Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:02:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кви са тея малоумни промени  (Прочетена 2572 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Декември 08, 2016, 22:24:44 »

Един приятел,няма значение кой ме покани да играя отново в няколко свята където бг-та имали влияние и можело да стане нещо. Влизам аз в играта,гледам 9000 диаманта,влизам във втори гледам 2550. Викам си-леле да не би да съм получил някаква награда,понеже съм се завърнал да играя,нищо подобно,ако преди струваше 1 диамант да построиш сграда над 8 минути,сега това струва 170 пъти повече. И да питам админи ли,модератори ли,откъде на къде ви хрумна тази малоумна идея бе хора. Тва му се вика не химер,а мега инфлация. Вместо да се бъркате и да давате на хората 11 000 диаманта,примерно или 2500,които струват колкото 100 стари,върнете си старата система. И преди да почнат да ме плуят всички,че съм бил прост,а после да се окаже,както винаги,че в идеите ми е имало голям смисъл, ме послушайте поне веднъж. Да си бъдем честни- старата система на раздаване на кристал даваше малко диаманти,с които се купуваха основни неща,и пак трябваше да се купува много,за да има напредък. Сега давате повече,но и цените са по-големи,демек същата работа. Сега колкото да ми се иска да се върнат старите цени,а 11 000 кристала да си останат  Grin предпочитам да се върне старата система,която е с по-малко числа и по-лесна за преценяване. Така и така е същото. Ако давате твърде много диаманти ще си сринете бизнеса,ако вдигнете цените много пак ще го съсипете,защото и най-големите магнати ще изнемогват да си купуват и ще ви теглят майна. Какво значение дали ще ми дадете 25 диаманта и 10-часовия ще струва 10 диаманта или ще ми дадете 2500 и 10-часовия ще струва 1000. Излишно е не смятате ли?
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 22:26:31 от teddyrk » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2016, 15:20:10 »

Дискутирахме го вече този въпрос още когато се вкара промяната.  Smiley
Не мисля, че е такава драма това умножаване на диамантите  и отварянето на опции по този начин, които до момента не бяха достъпни
Активен

teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Декември 09, 2016, 18:34:44 »

Вижте сега,аз таз игричка я бях за*бал тотално,а като четох в новините не видях промените. Не че е драма,просто е малоумно и се питам защо? Сега тея 13 600 диаманта дето ги имам са равни на 80 стари и от къв зор са направени хиляди-да се зарадват стари кримки като мене,че видиш ли ИО им дал някаква награда. Не че ме бърка при положение че няма да играя активно  Grin и не ми пука особено какво ВИЕ сте плямпали и сте се псували. Аз искам някой горе долу компетентен-демек админ,да ми каже какъв е замисълът зад това гениално нововъведение. Това искам,нищо повече-ако успеят да ми кажат какви са предимствата от по-голямата бройка и промяната и се аргументират,ок приемам,но нали промяната трябва да е нещо, ми знам ли ПРОМЕНЕНО,а не същото както е сега. Та като няма почти никаква разлика в стойността на диамантите,спрямо даровете на съветника и нещата,които могат да се купят,освен може би някаква минимална промяна в полза на фирмата,която по мои сметки е почти нищожна,оти го направихте тва нещо бе? Толкова ли малко диаманти се купуваха преди  *xxx* , кажете ми наистина какъв ви е проклетия замисъл,а тва че Марто и компания са си чесали езиците,това го знам. Промяна в боен калкулатор,въвеждане на нови модули от типа череп и мрачна,вкарване на нововъведения във версия 6,това е чудесно и развива компанията. Това дали аз и еди кой си сме съгласни с всички промени си е наш проблем но има РАЗВИТИЕ,някакво. С тази промяна вие не развивате нищо,а правите същото ама с повече цифри и пиксели,та моя ум,който смея да твърдя, е все още рационален,се чуди ЗАЩО? Моля за компетентен отговор и знам ли аз,колкото и да не е във ваш стил да връщате нещо,дори да е скапано,ми върнете го към старите стойности,така и така е същото. Ако ще ви помогне за тази промяна ми вземете всичките диманти, по всичките акаунти и ги заключете. Но просто това е нещо смущаващо и крайно ненужно,след като е на практика същото като стойност. Айде Ванчето или някой там да ми обясни,пък и ако е възможно и да предаде и като обмислите ще видите, че няма смисъл в тази промяна,нядавам се. ПЪРВО,това е смущаващо за новите,а и за старите,които за първи път заварват  промяната. ВТОРО,по- удобно е за играчите ви,доста от които са ви и клиенти,да смятат диамантения баланс след извършването на някаква дейност-10 часов или купуване на премиум, когато цифрите са значително по малки. А като изключим най-големите магнати и скриптъри, всеки си прави сметката колко диаманта ще му останат.
Активен
Witaing
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #3 -: Май 16, 2017, 12:17:49 »

Хм, подкрепям, че отварянето на нови опции по този начин е добре. Интереса се поддържа с нови неща, а за да се вмъкнат такива понякога трябва дасе премахнат старите.
Активен

I am whatever you say I am; if I wasn't, then why would you say I am.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #4 -: Юни 06, 2017, 01:03:01 »

Преди получаваш 25 диаманта и си купуваш 10 часов за 10,а сега получаваш 2550 и 10 часовия е 1700. ХММММММММММММММ, вдигане на цените,интересно. За да спечелите 2 процента повече от жалки комплексирани идиоти,които ще дадат пари. Аз се радвам, защото не съм дали и 1 стотинка за тази или която и да е друга подобна игра. Да си купя игричка като батълфронт или нещо такова-да,но там получавам продукт срещу парите си. Тук брате-и да платиш не се знае дали ще спечелиш. Жалко- вдигнахте цените и цифрите,за да дразните хората. Еми, ако ще и версия 100 да излезе, пак няма да играя.  Grin Grin Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!