Imperia Online България  
Април 25, 2024, 01:28:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Финалът - 2017  (Прочетена 36874 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Ноември 19, 2017, 12:24:21 »

И така ден 2 от Финала !!!

Решавам да драсна някой ред .

 - Експлозивно начало за Румъния ( отборно ниво ) - 2 замъка взеха още вчера . Днес вече са с 3-ти. Гедам че имат апетит към съседният квадрант . И ми се струва че ще се пробват да вземат всички 12 северни замъка . Но дали ще им стигне силицата Huh?

 - Полша на ниво играчи е очаквано недостежима - големите профили се редуват един след друг да се надпреварват по нето - 3 ден и ние ще видим профил от 100М нетни точки - Скандално , но по правилата Smiley . Вече имат и те замък . Близо до полето на България , но все пак си е в техният квадрант . Ще е интересно да се наблюдава на къде ще се тръгне . Дали на север и да вземат центъра или ще играят срещу България .

 - Русия - Комплектна игра . Няма разтягане в нетото межу основните играчи . Взеха си замък и те . Интересно е и те на къде ще тръгнат . На по-късен етап съм почти сигурен че ще се пробват срещу Румъния, Освен ако не се почви  договорка между Румъния , Полша и Русия  Lips Sealed

 - България - Подобно на Русия - Комплектно предвижване на профилите - 3ти по нето, но съм сигурен че ще стант скоро 2 ри по нето съюз . За разлика от Русия и Румъния много добро харчене на съюзните диаманти , което е прдпоставка на един по-лъсен етап да им позволи да разгърнат способностите си . Имайки в предвид някой от участниците в отбора ( естествено начело с лидерът им ) Бих казал , че като команден състав и възможности превъзхождат останалите . Ще е интересно да се наблюдават . Също вече имат замък .

- Хърватска , САЩ - един отбор ... за сега силни лидерски профили и очакване какво ще направят . Споед мен нямат сила да се борят за медали , но са достаъчно силни за да помогнат в раздаването на медалите ....

- Бразилия - Слабо представяне за сега - личи си че топ играчите им вече не ги влече ИО .

Другите отбори просто само ще запишат участие - личи си че са започнали без идея какво правят и как да се преборят сами за топ 10 . Очаквам скоро да се откажат почти всички 20 участника и да си се насочат към текущите ери в другите светове .

 
 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2017, 13:24:00 »

https://www.facebook.com/imperia.online.game/

Хора ако ви е писнало , това е линка на ИО във ФБ

Влизайте и им давахте по 1 звезда . Само така ще започнат да ни уважават . Иначе и да драскаме из форумът - Файде никаква .

Хайде вземете се в въце и да им покажем че не сме само покупатели на диаманти
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2017, 19:30:38 »

Денят след 24 совото спиране на атаките е....

Невероятно динамичен! Замъци падат ! Един след един ...
Румъния губи един но взима веднага още 2
Полша с нови 7
България е + 4 и излиза на 2-ро място по нето .... ( Добра игра момчета. Стискам ви плаци ) 
Русия - взима 5 нови замъка и е на 2 ро място по взети замъци след Полша , но по нето е на 4-то място
САЩ с един замък

Хърватска и Бразилия за сега вдигат още нето ....

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2017, 21:41:13 »

И така ... драмата продължава ...

Битка за центъра ...

Полша взима 2 замъка в централаната част , където вече Румъния присъстват .
Вижда се и 1 вата патерица  - Албания взима замък в полето на България ( че е патерица е патерица , въпросът е на кой Smiley ) . Лично за мен ще е много интересно да го разбера на по-късен етап.

Много интересно става и това че Перу също взима замък , както и че Колумбия взима 2-ри ... Изобщо пластовете са разбъркани много и ще е доста интересно кой къде и какво
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2017, 11:02:36 »

Ден 5 ...

Смяна на лидерът .
Полша е лидер и по нето и по взети замъци и по влияние
Румъния - за сега удържа 2 рата позиция за взети замъци и влияние но започва да изостава от България и Русия доста по нето.
България е 2 ра по нето и 3 та по влияние . Давайте момчета имате шанс , ако не за злато то за сребро .
Русия минава по нето Румъния , но изоства доста по влияние и по взети замъци . Дали ще се организират и ще успеят да вземат най-сетне така жадуваното пизово място ... Това ще е големият въпорс .

Ако изключим че Полша ще си купят титлата то остават да се борят 3 отбора за другие 2 призови места . Дали ще има реална борба или Полша ще реши да подкрепи някой от отборите ? Това е доста интересно . Бъпреки че съдейки по това , че Полша взима замъци  половината на България и остава доста свободни места за Румъния и Русия ... предполагам се е създала вече визията как да бъдат разпредлелени медалите Smiley  
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 17:50:48 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2017, 17:38:43 »

Не знам , но предполагам какво става ...  Undecided

И въпреки че съм малко тъжен (абе не е малко , да си призная - кофти ми е) искам да попитам като лидер на HatefulBastards от Териториална надпревара , ония велик войн Светльо(boneti..) , командирчето дето влезна през профилът на Иван (NERO) и пусна атакаи по скромното ми тимче : Сега ръзбираш ли , че няма нищо велико в това да пуснеш армия срещу отбор, който не ти е в катигорията? Wink . И да се присмиваш на другияте че не посрещат. Сещаш ли се ?

Това го казвам просто по интуиция , защото според случващтото се на картата май Поляците са нагънали България  Cry


ПП- не си прави труда да ми отговаряш , защото само ще се изложиш . Надявам се да проумееш някой неща (не само ти ами всички ГОЛЕМИ ИГРАЧИ) , че медала има 2 страни .
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 17:44:21 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
boneti
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2017, 18:52:16 »

Могат - правят го хората... И аз можех  - направих го.. А теб не те виждам никъде освен при кибиците... Успех с хейта, олигофрен... Няма да си правя труда да ти отговарям повече, за да не се възгордяваш нещо, че имаш повече право на внимание от моя страна от колкото една хлебарка..
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2017, 20:01:38 »

Могат - правят го хората... И аз можех  - направих го.. А теб не те виждам никъде освен при кибиците... Успех с хейта, олигофрен... Няма да си правя труда да ти отговарям повече, за да не се възгордяваш нещо, че имаш повече право на внимание от моя страна от колкото една хлебарка..

Хейт  Shocked Shocked Shocked . Човек аз се подигравам с теб  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Ти не ставаш за хейт бре касо  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Хейт се прави към човек който има успехи и другитему завиждат . Ама на такива джуджета дето ако не са скрити в голям отбор не се виждат на каратата , как да ги хейтваш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Те са като шутове , стават само за базик Wink
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 20:04:34 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2017, 09:58:45 »

Ден 6 ...

Продължавам си НВД-то .  Свел съм въглихидратиете до 10г. на ден от 8 хранения .... Оп грешняит дневник е  *xxx* *xxx* *xxx* .

И така ден 6 от безмислицата наречена СП на ИО версия 6.
Българският национален отбор се съвзема .
Усеща се духът който е въплатен в текста на песента : Боят настана , тупкат сърца ни (само моят любимец сигурно слуша Васко - педер@с@ - Азис и неговата песен "Как боли" *hihi* Grin *hahaha* - но това е друга тема). Лъвовете не се предават. Битката ще е жестока , дори и да не е злато , по-важното е да има спортна злоба. Ей така на инат.

Иначе Румъния преседна на Полша и моагт да си легнат заедно. За поредна година румънците показаха , че са к0врите в ИО , но по-интересното е че това не им носи негативи . Те винаги излизат сухи , но пък и те в крайна сметка се съобразяват с коноктюрата и са винаги готови да сложат наколенки ако е нужно  *hihi*...

Но да видим какво ще се случи на малко по-късен етап. Лично на мен ще ми е интересно , ако Полша запазят неутралитет в един бъдещ конфликт между Русия , Бразилия , Румъния и Хърватия ... Все пак световното тепърва навлиза в интересната си фаза и ако един отбор проведе правилната си политика , спокойно може да се прецака някой от уж медалистите . Стискам палци в цялата въртележка отбора на България да остане незасегнат .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2017, 10:00:58 »

Могат - правят го хората... И аз можех  - направих го.. А теб не те виждам никъде освен при кибиците... Успех с хейта, олигофрен... Няма да си правя труда да ти отговарям повече, за да не се възгордяваш нещо, че имаш повече право на внимание от моя страна от колкото една хлебарка..

Понеже гледам че ОТОН чете темата . Мисля че тази думичка с червено не е много за подминаване и може спокойно да се накаже Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2017, 23:28:08 »

Понеже гледам че ОТОН чете темата . Мисля че тази думичка с червено не е много за подминаване и може спокойно да се накаже Wink .


Защо да е за подминаване? Тя, идеално те описва  *hahaha* така с една дума може да се каже всичко за теб!

Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2017, 15:53:23 »

Гледам временното класиране и се питам - някаква тактика ли е това драстично изоставане на българския отбор от този на румънците?

По нетни точки ги превъзхождаме значително, но по точки влияние сме повече от 3 пъти зад тях.

Сделка някаква ли е това или тактически ход?
« Последна редакция: Ноември 23, 2017, 19:32:44 от Klute_1 » Активен
karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2017, 18:55:25 »

Гледам временното класиране и се питам - някаква тактика ли е това драстично изоставане на българският отбор от този на румънците?

По нетни точки ги превъзхождаме значително, но по точки влияние сме повече от 3 пъти зад тях.

Сделка някаква ли е това или тактически ход?

Аз като гледам класирането ще е Полша,Румъния,Русия нещо не ни долюбват нас Българите и не знам каква ще е тактиката на нашия отбор евентуално да се борят за някакъв медал Huh? иска ми се да греша
« Последна редакция: Ноември 23, 2017, 18:59:21 от karlos » Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 24, 2017, 11:13:57 »

С Полша не би трябвало да имаме проблем - нали сегашните лидери на БГ отбора миналата година бяха с поляците и им помогнаха доста за златните медали.

Но това продължаващо изоставане от румънци и руснаци вече започва да става притеснително и съмнително. При такова високо нето и толкова инвестирани диаманти не намирам обяснение за четвъртото място на България във временното класиране. Освен да е някакъв тактически ход.

Времето напредва, надявам се скоро да разберем. И дано този път медалите за БГ отбора да не останат отново мираж.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 24, 2017, 12:46:29 »

Аз знам много отговори , но ще си замълча за сега. 

Иска ми се обаче България да се прибори за медал и да изхвърли Румънците от призовите места  *TRAINING*.

Но нека да видм какво ще стане . Все пак има още 2 седмици и играта тепърва ще навлиза в решаващият си момент.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!