Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:01:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кога ?  (Прочетена 1219 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Svetoslav
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Октомври 11, 2016, 05:27:07 »

Здравейте господа администратори, преди около 3 месеца вие блокирахте моят оригинален акаунт atila_96 , заради пост в който аз ви напсувах, по принцип така беше редно, но честно да ви кажа въобще не съжалявам за това че ви обидих, та както и да е ... Днес ви пиша заради моето любопитство, искам да знам до кога вие ще абдикирате от задължението ви да поддържате продукта който сте предоставили на играчите ?
От доста време насам вие въобще не предлагате никаква адекватна поддръжка и обслужване на играчите, играте е пълна с всевъзможи бъгове, играчи се отказват ежедневно заради това, а вие драги ми администратори сте заети да правите разни рекламки в фейсбук и да давате интервюта по BTV ... няма лошо, това е реклама на вашия продукт, привличате нови клиенти, до тук всичко добре. Обаче не смятате ли че тези клиенти привлечени от хубавите реклами и приказки и дошли в играта за да убият време и да се забавляват, видят как ежедневно някой тарикат мислещ се за много умен ги цака с какви ли не бъгове, ще играят особенно дълго ?! Аз не мисля, че който и да е разумен човек би играл повече от ден два видейки как  усилията, времето и парите му да не значат нищо, само защото вие не желаете да поддържате играта.
Доста дълго встъпление, но какво да се прави Smiley Та ето и конкретния въпрос - тази нощ в (свят 320, версия 5) съюз Hooligans клонирва своята съюзна армия и съвсем нормално разполагайки с огромна армия побеждава съюз T_U_R_K и напрактика печели реалма. ето и доказателство - http://prntscr.com/csc1tw   .... Не играя от 3 месеца играта, не съм в нито един от съюзите, не ме интересува кой печели, просто разглеждам световете когато имам свободно време. Но въпреки това мое не играене не смятам за редно съюз който няма реалните сили да победи в съюзно отношение и да стане властелин, само защото в него има играчи които могат да използват бъговете в играта. Мойте адмирации за съюз Hooligans през ерата имаха доста битки и играха общо взето според мен за кеф, но това което направиха е пълна помярщина... Нека не се появяват знайни и не знайни войни да ми казват как съюз T_U_R_K ако можели да играят няма да ги бият и там подобни глупости, играл съм играта достатъчно дълго и никой на този свят не може да ме убеди че който и да е съюз може да издържи на атаки от клонирана армия, няма как да стане, силния съюз има ограничен капацитет от армия която рано или късно свършва, а тарикатите с клонирана армия могат и 24 часа да си вадят армия от нищото и да бият... Не съм адвокат на "турк", не ме интересува ще спечелят ли, но не е редно да загубят защото играта ви е бъгава, въпреки глупоста си и не умението и да играят добре ( мое мнение ) те са си заслужили победа, а губят защото ги удариха под кръста и то не хулиганс, а Вие драги администратори.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2016, 07:16:51 »

Привет!

Подобни доклади се правят на съпорта, където ясно може да изразите вашите доказателства, да посочите всичко, което знаете и да бъде осъществена вашата проверка.
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2016, 09:20:37 »

Тече проверка по случая.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!