Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:30:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Заслужава ли Юри златен медал от ИО - все пак, той спря Полша!  (Гласуването приключено: Декември 20, 2017, 20:30:42 )
ДА - 5 (20%)
НЕ - 1 (4%)
Къф е този? - 19 (76%)
Общ брой гласове: 25

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Заслужава ли Юри златен медал от ИО - все пак, той спря Полша!  (Прочетена 3106 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« -: Декември 10, 2017, 20:30:42 »

По повод всички недомлъвки и подмятания, предлагаме анкета за НАЙ големия герой на СП 2017.
Гласувайте според религията си  *hahaha*
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1 -: Декември 10, 2017, 20:38:05 »

Дааааааааааааааа.

Не само медал,не само тениска и чорапи заслужава даже *rose*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 10, 2017, 21:55:45 »

Сега ще ви кажа каква ви е ролята на вас ....

Вие сте онези играчи дето сте нужни на такива като мен , за да може да се хваля как съм МОДИЛА или КАПИТУЛИРАЛ Световни шампиони .

Ние си знаем че вие сте си слабаци , но пък ще е добре за престижът ни че модваме световни , иначе сериозните играчи няма как да ги пипнем , ама такива като вас ... Под чадърчето .. БГ17 ера 2 и двамата Wink*hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ама добре съм ви чикалил щом още ви държи след толкова години  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #3 -: Декември 10, 2017, 22:02:45 »

Сега ще ви кажа каква ви е ролята на вас ....

Вие сте онези играчи дето сте нужни на такива като мен , за да може да се хваля как съм МОДИЛА или КАПИТУЛИРАЛ Световни шампиони .

Ние си знаем че вие сте си слабаци , но пък ще е добре за престижът ни че модваме световни , иначе сериозните играчи няма как да ги пипнем , ама такива като вас ... Под чадърчето .. БГ17 ера 2 и двамата Wink .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ама добре съм ви чикалил щом още ви държи след толкова години  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

БГ17 ера 2 - НИКОГА не си ме модирал, нито съм капитулирал от теб! Никога не си пускал атака по моя акаунт.
Бъркаш акаунтите, ......................... Grin

« Последна редакция: Декември 11, 2017, 14:56:40 от Martin » Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Декември 10, 2017, 22:10:41 »

Айдеееееее,още един скалп на колана на Юрчо . *rose*

Къде сте Вие,къде е той *rose*

Респект отказвачо на поляци,аз ти плета розовите чорапи,че от ИО нямали,пък нЪл  ти обещах *rose*

Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Декември 10, 2017, 23:59:55 »

Викаш да е комуняга ли! ?   Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Kinoff
Редник
*

Karma: +14/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Live FREE - Die Well


Профил
« Отговор #6 -: Декември 11, 2017, 07:46:10 »

Сега ще ви кажа каква ви е ролята на вас ....

Вие сте онези играчи дето сте нужни на такива като мен , за да може да се хваля как съм МОДИЛА или КАПИТУЛИРАЛ Световни шампиони .

Ние си знаем че вие сте си слабаци , но пък ще е добре за престижът ни че модваме световни , иначе сериозните играчи няма как да ги пипнем , ама такива като вас ... Под чадърчето .. БГ17 ера 2 и двамата Wink .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ама добре съм ви чикалил щом още ви държи след толкова години  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Юри, а сопри се веке бре, ади стига бре...кога си Модирал ти хора от Монтана бре, единственият който Модира от играч, бях аз и то от Наско, човек класи над теб...Стига вече простотии бре, бил това, бил онова...Кажи ми къде си, кажи на какво нето искаш да играеме да ти надуя шушоните и на тебе, както на дариус и на още много други през годините и белким си затвоирш устата най-накрая...говори за ери в които членове на Монтана или членове на това Световно не играят, че си смешен, та смешен. Млъкни вече, че ме ядосваш, а това ще е пагубно за тебе, повярвай ми, много ще е пагубно...Не сочи хора които не познаваш и не знаеш какво могат, недей ще те боли главата, ама отвътре...
« Последна редакция: Декември 11, 2017, 07:50:17 от Kinoff » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Декември 11, 2017, 13:20:24 »

Кире внимавай, той тренира таекуандо, жиу-жицу, изповядва бушидо и е гостоприемник в някаква кама-сутра дружинка калинка! Той е самурай хатамото, само че катаната му е малка а мераците големи и вечер пред компа, пускайки си "самурайски" филми, върти яко джобното ножче, представяйки си че е Торанага сама, Ишиди и Анджин Сан! От толкова тренировки с ножки е станал плосък от горе, кух от вътре и трътлест изодзадзе! Което му придава геройската осанка  и стойка на макак в нападение! Попривардвай се че е минджа! Исках да кажа - нинджа! И само като си отвори устата да нададе бойния вик - банзай, ще бъдеш пометен от смерч с ухание на екарисаж и финни нюанси на скункс в размножителен период
« Последна редакция: Декември 11, 2017, 13:38:49 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 11, 2017, 13:51:30 »

Юри....

Kире ... не се бъркай тук човече . Ти си си играч . Нямаш нищо общо с тези лайковци Wink . Остави ги да си лаят и не им се връзвай да те вкарват в помията .
За хора дето цяла ера играят и немогат да минат 1М нето по старите правилана Версия 6 ... Не си струва да ги защитаваш. Това е . Радвай се на титлата и толкова .
Помежду другото само за сравнение . ............ , цяло световно не откъна от дъното на отбора . Мартин с пропуснати 2 седмици влезе в топ 10 по нето на отбора . Wink . Сега разбираш ли какви хора защитаваш ? Ама като са ти мили .... твоя си работа .  

А що се отнася до 2рата част от коментара ти : Човек огледай се - годината е 2017( почти 2018)  . Не знам къде живеете и какво изобщо има в главите ви , но ти сериозно ли вярваш , че си страшн ?!?!?!?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

И аз се чудя на кое да се хиля , на това че го казваш и "заплашвате", или на това че изобщо имаш този манталитет да го правиш  ? Или както каза по време на световното , че ще пропатуваш 800км за да набиеш Дариуш.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .

Я се стегни и бъди малко по-зрял  *SMOKE* *BEACH*
« Последна редакция: Декември 11, 2017, 14:58:24 от Martin » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Kinoff
Редник
*

Karma: +14/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Live FREE - Die Well


Профил
« Отговор #9 -: Декември 11, 2017, 14:24:38 »

Кире внимавай, той тренира таекуандо, жиу-жицу, изповядва бушидо и е гостоприемник в някаква кама-сутра дружинка калинка! Той е самурай хатамото, само че катаната му е малка а мераците големи и вечер пред компа, пускайки си "самурайски" филми, върти яко джобното ножче, представяйки си че е Торанага сама, Ишиди и Анджин Сан! От толкова тренировки с ножки е станал плосък от горе, кух от вътре и трътлест изодзадзе! Което му придава геройската осанка  и стойка на макак в нападение! Попривардвай се че е минджа! Исках да кажа - нинджа! И само като си отвори устата да нададе бойния вик - банзай, ще бъдеш пометен от смерч с ухание на екарисаж и финни нюанси на скункс в размножителен период

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Определено се уплаших, Влад, ще се замисля и видя как да се защита от толкова виден изкусник на бойните изкуства и най-вече изкуството - поемащ го изотзадзе
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Декември 11, 2017, 14:59:01 »

Цензурирах леко темата. Нямаше нужда от това, но все пак не Ви искам сърдити.  *heart*
Активен

sirakuza
Гост
« Отговор #11 -: Декември 11, 2017, 15:56:54 »


Бързи пръстчета,браво...би катинара....  Осиротя пак този форум...на кого ни оставяш Ти,Паисий,Летописецо,Пазителю на паметта за идните поколения.... Cry Остани и ни води,думите Ти ще останат редом до ония на Вазов,Ботев и Левски,ще се запишат със златни букви в аналите на ИО...спри,не си отивай  Cry
Юрка,мн смях,душинко...да покажел на идните поколения...на толкова патос и аз,като една видна есеистка, не съм способна Grin
Позицията на опозиция дЪли ти си я избра,дЪли пък просто не ти бЯ единствената възможна...щото коалиция така и не успя да направиш с никой - ни с ония,за които пееш Осанна,ни с ония,по които викаш Разпни ги....опозиСионер...къ викат на едно друго място. ОпозиСионер-мислител и пироман...ми тая версия 6 я играя вече 4 години /хихи,утре даже имам рожден ден/...как пък веднъж не ти видЕх пожарите,бре,а тоооооооолкова сме чували за тях? Преди време Владо съвсем човешки ти написа как и с какво си печелиш врагове...врътна тогава дупарата и се зарече нам си кво си...късно ти е да показваш уважение,а и да търсиш такова...наблюдавай си,Биг Брадъре,това ти остана...да гледаш и да дращиш...нали знаеш как е да ближеш захар през стъкло...гаднУУУУУУУ....И те така,Юрка,кой квото правил...кака са ожени  Wink
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Декември 12, 2017, 02:39:28 »

Юри, баце, съвсем човешки да те попитам, нищо че съм се бил отмятал! Аре баце кажи ми, ама честно, като как, ти, който не си спечелил нищо в тази игра, имаш наглостта и безочието да съдиш и обиждаш хора, които са спечелили всичко в нея! Хайде постави на везната себе си и уменията си в играта а от другата страна постави тези хора и техните умения!!! Къде си ти, къде са те? Казвал съм ти го не веднъж, с риск да се обидиш - "Което се не е пръчило, нема да се кози" Защо, когато някой направи нещо за България, колкото и дребно да е, цял сном космополити тръгват да омаловажават постигнатото! Запомни едно, дивотията баце си ходи по хората и всеки я носи в себе си, малко или много, но душевната простотия е присъща само на космополитите, чието второ име е - безродници! Не визирам специално теб, но трябва мноого да се потрудиш за да подпреш фундаменталните  принципи, присъщи на един нормален българин!
« Последна редакция: Декември 12, 2017, 02:43:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 12, 2017, 16:57:19 »

Юри, баце, съвсем човешки да те попитам, нищо че съм се бил отмятал! Аре баце кажи ми, ама честно, като как, ти, който не си спечелил нищо в тази игра, имаш наглостта и безочието да съдиш и обиждаш хора, които са спечелили всичко в нея! Хайде постави на везната себе си и уменията си в играта а от другата страна постави тези хора и техните умения!!! Къде си ти, къде са те? Казвал съм ти го не веднъж, с риск да се обидиш - "Което се не е пръчило, нема да се кози" Защо, когато някой направи нещо за България, колкото и дребно да е, цял сном космополити тръгват да омаловажават постигнатото! Запомни едно, дивотията баце си ходи по хората и всеки я носи в себе си, малко или много, но душевната простотия е присъща само на космополитите, чието второ име е - безродници! Не визирам специално теб, но трябва мноого да се потрудиш за да подпреш фундаменталните  принципи, присъщи на един нормален българин!

Владо мислях да не пиша , ама понеже е малко лично ще ти дам отговор и не мсиля да коментирам повече .

1-во покажи ми един негативен пост , тази година към България , като към отбор ?

2-ро - Ясно заявих , че за мен БГ национала е от 20 играчи и 10 ... но комент , за да се сърди Мартин



Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Декември 12, 2017, 18:33:28 »

Това не е отговор а клинчене от него!!! Ок, заеби! Нема смисъл!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!