Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:04:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размисли и страсти относно скриптове и тенденциозно отношение!  (Прочетена 2063 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« -: Ноември 15, 2016, 20:44:59 »

Светът е ясен, профила ми е Reflector88 ... днес имаше уж мрачна крепост ... стартира евента и пада на 16-та или 17-та минута убита от диаманти - дотук нищо ново, ОБАЧЕ както виждаме на снимката http://prntscr.com/d7nk8d профила нанесъл най-много щети прави 58+% . При положение, че правилата Ви уж позволяват мигновени атаки до 30% от нетните точки на Мрачната крепост или Черепа на изобилието се пита в задачата... как този профил с 1 редовна атака от 15 мин прави 67+ млн щети след като е достигнал 30-те процента. Отговорите са 2 прави ги по непозволен начин. Всички сме имали огромни армии и мноооого обсада с добри генерали и т.н ... такива щети са нереални и не прави чест на играта заради 5-6 профила купуващи от пакетите, които ние простосмъртните дори не сме виждали да не се дава възможност на останалите да играят. Това вече не е безплатна игра.. и много от наистина обичащите я и способни да я играят хора престанаха да бъдат част от нея... Знам, че ще направите проверка, но това вече е недостатъчно ... трябват резултати не обещание. Да не си играем на правителство и народ...  >Grin
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2016, 19:41:50 »

Някой няма ли да даде отговор в крайна сметка, или просто въпроса е неудобен за да бъде коментиран? Нима по-важното е да се пише в темата за обсъждане на модераторите?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2016, 20:17:44 »

Утре ще получите от Екипа отговор тук. Дано да има опция за проследяване на Ивентите със задна дата, за да бъде всичко изяснено. Smiley
Активен

Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2016, 20:20:29 »

Благодаря, дано да има наистина, че нещата наистина са плачевни Smiley
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2016, 23:51:48 »

Малко сметки, явно от темата за модераторите ще се прехвърля тук.

Мрачна крепост = 241 170 000 000 точки
30% от точките на мрачната крепост = 72 351 000 000
Играча е нанесъл:
58.23% общо щети = 140 430  000 000 точки

Най-просто сметнато за мен, е че играчът е нанесъл 2 атаки от по
70 215 000 000 точки, което прави 29,115 % от точките на мрачната крепост.
Направил е една атака с диаманти и тъй, като не е надвишил 30% е пернал 15 минутки по-късно примерно с редова атака.
Общо взето не виждам с какво е измамено. Сега сметките варират заради процентните закръгления но общо взето е това. Как сметна 67 милиона, че са му щетите?

Цитат
След нанасяне на щети равняващи се или по-големи от 30% от общото количество жизнени точки на крепостта, опцията за изпращане на мигновена атака към нея става недостъпна
Тоест играча даже би трябвало да има опция втори път да пусне мигновена атака, защото нанася по-малко от 30 % щети с армията си:
70 215 000 000 < 72 351 000 000
Крепостта е паднала бързо, защото и други играчи са нападнали и сметката излезна.  Wink Естествено след втората атака мигновената му опция вече не е била налична просто е бил на ръба.  *pardon*
« Последна редакция: Ноември 17, 2016, 00:11:27 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 17, 2016, 17:05:25 »

Играч на 10 млн нето, което определено не е само пехота и обсада няма как да направи такива щети... 70 млн щети на удар са несериозни на такова нето и всеки който е играл го знае  *hmm*  . Тоест сметката пак не излиза.... 30% процента ако ще с 15 атаки да ги е правил интересува ме как за времето на 1 редовен удар освен тези 30% прави такива щети... И отговорите са 2 :
1. Играта позволява такива своеволия на тези пазаруващи здраво диаманти;
2. Има някакъв скрипт, помощно средство и т.н


Наясно съм, че тя падна понеже много народ я бие с диаманти но за 17 мин 60% от мрачната при уж "ограничените" 30% е несериозно!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 17, 2016, 18:11:59 »

Днес проверихме всички атаки на въпросния играч. Няма нищо нередно. За армията, която е пратил, щетите са коректни.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2016, 19:00:04 »

Играч на 10 млн нето, което определено не е само пехота и обсада няма как да направи такива щети... 70 млн щети на удар са несериозни на такова нето и всеки който е играл го знае  *hmm*  . Тоест сметката пак не излиза.... 30% процента ако ще с 15 атаки да ги е правил интересува ме как за времето на 1 редовен удар освен тези 30% прави такива щети... И отговорите са 2 :
1. Играта позволява такива своеволия на тези пазаруващи здраво диаманти;
2. Има някакъв скрипт, помощно средство и т.н


Наясно съм, че тя падна понеже много народ я бие с диаманти но за 17 мин 60% от мрачната при уж "ограничените" 30% е несериозно!
Добре де ти НЕ знаеш колко атаки е пратил този играч и каква армия има. Как определи, че е използвал някакви помощни средства? Направете снимка на армията му и тогава смятайте Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2016, 18:09:35 »

http://prntscr.com/da01un Добре, да приемем, че атаките му са коректни... на нас останалите няма ли как да ни се даде шанс да я играем тази игра? Моля дайте предложение пред ръководство или някой, който може да вземе отношение по въпроса... направете ограничение не само за мигновените атаки а и по принцип... хиляди играчи ще се съгласят с мен. Не знам наистина към кой да се обърна за да му обясня, че ние не сме просто пълнеж в играта и искаме правото да я играем. Със становете е същата работа... нито в евентите можем да участваме нито станове да ловим... дайте ни причина да я играем тази игра Sad
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2016, 18:15:11 »

На всичкото отгоре 20 човека твърдят, че крепостта падна за 10 мин... при това положение вече няма как да се направят 1 мигновена и една нормална атака за такива щети 83% от крепостта...
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2016, 18:51:35 »

Колега, за много неща съм съгласен с теб и то отностно неравноправието, но нищо няма да се промени. Програмист съм и знам как стоят нещата. Направете снимка на армията на играча (шпионирайте го) и сметнете сами какво може или не  *pardon* Ние тук и да се оплакваме без цифри не можем да работим.
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2016, 18:53:23 »

На всичкото отгоре 20 човека твърдят, че крепостта падна за 10 мин... при това положение вече няма как да се направят 1 мигновена и една нормална атака за такива щети 83% от крепостта...

http://prntscr.com/da0p0g
Активен
Reflector88
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2016, 21:27:06 »


Не знаех, че помагат и за мрачната  и черепа, уви не разполагам с възможност да купувам такива предмети, значи оставаме пълнеж на световете за сметка на пълни лаици в играта Sad
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!