Imperia Online България  
Април 16, 2024, 15:46:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Паралени Светове  (Прочетена 18940 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #105 -: Септември 22, 2016, 19:35:41 »

0 и пак 0 ще бъде...не очаквам нещо кой знае кво Grin

Е, не бъди черноглед, де. Може да влязат в топ10 Smiley
Юрий ще вдигне по "11 нива крепост" и няма да има кой да им вземе замъците...  Grin Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #106 -: Септември 22, 2016, 21:06:52 »

Предлагам Юрку за Глобален,Тръстед,Комюнити,Капитан и за всичко,което може да съществува.Да има титлите едновременно.

Моля мнението ми да се изпрати по поща,съпорт,гълъб,Пейо и каквото съществува до Екипа.Спедиторската също,може и сам да се прати.
Ай....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #107 -: Септември 22, 2016, 22:51:26 »

Предлагам Юрку за Глобален,Тръстед,Комюнити,Капитан и за всичко,което може да съществува.Да има титлите едновременно.

Моля мнението ми да се изпрати по поща,съпорт,гълъб,Пейо и каквото съществува до Екипа.Спедиторската също,може и сам да се прати.
Ай....

Подкрепям! Дори предлагам за руския перуанец от Пловдив да се учереди нова длъжност във форума - устата на народа или устата на форума...
...и да не съм чул подмятания, откъслечени фрази и словосъчетания от сорта на - в устата, в джуките и прочие, щот ще се караме!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
wd0wmaker
Капитан
****

Karma: +13/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 428


http://prnt.sc/c12jep


Профил
« Отговор #108 -: Септември 23, 2016, 10:29:59 »

Подкрепям! Дори предлагам за руския перуанец от Пловдив да се учереди нова длъжност във форума - устата на народа или устата на форума...
...и да не съм чул подмятания, откъслечени фрази и словосъчетания от сорта на - в устата, в джуките и прочие, щот ще се караме!
То има учредена длъжност - форумен трол Wink
Не е заслужил чак толкова внимание
Активен

http://prnt.sc/c12jep


Предполагам че имате предвид версия 5. В нея има няколко свята които са оставени на доизживяване.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #109 -: Септември 25, 2016, 03:08:31 »

https://www.youtube.com/watch?v=Tth-8wA3PdY  *dance*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #110 -: Септември 27, 2016, 11:59:01 »

22часа до края на ера 11 в БМ 1 голямата битка е за бронза ...
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #111 -: Октомври 02, 2016, 16:44:20 »

Абе искам да попитам ....

някой има ли снимка от най-кървавата битка в И.О. 6 ... .Беше не едно БГ дето прасна Кинг Юсама в Ера 2 на Блитц Мастъра ..... Ако някой я има би ли я поснал тук да я видм
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #112 -: Октомври 02, 2016, 16:58:09 »

Абе искам да попитам ....

някой има ли снимка от най-кървавата битка в И.О. 6 ... .Беше не едно БГ дето прасна Кинг Юсама в Ера 2 на Блитц Мастъра ..... Ако някой я има би ли я поснал тук да я видм

Не 1,а 3ри битки са ама немаш заслуги да ги видиш Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #113 -: Октомври 02, 2016, 17:43:31 »

Най кръвивата битка е на Мартин срещу Стефка! Тя само като виде мечовете от иконката и ревна като нажаркана с коприва блондинка - нападат меееее! Как се спира товаааа? Още помня как се въргалях в комоцио на душомето а сълзи, цифки и сополи се стичаха по лицето ми и техния хлъзгав път се видоизменяше от честите конвулсии на ритащото ми тяло, борещо се за сетен дъх! Разбих си носа, ожулих си лактите! Мартин се беше прозинал в неистов стремеж за въздух и риташе в спазъм бюрото с лаптопа. Трагедия ви казвам - това беше кървава битка!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #114 -: Октомври 02, 2016, 17:48:27 »

Най кръвивата битка е на Мартин срещу Стефка! Тя само като виде мечовете от иконката и ревна като нажаркана с коприва блондинка - нападат меееее! Как се спира товаааа? Още помня как се въргалях в комоцио на душомето а сълзи, цифки и сополи се стичаха по лицето ми и техния хлъзгав път се видоизменяше от честите конвулсии на ритащото ми тяло, борещо се за сетен дъх! Разбих си носа, ожулих си лактите! Мартин се беше прозинал в неистов стремеж за въздух и риташе в спазъм бюрото с лаптопа. Трагедия ви казвам - това беше кървава битка!


 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

"Червениииии мечовееееее"....  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #115 -: Октомври 02, 2016, 17:54:07 »

Кофтито беше че всичкия този шум, дандания и смях не трябваше да бъде чут от Стефи, а как да стане това като само аз хълцах от смях час след това!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #116 -: Октомври 02, 2016, 17:57:44 »

Абе искам да попитам ....

някой има ли снимка от най-кървавата битка в И.О. 6 ... .Беше не едно БГ дето прасна Кинг Юсама в Ера 2 на Блитц Мастъра ..... Ако някой я има би ли я поснал тук да я видм
kalata6 беше с най-кървавата битка(около 45М нетни), но не беше срещу йосамата -ония немаше толкоз армия.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #117 -: Октомври 02, 2016, 18:20:57 »

Кофтито беше че всичкия този шум, дандания и смях не трябваше да бъде чут от Стефи, а как да стане това като само аз хълцах от смях час след това!

Язък че не си пазя записите от скайпа.... така не съм се смял никога...  Grin Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #118 -: Октомври 02, 2016, 19:13:12 »

kalata6 беше с най-кървавата битка(около 45М нетни), но не беше срещу йосамата -ония немаше толкоз армия.

А имаш ли снимка ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #119 -: Октомври 02, 2016, 19:53:23 »

Готвиш имидж и промотиране ли? Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!