Imperia Online България  
Април 24, 2024, 16:22:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36872 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
baivi
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #285 -: Декември 10, 2017, 16:47:23 »

Много ми е чудно защо твърдиш че е било платено ако имаш доказателства покажи ги,защото според мен не е вярно. Не знам дали го осъзнаваш, но твоите "измислени" твърдения хвърлят труда и играта на всички ни в Българския отбор на боклука,затова те моля стига си писал глупости.
Между другото дори и без това платено чудо както му викаш ти Пак щяхме да станем Световни шампиони.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #286 -: Декември 10, 2017, 17:03:34 »

Много ми е чудно защо твърдиш че е било платено ако имаш доказателства покажи ги,защото според мен не е вярно. Не знам дали го осъзнаваш, но твоите "измислени" твърдения хвърлят труда и играта на всички ни в Българския отбор на боклука,затова те моля стига си писал глупости.
Между другото дори и без това платено чудо както му викаш ти Пак щяхме да станем Световни шампиони.

Човек ... Защо го приемате така бре ?
Какво общо има едното с другото ?
Толкова ли сте залепнали и сте влезли във ФИЛМА ?
Какво общо има вашата игра , която беше брилянтна ( само за ваша информация от топ съюзите вие играхте с най-малко диамнти . предполагам че Стефаб знае с колко играха Румъния   Wink ) . С това че някакви хора решиха да дискредитират Световното  Embarrassed . Това е форма на протест и ... да донякъде личен мотив , но той не е водещият . Водещото е протеста.

Защо няма да публикувам нищо ли ? Ами останалите хора не искат да се пуликува чата. А защо го кавам аз ли ? Защото не ми пука , защото за мен ИО е просто игра и толкова . JUST A FUN !!! Защо го направихме ли ? Защото искахме и ни писна ИО да се подиграват с играчите .

НИКОЙ НИКОГА НЕ Е УСПОРВАЛ ИГРАТА НА БГ ОТБОРА . И АЗ МНОГКРАТНО ГО КАЗВАМ . БРАВО И СЕ РАДВАМ И ТО ИСКРЕННО . ДАЖЕ БИХ ДОШЪЛ ДА ПИЯ С ВАС ЗА ПОБЕДАТА , НО НЕ СЪМ БИЛ ЧАСТ ОТ ЕКИПВА ВИ  *FRIEND*

Повече няма да говоря защото ми писна . Или човек разбира какво му се говори или не .

Навремето ми казаха : Не е трудно да си по-умен от глупавият човек . Трдуното е да му го докажеш .

Аз няма какво да ви доказвам повече .

Радвайте се на заслужената титла и толквоа

Пия за вас и вашата победа !!!  *beer* bgflag *BEACH* *SMOKE* *BOSS* *KING* *FRIEND* *SCARE*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #287 -: Декември 11, 2017, 09:25:11 »

Честита титла и медали на всички СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ за България!  bgflag *beer* *cocktail*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #288 -: Декември 11, 2017, 13:21:44 »

Айде честита да ви е! Борихте се и победихте! Останалото е словоблудство! Големи сте! *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #289 -: Декември 11, 2017, 15:28:14 »

Медалите са раздадени ....

Вече всеки може да ги виде по профилите на учатниците.

Още веднъж честито на победителите и на призьорите.

Мисля , че с това темата приключи и ще им бия катинара.

Но ... като за финал ще кажа няколко думи .

1-во - Пичове за мен цикъла които поех да съм малко по-активен във форумът е към краят си . За мен след световното 2015 и пропуснатият Бронзов медал , се зароди идеята да поакжа на идните поколения . Кои играчи си струват и е добре да се вслушват в техните мнение  и кои са просто част от отбора.

2-ро Избрах си позицията да бъда непремерима опозиция , защото за мен освен способности и възможности понякога в ИО е нужен и доза късмет . Тук във форумът това ме дразнише страшнпо много , че определени хора по една или друга причина доста преиначаваха този еллемент от играта и се изкарват на големи философи и мислители , а реално ... дето се викат един палеж немогат да направят  *hahaha*.

3-то - Е от днес мисля да понамаля драскането из форума и да ви оставя да си се вживявате , но ще наблюдавам и ако се налага , пак ще  ви казвам истината в очите .

4-то - Мисля да спра с така наречените малоуважителни прякори и да започна да ви наричам с реланите ви НИКОВЕ . Това че го направя , защото смятам , че  ередно след като сте си изрбали НИКА . Опонента ви да покаже уважение към този ви избор . Реално погледнато , нито сте ми на трапезата , нито ви плащам издръжка , нито ми преччите с нещо , ето защо ще се постарая да ви покажа нужното уважение . От моя страна - имате протегната ръка , за премирие ( знам че хора като Владо си престъпват думата , но на мен това не ми пречи , той си е просто такъв Smiley ) .


Ами това е . Благодаря ви за смехът които сте ми носели с коментарите си и се надявам един ден да се засечем по бойните полета . Ако съм близо до вас , не ме жалете , а ме атакувайте . Обичам да взимам медали в защита  Embarrassed Cool .



П.п. - да си го знаете - ако догодина живот и здраве всичко е ОК , мисля да поиграя сериозно на Световното за България .  *BEACH* *SMOKE* *BOSS*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!