада ? Едва ли . Но пък ако случайно се съберем с тези хора с които сме се забавлявали пак и не си поставяме големи цели ... Защо пък да не .

За разлика от мен лидерът на Димантите , вече разбра какво седи зад думите ми които му казах НЕ ГУБИ ДОСТОЙНИТЕ , ЗАРАДИ ДОСТЪПНИТЕ Wink .

Хайде желая ви успех където и да сте и предполагам ще се срещнем на следващата надревара , и искренно се надявам това да е - Териториална надпревара Поне вече отборът ми е сглобен на 90% Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #136 -: Февруари 12, 2018, 15:50:31 »

мисля, че летоброенето на тая игрица ще требе да се преправя:

B.U.A and A.U.D - Before Uriel Appearance and After Uriel dissapear  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #137 -: Февруари 12, 2018, 17:21:37 »

Казано така както си го написал е абсолютно безсмислено и е малко взаимно изключващо се (  няма да казвам че е и грешно , защото самият аз допускам грешки и то на БГ език  Embarrassed ако искаш да е малко по-литературно ниво в стил приказка се казва : Before Uriel's appear and after Uriel's disappear ) .
Помисли малко какво си искал да кажеш и пак ги напиши Wink  *hihi*
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 17:29:18 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #138 -: Февруари 12, 2018, 18:16:06 »

бе и двамата имаме граматически грешки, боли ме фара за моите, ама ти що се наемаш да си даскал и коректор не разбрах   Grin

B.U.A and A.U.D - Before Uriel's Appearance and After Uriel dissapeared  мир да има  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 19:18:04 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #139 -: Февруари 12, 2018, 21:05:47 »

Ако някой ще казва нещо да казва . Утре ще заключвам темата , че да не се офлянква .
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 21:07:42 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #140 -: Февруари 12, 2018, 21:46:54 »

http://prntscr.com/idrusb  пича си го е казал...

Jebem ti sneg ... Grin Grin Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #141 -: Февруари 12, 2018, 22:17:29 »

http://prntscr.com/idrusb  пича си го е казал...

Jebem ti sneg ... Grin Grin Grin
Grin Grin Grin Grin Grin

Oт цялото Олимпийско движение-зимно,запомних две реплики

Jebem ti sneg

Ай у лево

 Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #142 -: Февруари 12, 2018, 22:54:30 »

Кога ще разрешат да си вземем диамантите и предметите от акаунтите??
Активен
bullitttttttttt
Редник
*

Karma: +13/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #143 -: Февруари 12, 2018, 23:03:15 »

Разрешено е
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #144 -: Февруари 13, 2018, 16:48:51 »

Честито на медалистите !

Поздравления и на администрацията за новият дизайн на медалите .

Успехи и до нови срещи
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!