Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:18:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с морала  (Прочетена 1177 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
raptorsl
Сержант
**

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« -: Юни 03, 2016, 19:03:17 »

[battleRep=409286]Nomad_Camp_13 срещу BlackNorad[/battleRep]
ако не може да се отвори доклада -ще го изпратя по друг начин
Уважаеми, хайде да се направи корекция на тези симулации и морали щото не може да излиза на  морал 23 армията нападател и да е победител, а защитната армия да е на 130. Няма да коментирам симулацията която направих преди битката и на същите 23 морал на атакуващия ми бе  изписано че губи!

Активен
Duty.bg
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 56



Профил
« Отговор #1 -: Юни 03, 2016, 19:32:16 »

Когато моралът падне под 50, по всяко време армията може да избяга, като на всяка 1 точка по-нисък морал от 50, шансът да избяга се увеличава с 2%. При симулацията варварската армия е избягала, но при истинската атака е победила, защото е въпрос на късмет дали ще избяга, или ще се бие.
Активен
raptorsl
Сержант
**

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #2 -: Юни 03, 2016, 21:33:19 »

Smiley аз точно думата "късмет" не намирам за редно да е тук при положение че играта е математически основана.
Късмет са нямали на Титаник, но когато говорим за математика, там "късмета" е грешката с която смятаме при моделиране на симулацията, при положение че сме задали правилните параметри и резултата е в моя случай 23 и това е равно на "победа" в защита, и след реалната битка резултата е  наистина 23, то нека да не се превръща в "загуба" в защита.
Нека да е останал на 50 морала на атакуващия - ще кажа аз съм сбъркал в заложените променливи при симулацията, но не и да има и някаква имагинерна коригираща с името "късмет" която никой няма как да заложи в никой модел за смятане.
Активен
Duty.bg
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 56



Профил
« Отговор #3 -: Юни 03, 2016, 21:56:14 »

Еми ... Такава е играта! Под 50 е само и единствено късмет. Там дори и диамантите нямат сила.
Активен
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #4 -: Юни 04, 2016, 00:17:42 »

Еми ... Такава е играта! Под 50 е само и единствено късмет. Там дори и диамантите нямат сила.
В математиката няма късмет! Вече беше казано по-горе Wink
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!