Imperia Online България  
Април 19, 2024, 05:38:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Териториална надпревара  (Прочетена 29948 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #210 -: Юли 26, 2017, 15:15:49 »

Е как да се събере, като последните години в голямата си част са едни и същи и то точно тези, които не спазват толеранса (малките изключения), а се опитват да се покажат кой е по-по-най. В общи линии като в живота - има много читави българи, ама в Парламента все мършата влиза  Grin .
ааа, разбрах, пак някой друг виновен,  убуу
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #211 -: Юли 26, 2017, 15:16:43 »

Съюзите, класирани на първите 50 места в крайното класиране, ще получат ваучери за диаманти, както следва:
1-во място   -   5 000 000 Диаманта
2-ро място   -   3 000 000 Диаманта
3-то място   -   2 000 000 Диаманта
4-то място   -   1 500 000 Диаманта
    
5-о място   -   1 250 000 Диаманта
6-о до 10-о място   -   1 000 000 Диаманта
11-о до 25-о място   -   500 000 Диаманта
26-о до 50-о място   -   250 000 Диаманта

-------------------------------------------------------
ПЕСТЕТЕ за WC2017 Smiley

Зези ние с нашият скромен тим се готвихме за 25 цата ... защтоо толквоа ни бяха силите . Направихме си план и го следвахме . Без нито една договорка с никой . Дори и постовете бях разположел .... Но дойде Бочно и с големият боц се накика ... Само за инфо

Румънците ни тръгнаха на да ни взимат замъка с 2 атаки ... едната от 7 М другатата от 3М . В замъка нимахме видима армия около 4,5М и скътани коне из оостовете още 1,5 М ... само може да сметнеш със полива фортификация +12 какво щеше да им се случи , но като прочетохме че Аномалиите го помолили и ... си обрахме такъмите . Нямаше смисъл да си чупим главите . Та ние така се отказахме да гоним класиране по точки и се демотивирахме за каквото и да е
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #212 -: Юли 26, 2017, 15:25:26 »

Зези ние с нашият скромен тим се готвихме за 25 цата ... защтоо толквоа ни бяха силите . Направихме си план и го следвахме . Без нито една договорка с никой . Дори и постовете бях разположел .... Но дойде Бочно и с големият боц се накика ... Само за инфо

Румънците ни тръгнаха на да ни взимат замъка с 2 атаки ... едната от 7 М другатата от 3М . В замъка нимахме видима армия около 4,5М и скътани коне из оостовете още 1,5 М ... само може да сметнеш със полива фортификация +12 какво щеше да им се случи , но като прочетохме че Аномалиите го помолили и ... си обрахме такъмите . Нямаше смисъл да си чупим главите . Та ние така се отказахме да гоним класиране по точки и се демотивирахме за каквото и да е
п кажи кво си имал де оти безхаберници кат мен5:5 са мкнавали през полевата и са бутали крепостта.  Филмът е цолям при теб, Мече,  ьори няма и да ме разбереш защо
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #213 -: Юли 26, 2017, 15:36:49 »

п кажи кво си имал де оти безхаберници кат мен5:5 са мкнавали през полевата и са бутали крепостта.  Филмът е цолям при теб, Мече,  ьори няма и да ме разбереш защо

Я кажи къде ти е профила на теб  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* .

Ей ако някой пита кой е форумен герой - то това си  ти ...

Нито имаш профил , нито нещо някога значимо си правил като играч , или поне никой не ти помни профила , да е бил значим ... обаче тук голя ... Филм .

Стефане за повечето от нас ти не си играч бре човек . Ти си предатък към едни хора , но не си самостолятелен играч , нито като възможности , нито като умения . Това е . Същото е и с Бончо , Асперинчо и друга плияда герои . Вас ако не ви вземе голям съюз да скатаете там ви няма на картата . От вас никога не ставало лидери и никога не са ви следвали хора . Това е . Симпъл . И аз можех да седя при Ицо и да взимам медали и да се правя на командир , но казах че имам гръбнак и не съм мекотело и че заради една игра медуза няма да стана . А ти говори ги празните приказки колко и какво си правил . Дори Николай и до ден днешен не е получил снимка на онази задача със съюзният замък как се взима Wink .

« Последна редакция: Юли 26, 2017, 15:48:21 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #214 -: Юли 26, 2017, 16:07:49 »

Толкоз за толеранса на стан123, мече,  аз станах за сефте маршал във версия  6 едва тази година, даже и не исках, просто се случи и това реши някакъв  смешен  свят. Аз идиотски медали като теб не гоня, гледам си съюзниа таргег, там рекламации нямам.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #215 -: Юли 26, 2017, 16:22:19 »

Още веднъж - честито на Аморалните, въпрвки всичко постигнаха контрола, който им бе неожходим.   Баби, дядовци и внуци да си говорят квото искат
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #216 -: Юли 26, 2017, 16:37:32 »

Става смешно . Човек който не играе турнира , няма регистрация а е просто службак от общ характер , дава оценки на хора които и въпреки всико си направиха играта според възможносите ...

Аууууу и тук се намират хора да те взимат на сериозно ... абе я кажете като сте толкова отворени , защо не направихте 2 ри съюз и да играете там желаещите и да сте френдли с Аномалията ? Нали бяхте много желаещи .
Аз ще ви кажа защо , защото нямаше да го има синьото на Дариуш и щешеда се види кой колко е велик и какво може .

Между другото същото беше и на Война на надмощие  .
Ето и хрониката тогава ( http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=76994.195 ) - искам спецаиално да обърнете внимание на диалога на страница 9 и 10 - Ако го прочетете внимателно и прочетете и сега какво се питаме , ще разберете защо Стефан го е яд много . И това ще е през годините все така .  *hihi*

Ти започна с какви ли не приказки , а ние мълчахме ли мълчахме , после ти укапа , а ние продължихме да се бием ли бием и замъци си взехме и прочие . А ти от яд оспами целият форум и почна да плюеш само и само да омалоуважиш усилията на един скромен тим .


Човее ... и на такива като теб , за мен медалите нямат никакво значение , и всики го знаят това . За мен най-важното е играта да ме педизвиква и да искам да се развивам . Вървя сам и не ми пука , който иска е добре дошъл да играе с мен . Винаги когато съм могъл съм помагал с каквото мога на другите БГ отбори . И всеки един човек го знае това , дори и сегашните 10 човека го виждат и съм сигурен че са се забавлявали ....

 
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 16:53:30 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #217 -: Юли 26, 2017, 17:00:00 »

Ай да не ти се с пука любопитника - ремонтирам си новото жилище. Ше правя синковеца кореняк софиянец и прочее. Позволявам си да играя рядко,  но пък има неочаквани резултати на съюзно ниво.

Пп. Тук се регна за медал, играчите през два свята те чуха.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #218 -: Юли 26, 2017, 17:05:48 »

Пп. Тук се регна за медал, играчите през два свята те чуха.

Човек ти правиш ли разлика между цел и път за достигане до там ... за мен цел не означва на всяка цена ....


Карай няма какво да си говорим повече . На война на надмощие пропуснах , но тук си взех наградата с кефче .

поздрави и на другите направили това .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #219 -: Юли 26, 2017, 17:14:22 »

Да плаче ли човек или да се смее....в това е въпроса Grin

Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #220 -: Юли 26, 2017, 17:15:29 »

Човек ти правиш ли разлика между цел и път за достигане до там ... за мен цел не означва на всяка цена ....


Карай няма какво да си говорим повече . На война на надмощие пропуснах , но тук си взех наградата с кефче .

поздрави и на другите направили това .
С умиление ще те цитирам: ако искаш да пострлиш кораб - не ги пращай за съчки,  а за мечтаят за морето. Между теб и мен кма една основно разлика - морето ми е мааалко по-голямо и схм започнал година преди да шибнеш това клише.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
stani23
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #221 -: Юли 26, 2017, 18:10:29 »

Още веднъж - честито на Аморалните, въпрвки всичко постигнаха контрола, който им бе неожходим.   Баби, дядовци и внуци да си говорят квото искат

А тук го написа най-точно! Честито на АМОРАЛНИТЕ и от мен! Живи и здрави!  *V*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #222 -: Юли 26, 2017, 18:15:41 »

А тук го написа най-точно! Честито на АМОРАЛНИТЕ и от мен! Живи и здрави!  *V*
още много  има да връткаш докато ракзбереш обръщението ми, ама ае  хвана от веднъж.
« Последна редакция: Юли 26, 2017, 18:43:22 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #223 -: Юли 26, 2017, 18:44:15 »

Ай,  честито бре, михлюзи,  от кой се срамите?
https://m.vbox7.com/play:55533de1&al=1&vid=410141
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #224 -: Юли 26, 2017, 21:41:04 »

Що си мисля, че след 4 месеца и 1/2 нещата в темата ще се преговорят отново... Smiley
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!