Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:56:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Робот  (Прочетена 2546 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« -: Декември 29, 2016, 08:04:22 »

Вземете го оправете тоя робот,щото до сега не ми се е появявал никога и изведнъж хоп точно когато съм мод  *hahaha*

http://prntscr.com/dp5vxd  
А може да е свързано и с една война знам ли вече Grin
« Последна редакция: Декември 29, 2016, 08:09:54 от Batbin » Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #1 -: Декември 29, 2016, 14:59:46 »

Най-вероятно си оставил скрипта включен като си пуснал мода ... И той понеже не може да си изпълни зададената функция се опитва отново и отново ... Та за това излиза съобщението ... Smiley Спри скриптовете просто Smiley
Активен
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #2 -: Декември 29, 2016, 20:03:57 »

Скриптове не ползвам от 1 година,щото вече играя за удоволствие и никога за замъци-така че и да ме набият не ми пука!Така че просто си е бъгав скрипта наречен робот
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 29, 2016, 21:23:21 »

Подкрепям те напълно .
Не знма за Версия 5 , но и във версия 6 Анти бота е доста досаден . Лично аз покрай играта си на StarCraft  с годините се научих да боравя едновременно и с мишаката и с клавиатурата . Не че тук в И.О. с еналага да пестиш стотни Smiley . но когато са навици неможе да ги спреш . Та поради тези навици почти всекидневно се сблъсквам с този проблем . Особенно почна ли да наемам армии , направо ми се късат нервите . Не знам какъв им е толеранса , но да наемеш в една провинци от 4те типа войски ми се пуска Антибот 2 пъти и това като ми се повтори едно 15 провки направо ми се вдига кръвното . Ужас . Лемава работа тъз игрица
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Декември 29, 2016, 21:32:14 »

от днес сутринта за пръв път се сблъсквам с тоя робот -а от приятели зная че имат такива занимавки -но по всичко изглежда че работата е на докладване и като те докладват и ти лепват тоя робот -защото ей сега влизах в акаунта на един приятел да гледам едни неща и за има няма 30 минути поне 7-8 робота оправих,а днес ми го лепнаха и на мен -понеже бяхме във война с едни турци -а предната вечер буквално ги убих като  кучета-щото им занулихме 4 акаунта,тва няма как да е съвпадение-защото аз тоя робот само го бях чувал на приказки до вчера,и никога не го бях виждал и в един момент хоп война -хоп и робот!
ПП.надявам се само да не се случи когато атакувам или ме атакуват нещо, щото вместо да си действам с играта да не се налага да оправям роботи!
« Последна редакция: Декември 29, 2016, 21:35:44 от Batbin » Активен
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2017, 16:01:45 »

здравейте,аз също имам антибот,ей така,просто някой ме е докладвал и са ми го сложили и предната ера накрая имах за 24 часа и сега имам,мислите ли че някой проверява сигналите,няма начин,този който е вип и зарежда яко диаманти не го закачат а такива като нас и без проверка го наказват,затова останаха толкоз малко играчи ,затова ако зареждате диаманти си пазете бележките и жалба в защита на потребителя и да връщат парите,най малкото да им ровят проверяващи и на тях да видят хубаво ли е.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Януари 03, 2017, 16:19:09 »

здравейте,аз също имам антибот,ей така,просто някой ме е докладвал и са ми го сложили и предната ера накрая имах за 24 часа и сега имам,мислите ли че някой проверява сигналите,няма начин,този който е вип и зарежда яко диаманти не го закачат а такива като нас и без проверка го наказват,затова останаха толкоз малко играчи ,затова ако зареждате диаманти си пазете бележките и жалба в защита на потребителя и да връщат парите,най малкото да им ровят проверяващи и на тях да видят хубаво ли е.

Всичко докладвани се разглеждат, а тези при които има основателна причина, дори се наказват. Smiley
Това сме го писали многократно вече... Smiley
Активен

igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #7 -: Януари 03, 2017, 16:31:50 »

тея ги разправяй на някой дето е нов,аз само констатирам 2013 почнах да я играя тази игра и помня колко хора я играеха а сега са десетки пъти по малко и това е заради намеса на админите,и скриптовете са от тях измислени и всичко това е да лапате повече пари от играчите но хората не са будали просто спряха да играят,преди време във форума имаше по 50/60 човека на линия и да попиташ нещо веднага някой ще ти отговори а сега сте 2/3 админи и някой играч да се оплаче,няма форум,хайде да видим след колко време ще я заключите тая тема,а някой се оплаче от вас и веднага я заключвате темата даже и коментари триете,тва е показателно  какви професионалисти сте.най големите сте,нещо печелившо го направихте да е губещо,браво на вас.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Януари 03, 2017, 16:35:14 »

Само да вметна, че съм играч като теб..  Grin
Когато не са в ред коментарите - да, трият се. Обиди и спам също.  Wink
Активен

Batbin
Сержант
**

Karma: +1/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #9 -: Януари 11, 2017, 04:32:59 »

therion16


ето ви един робот -ама то тоя е капка в морето но все пак *hihi*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Януари 11, 2017, 09:35:56 »

therion16


ето ви един робот -ама то тоя е капка в морето но все пак *hihi*

Баце, на съпорта се докладват такива неща. Практиката е такава. Smiley
Активен

MuMcu
Редник
*

Karma: +3/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #11 -: Януари 12, 2017, 21:26:19 »

тея ги разправяй на някой дето е нов,аз само констатирам 2013 почнах да я играя тази игра и помня колко хора я играеха а сега са десетки пъти по малко и това е заради намеса на админите,и скриптовете са от тях измислени и всичко това е да лапате повече пари от играчите но хората не са будали просто спряха да играят,преди време във форума имаше по 50/60 човека на линия и да попиташ нещо веднага някой ще ти отговори а сега сте 2/3 админи и някой играч да се оплаче,няма форум,хайде да видим след колко време ще я заключите тая тема,а някой се оплаче от вас и веднага я заключвате темата даже и коментари триете,тва е показателно  какви професионалисти сте.най големите сте,нещо печелившо го направихте да е губещо,браво на вас.

ехее, 2013-а....-ако знаеш 2008-а какво беше....
една игра като започне да се разводнява, след време изчезва.
след няколко години и тези двама-трима админа няма да ги има  *hihi*


Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!