Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:05:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с коефициента на умножение на ресурсите  (Прочетена 5184 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #15 -: Януари 04, 2017, 09:13:34 »

Въпрос за тази битка: [battleRep=346039]Serpentarium срещу giannisid[/battleRep]
Този грък откъде и най-вече как доведе 425 996 паладини и други армии в столицата си, при положение че беше на минус 276 милиона злато, ако не и повече. Ако става въпрос за експлоатиране на някакъв бъг...Ами вземете го заключете тоя акаунт и си оправете бъга! И ми върнете загубите! Smiley
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #16 -: Януари 04, 2017, 09:41:01 »

Моля посочете дата и час на битката за да се направи проверка.
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #17 -: Януари 04, 2017, 09:50:22 »

 
Преди това в столицата имаше армия, която се беше прибрала от неговият Военен пост № 5, който разруших и се състоеше само от фалангите и стрелците. Фактически, освен посочения преди това брой паладини, в столицата му се появиха от "нищото" и 330 004 гвардейци.

П.П. Разбира се, изключено е да са "излекувани" по време на атаката, когато  лазарета е заключен, а и аз до почти последно опреснявах шпионските доклади.
« Последна редакция: Януари 04, 2017, 09:52:38 от Serpentarium » Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #18 -: Януари 05, 2017, 11:03:04 »

Изминаха  повече от 24 часа и реакцията на форума и екипа си остана един отговор, който даваше надежда, че може нещо да се направи, но до сега резултат няма...
 
Up!

Обаче:

След доста разпитване, успях да науча какъв бъг има и как се екплоатира, освен това съм уверен, че съюза SpartiatesGreek са го научили и го експлоатират.

При крепостна обсада, като се атакува с по 100 единици, в гарнизона на "врага"(в случая гърците) разположената там армия, се удвоява в лазарета. Възможно е описанието на бъга, да не е пълно, или да не е изцяло правилно!
Възможно е да е наистина бъг, а може и да е фийчър, нарочно оставен от екипа в полза на диамантените купувачи. Не искам да вярвам че е последния вариант, за тях и без това има твърде много екстри. Надявам се, екипа да си свърши съвестно работата и да отстрани бъга(или фийчъра) и да заключат акаунтите гърците в целият им съюз, на помагачите им врагове, които са направили атаките за удвояване на армиите им, или поне на доказано провинените от тях.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Януари 05, 2017, 11:24:31 »

Изминаха  повече от 24 часа и реакцията на форума и екипа си остана един отговор, който даваше надежда, че може нещо да се направи, но до сега резултат няма...
 
Up!

Обаче:

След доста разпитване, успях да науча какъв бъг има и как се екплоатира, освен това съм уверен, че съюза SpartiatesGreek са го научили и го експлоатират.

При крепостна обсада, като се атакува с по 100 единици, в гарнизона на "врага"(в случая гърците) разположената там армия, се удвоява в лазарета. Възможно е описанието на бъга, да не е пълно, или да не е изцяло правилно!
Възможно е да е наистина бъг, а може и да е фийчър, нарочно оставен от екипа в полза на диамантените купувачи. Не искам да вярвам че е последния вариант, за тях и без това има твърде много екстри. Надявам се, екипа да си свърши съвестно работата и да отстрани бъга(или фийчъра) и да заключат акаунтите гърците в целият им съюз, на помагачите им врагове, които са направили атаките за удвояване на армиите им, или поне на доказано провинените от тях.
Това го изчистиха миналата седмица
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #20 -: Януари 05, 2017, 11:47:56 »

Може и да е бил изчистен, може и да е бил изчистен друг подобен. Имам спомен за такъв ефект при нападение с по 100 единици на полева, а не на обсада. Това преди около седмица или повече от седмица, ако не ме лъже паметта. По мрънкането на разпитваните от мен играчи, описаният от мен "бъг", си е работил поне до вчера, когато проведох "разпитите". Хайде изчистете ги тия неща и накажете възползувалите се и така.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #21 -: Януари 05, 2017, 19:00:21 »

Изминаха  повече от 24 часа и реакцията на форума и екипа си остана един отговор, който даваше надежда, че може нещо да се направи, но до сега резултат няма...
 
Up!

Обаче:

След доста разпитване, успях да науча какъв бъг има и как се екплоатира, освен това съм уверен, че съюза SpartiatesGreek са го научили и го експлоатират.

При крепостна обсада, като се атакува с по 100 единици, в гарнизона на "врага"(в случая гърците) разположената там армия, се удвоява в лазарета. Възможно е описанието на бъга, да не е пълно, или да не е изцяло правилно!
Възможно е да е наистина бъг, а може и да е фийчър, нарочно оставен от екипа в полза на диамантените купувачи. Не искам да вярвам че е последния вариант, за тях и без това има твърде много екстри. Надявам се, екипа да си свърши съвестно работата и да отстрани бъга(или фийчъра) и да заключат акаунтите гърците в целият им съюз, на помагачите им врагове, които са направили атаките за удвояване на армиите им, или поне на доказано провинените от тях.

Имате ЛС Wink
Активен

Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #22 -: Януари 18, 2017, 04:10:20 »

За проверка на два профила. Не не нормално съгласете се преди да пуснат обсада да се задават такива еднотипни въпроси:

http://prntscr.com/dx08qo профил: KSTO съюз: L-D-K
http://prntscr.com/dx08vu  профил: Bisooooooooo съюз: -Brothers-
Не се впечатлявайте от това че единият е писал с главни букви. Поведението е 100% еднакво, въпросите са 100% еднакви, няма как да се сбърка. Напада все между 01:00 и 02:00 българско време. "Двамата" играчи са с различно нетно развитие, но странно сходно количество военни точки. Досега са ме нападали доста народ, никой не е писал да ме пита дали съм на линия и после да пуска битка. Може би просто този един и същи играч не си развива шпионажа и с тия писма пробва активността на хората, които тръгва да граби. Ха да видим дали въпросният няма да го оправдаете, че просто наглеждал другия, или пък че наистина уж са различни играчи и отново наказани да няма. Кога ще престанат измамите в играта и фейк профилите ще почнат да се затриват. Поне това направете като хората.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #23 -: Януари 18, 2017, 11:41:23 »

За проверка на два профила. Не не нормално съгласете се преди да пуснат обсада да се задават такива еднотипни въпроси:

http://prntscr.com/dx08qo профил: KSTO съюз: L-D-K
http://prntscr.com/dx08vu  профил: Bisooooooooo съюз: -Brothers-
Не се впечатлявайте от това че единият е писал с главни букви. Поведението е 100% еднакво, въпросите са 100% еднакви, няма как да се сбърка. Напада все между 01:00 и 02:00 българско време. "Двамата" играчи са с различно нетно развитие, но странно сходно количество военни точки. Досега са ме нападали доста народ, никой не е писал да ме пита дали съм на линия и после да пуска битка. Може би просто този един и същи играч не си развива шпионажа и с тия писма пробва активността на хората, които тръгва да граби. Ха да видим дали въпросният няма да го оправдаете, че просто наглеждал другия, или пък че наистина уж са различни играчи и отново наказани да няма. Кога ще престанат измамите в играта и фейк профилите ще почнат да се затриват. Поне това направете като хората.

Моля, докладвайте на съпорта.
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #24 -: Януари 18, 2017, 12:26:00 »

Пратих го, това е първият път, в който въобще пращам нещо на поддръжката, пък да видим, може би нещо, все пак, най-накрая ще се случи.
Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 03, 2017, 01:37:11 »

Ново двайсе

Така стои от половин час. Поста естествено е построен.  *xxx* Undecided *freak*
Налага ми се вече да използувам все по-често смехурки.
ПС. Реши да се построи поста, доде благата вест. С поне час закъснение, което за мегаблиц свят си е цяла вечност.
« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 02:02:15 от Serpentarium » Активен
Serpentarium
Лейтенант
***

Karma: +5/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 149



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 08, 2017, 21:03:50 »

Има ли начин да се играе играта в текстов режим? Сериозно питам, щото с добавените в долната част на играта  плотове с картинки с таймери за приканваме за записване към разни други светове и първенства, нещо зареждането и обновяването(рефреша) на таба с отворената игра, започна доста да се замисля и да ми носи щети заради мотаенето. Което е факт и при каквото и да е действие дори при заредена игра.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!