Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:11:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Ще играете ли на Световното ?
Да ще участвам - 2 (8%)
Да ще участрвам , но не за БГ - 2 (8%)
НЕ - Пропускам го със сигурност - 15 (60%)
Не съм решил/а - 2 (8%)
По-скоро клалификации и ако отбора е добър , може и финали - 4 (16%)
Общ брой гласове: 24

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли играли на Световното ?  (Прочетена 2644 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Юли 09, 2016, 11:16:23 »

Правя анкета и нека всеки който отговаря , да дава и кратък отгоро защо е гласувал така .

Идеята ми е да започне диалог за това какво може да се очаква и всеки да си направи сметки дали да се напъне или не .

Мисля , че е време да се подходи сериозно към национала и играчите решени да играят в оптбора , да са готови да платят за това .



П.П.

Тази година аз ще участвам на световното , защото е голям гъдел , но сме решили отбора който изграждаме да се преместим да играем под чужд флаг . 


« Последна редакция: Юли 09, 2016, 11:18:47 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Prémium
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #1 -: Юли 09, 2016, 12:34:26 »

Ако нямаш диаманти по-добре си бий един у  *suicide* . Поздравления към екипа за новата схема WinkWink
« Последна редакция: Юли 13, 2016, 01:08:49 от Prémium » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 09, 2016, 13:03:00 »

МИналата година пак се появи тази теза за диамантите .... Но лично за мен това не е чак толкова голям проблем като цяло . Личното ми мнение е че пакета от 100 Евро е напълно достъпен .

Нека сега да ви дам своята гледна точка .

Преимаме , че Световното - без значение за какво става дума ,  " еманацията " на едно желание или себедоказване или достижение . Погледнато през тази призна , би трбвало всеки който иска да играе на толкова висок форум , да бъде подготвен . Подготовката включва и средства , не само практика и тренировка . За мне лично форумът СВЕРТОВНО В И.О. е може би един от най-евтините начини за да станеш представителна Държавата за която искаш да участваш . НЕ знам защо лично тук се шири мнението , че не е добре да се играе с диаманти . Личното ми мнение , е че след експеременталният период в играта , всеки уважаващ себе си играч е нормално да цъка със 50 тина евро на ера . Все пак това не са много средства за период от около 4 месица , но ти гарантира , че ще си играеш без проблем и претиснение . Сега да се въренм на световното . Ако искаме  страната зад чийто флаг заставаме да се представи добре е важно играчите да дадът най-доброто от себе си . Ето защо е наивно да се иска резултат без да се инвестира . Навремето Кенеди е казал един велик лаф и е добре да си го припомняме често - " Не питай какво държавата ти може да направи за теб, а какво ти можеш да направиш за държавата си !" Ако всеки от тези 30 чпвека застанали под флага са готови да се разделят с поне 100€ мисля , че ще се получи добра игра Wink .
Ако добавим и това , че преди световното и по време на клалификациите на Световното текът ГОЛЕМИ БОНУСИ , направо няма за какво да се слага фактора ДИАМАНТИ . За мен лично по-важното е да се направи реална оценка на възможностите на отбора и да му се поставят цели , които да не изнервят играчите и обстановката .
Ако искате да играте на световно , но ....
- Нямате възможност да купите диаманти
- Нямате възможност да обезпечите профилът си поне с 1 наглеждач
- Искате простода пробвате за опит
Просто не се наемайте да играете за ТОП отбор ( отборите от топ 10 са ТОП Отбори ) . Регнете се за някой по непретенциозен отбор и се забавлявайте с приятели .

Ако имате опит , поне 100 € и искате да се докажете като играч . Тогава скачай смело , но запомни - НЕ очаквай да станат чудеса . Все пак който плаща той ще вземе наградата . Последен пример - Евро 2016 - Имаше много приятни изненади , но май Франция ще стане Шампион ( все пак те са си платили за домакинстовото Wink ) .


 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #3 -: Юли 09, 2016, 15:15:08 »

Ти и световно,диаманти и тнт....абсурдно Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 09, 2016, 16:39:03 »

Ти и световно,диаманти и тнт....абсурдно Grin


Споко , тази година няма да ви преча . Така и така бях се навил още през 2015 да не играя за БГ , ама какво да правя като ме навиха . Сега ще ви освободя от тегобата да делите един отбор с мен Wink . Но не крия че ще ми е забавно да видя какво ще сътворите  *hihi*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #5 -: Юли 10, 2016, 10:09:14 »

Няма смисъл да се играе на това жалко подобие на игра в което се превърна И.О Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Юли 10, 2016, 12:14:16 »

Няма да играя Аз. Желая на всички успехи на бойната сцена. Smiley
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #7 -: Юли 11, 2016, 21:49:47 »

Като гледам никой няма да участва  Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Юли 11, 2016, 21:54:06 »

Няма смисъл да се играе на това жалко подобие на игра в което се превърна И.О Wink
Всъщност , последните промени, докарват геймпрея от трагичен ( спямо средното финансово състояние на български играч) към  приемливо лоши.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Юли 12, 2016, 13:11:30 »

Като гледам никой няма да участва  Grin

Няма смисъл.  Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2016, 20:16:21 »

Колко се променят хората за 3 месеца .

А някой разправяше че аз си сменям мнението  Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2016, 22:22:28 »

МИналата година пак се появи тази теза за диамантите .... Но лично за мен това не е чак толкова голям проблем като цяло . Личното ми мнение е че пакета от 100 Евро е напълно достъпен .

 
Има 3 важни неща свързани с ИО

1. Умения
2. Диаманти
3 Свободно време

Уменията няма да ги коментирам.
Диамантите и свободното време са до голяма степен свързани. Ако имаш свободно време, обикновено си ученик или студент, който "виси" на врата на родителите си. Тогава EUR 100 са непостижим мираж(не винаги, но в 95%) тогава отпадаш
Ако пък си голямо момче/момиче и сам си изкарваш парите, тогава ходиш на работа и нямаш време да висиш в ИО.

Естествено винаги има разни изключения, но не е никак лесно да комбинираш 1+2+3
Като се добавят скандалите, напрежението и безсънието, които неминуемо следват, ако се играе за медал...тогава вече не е чудно, че няма много желаещи

Мое мнение
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!