Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:32:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: използва скиптове от vicgio Cosa-Nostra  (Прочетена 2445 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobrii1974
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« -: Декември 28, 2017, 19:24:15 »

vicgio Cosa-Nostra v6 300  използва скиптове ако е възможно да го проверите Smiley
Активен
dobrii1974
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #1 -: Декември 28, 2017, 20:38:03 »

fantanelu88 Cosa-Nostra използва скриптове моля ви проверете ги Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Декември 29, 2017, 12:26:50 »

Правилата за докладване на играчи са такива, че това става само на съпорта с предпоставки, вашия ник и свят.
Не е трудно с един и-мейл да известите екипа за ситуацията.

Поздрави.
Активен

ipifcho
Лейтенант
***

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2018, 12:21:20 »

Докладвал съм ги по правилата и съответно имаше взети мерки.
Сега отново се използват скриптове и отново съм ги докладвал по правилата, веднага след като излезе преди 30 минутки fantanelu88 от Ваканционен мод, аз лично нямам съответните права да разбера от кой акаунт се пускат скриптовете, но един и същи човек е ползвател на двата акаунта.

За това, преценете дали има смисъл да се разиграваме като маймуни през 1-2 дена да се докладваме и да се наказваме.
Въведете по-строги мерки, хване ли се един акаунт да ползва подобни хитрини, наказание до края на ерата и готово, иначе само се залъгваме, че са наказани, а отделно и губим Ваше и Наше време да гоним "михаля".

Активен

Умният човек не прави всички грешки сам; той дава шанс и на другите.
dobrii1974
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #4 -: Януари 03, 2018, 13:34:19 »

Imperia Online България > ИО - Великите Хора > Докладване за проблеми > Свят 300 > правилата  за някой са тези а за други няма правила
« Последна редакция: Януари 03, 2018, 13:48:14 от dobrii1974 » Активен
ipifcho
Лейтенант
***

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2018, 15:00:02 »

Ето единият акаунт fantanelu88, пусна отново ваканционен мод докато тече проверка на акаунта му.
Това е играча с много медали и най-много военни точки в тази ера (разбирай подаръци с диаманти от Вас).
И така ще е до безконечност, Ние докладваме, Вие губите време с проверки, те си правят маймунщините ......
Да Ви призная отвсякъде Вие сте губещите, започва да писва на много хора това.
За това СТРОГИ мерки, само с наказание от няколко часа смисъл никакъв, БАН до края на ерата и готово.

« Последна редакция: Януари 03, 2018, 15:03:12 от ipifcho » Активен

Умният човек не прави всички грешки сам; той дава шанс и на другите.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 04, 2018, 12:37:23 »

Ето единият акаунт fantanelu88, пусна отново ваканционен мод докато тече проверка на акаунта му.
Това е играча с много медали и най-много военни точки в тази ера (разбирай подаръци с диаманти от Вас).
И така ще е до безконечност, Ние докладваме, Вие губите време с проверки, те си правят маймунщините ......
Да Ви призная отвсякъде Вие сте губещите, започва да писва на много хора това.
За това СТРОГИ мерки, само с наказание от няколко часа смисъл никакъв, БАН до края на ерата и готово.

А знаеш ли че все повече хора купуват диамнти ?
Аз направо останах потресен , като се заговорих с този и онзи . Хора който до преди време купуваха пакет който да им даде само премиум , сега харчат по мин 100 евро за да направият профили над 60М нето . За мен това е пълно безумие , но явно администрацията е хванала тънката нишка на егоцентризма и на синдрома "Ти мен знаеш ли кой съм бре ? " ... и хората наливат кинти яко . Ако мога да перефразирам една приказака "Дал за подарък на жена си по Коледа - 20 лева , а за диманти в ИО - 200 " *crazy* *crazy* *crazy*


И за финал пак ще ви кажа . Не ревете тук а отивайте и гласувайте с 1 звезда във ФБ за ИО. Така само ще се вслушат в нас . Сваляме им рейда на продукта и толкова. Няма нови играчи , няма глупави плащачи.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #7 -: Януари 05, 2018, 13:42:29 »

http://prntscr.com/hwctd7

Туй с бързи пръсти ли става? *crazy* *crazy* *crazy*
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #8 -: Януари 14, 2018, 07:25:41 »

http://prntscr.com/hwctd7

Туй с бързи пръсти ли става? *crazy* *crazy* *crazy*
Генерали с различна скорост?
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!