Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:16:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъгове  (Прочетена 1640 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« -: Октомври 24, 2016, 21:02:55 »

При опожаряване докладите показват нули без обоз, военни точки или избито население. Всичко се показва в тронната зала и се отчита, но в съобщенията и в самият доклад все едно е минала полева битка без никакви дивиденти.
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2016, 11:04:23 »

Тези доклади са ужасни просто. Полевите битки не отчитат военните точки, закакво са ми на 2 места да проверявам съобщенията си щом не ми извежда информацията. Впрочем в тронна зала битки си извежда всичко, но доклада и военните съобщения не извеждат военните точки. Закръгления ли сте сложили при извеждането на инфото, че показва все 0 ?
« Последна редакция: Октомври 25, 2016, 11:13:35 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2016, 12:13:52 »

Впрочем, защо в Съюз -> Членове ми излиза разстоянието до всеки съюзен участник, а като погледна някой съюз тази опция (колона Разстояние) липсва? Та това си е един страхотен ориентир, който е премахнат от играта. Може ли на всеки член от даден съюз да отвориш профила на картата за да провериш на какво разстояние отстои от теб. Върнете колоната, тя е СТРАТЕГИЧЕСКИ ориентир.  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2016, 12:48:16 »

Тези доклади са ужасни просто. Полевите битки не отчитат военните точки, закакво са ми на 2 места да проверявам съобщенията си щом не ми извежда информацията. Впрочем в тронна зала битки си извежда всичко, но доклада и военните съобщения не извеждат военните точки. Закръгления ли сте сложили при извеждането на инфото, че показва все 0 ?
Може ли снимки на такива битки. Да не би да сте във война?
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2016, 13:24:04 »

Може ли снимки на такива битки. Да не би да сте във война?
Да във война съм и предхождайки извода Ви го прави и извън война.
Има си проблем някакъв. На всяка битка е различно или военните не ми показва или някакво избито население, че има а понякога си извежда всичко. В съобщенията получавам нулите на полеви битки с провели се атаки и така. Прави го различно. Пак казвам отчита се всичко в тронна зала, но при визуализирането се получава проблема. То е на различни битки и често нещо все не излиза.


А и симулатора на Андроид е пълна боза. Дава +10 морал повече на нападателя при симулиране на битки. Например, нападам си аз  няколко играча и калка на андроид на 10 проби ми дава, че печеля на 62 морал. Битката минава и хоп разбивам се. Няколко битки ми се наложи да смятам с андроидското приложение и се разбих. Ядосах се и седнах да смятам едни и същи битки на лаптопа и на телефона. Оказва се че при някои битки с еднакви стойности андроидското симулаторче дава +10 морал отклонение в полза на нападателя, а симулатора на играта го дава както си е битката. Та на Андроид 4.1.1 го тествам и проблема се появява. Пробвах на друг телефон с по-нова версия на Андроид оказва се, че там проблема липсва, но на трети телефон също се оказва че на моменти има това добавяне на морал в атаката. Едни и същи стойности се смятат, на едни и същи неща всичко еднакво и накрая +10/9 морал на нападателя ръга в повече симулатора Ви.  *crazy*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2016, 13:40:39 »

Нека направим следното: напишете дата, час и имената на противниците на една такава битка, при която нещо не се визуализира както трябва в доклада, а в тронна зала всичко е наред. Напишете кое е нещото - опожарено население, злато, военни точки или друго. А ние ще проверим. Ако не желаете да споделяте публично имена и доклади, можете да ми пишете лично.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2016, 13:55:18 »

Писах на лично.
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!