Imperia Online България  
Април 16, 2024, 07:02:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пътуване съюзна армия  (Прочетена 1943 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Март 29, 2016, 23:29:43 »

Здравейте ,

Ами видяло се е че тази ера нещо не ми върви и че нещо много ми е крива ... всичко което можеше да се обърка се обърка ...

Но ето какво ми поднесе и днешния ден


- сборен ункт от който е атакуван замъка ( номер 7 )

- замъка по който е пусната атаката - Много ясно си личи че е на 6 ИМ ртазстояние

- Удар по замъка и вместо да се прибере за 10мин както е нормално - 2 часа назад  Shocked Shocked Shocked Shocked


Сега искам наистина да ви кажа , че това е меко казано .... Безхаберие и подигравка . Съюзат ни има 4 пункта около този замък и никъде другаде . Няма никаква Логика да ми пращате армията КЪДЕТО и да е по картата - дори и да е препращате в други постове е номрално да е пак в някой от тези около замъка ,а не някуде си на ИМАГИНЕРНО 2 часово разтъпкване . Само между дугото за ваше инфо

http://prntscr.com/alq1o9 - това е принадлежноста на замъка - Тоест след 2 атаки замъка щеше да е наш .... Не знма тези момчета които го пазят какво ще правят след 00:00 но за мен Убииство на каквато и да е смислена игра от наша страна . Утре когато видите този пост ще е късно , а както много пъти ви азах Тук не  въпрос на компенсации , а на това че се подигравате с хората .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
doko77
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #1 -: Март 29, 2016, 23:34:17 »

Е няма такава игра.  Shocked
Активен
darogay
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #2 -: Март 29, 2016, 23:36:03 »

 *sos* *sos* *sos*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Март 30, 2016, 10:07:14 »

Случва се подобен проблем понякога, той е регистриран при нас, но все още не сме открили причината. Съжалявам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
doko77
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Март 30, 2016, 19:47:37 »

Случва се подобен проблем понякога, той е регистриран при нас, но все още не сме открили причината. Съжалявам.

 Shocked Ваня ти сериозно ли говориш?  Shocked "Съжалявам"
Тук изниква въпроса: За това ли влагаме в играта: време, нерви и пари? За едно съжалявам? *suicide*
« Последна редакция: Март 30, 2016, 20:01:26 от doko77 » Активен
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #5 -: Март 30, 2016, 19:57:11 »

тук и аз ще се намеся... предната Ера (или първата и аз не знам) с армията на съюз Bulgaria се случи същото и обезщетихте съюза с 500 диаманта в съюзната хазна... а сега, те?колкото и да ми е антипатичен Юри тук не се постъпва коректно и се прилага един вид двоен стандарт... така че в случая не постъпвате много коректно с техния съюз и играчите, които са там Smiley
Активен
darogay
Редник
*

Karma: +7/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Профил
« Отговор #6 -: Март 30, 2016, 20:19:45 »

1.3„Империя Онлайн ООД предоставя онлайн игри и други услуги, предмет на тяхната дейност с ефективност не по-малко от 98%, като в тази ефективност не се включват онлайн игрите и услугите, които прекъсват поради технически неизправности или като резултат от планови ремонти, за които „Империя Онлайн ООД” не е длъжна да отговаря по смисъла на тези Правила за ползване.


9.2.1Дотолкова доколкото „Империя Онлайн ООД” предоставя безплатно услугите, за които носи отговорност, „Империя Онлайн ООД” е отговорно само за умишлено лошо администриране и груба небрежност.

В отговора на Ваня се вижда, че ИО е запозната с проблема относно връщането на армията, което говори за небрежност от страна на ИО. *sos*
« Последна редакция: Март 30, 2016, 20:27:04 от darogay » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 30, 2016, 20:43:19 »

тук и аз ще се намеся... предната Ера (или първата и аз не знам) с армията на съюз Bulgaria се случи същото и обезщетихте съюза с 500 диаманта в съюзната хазна... а сега, те?колкото и да ми е антипатичен Юри тук не се постъпва коректно и се прилага един вид двоен стандарт... така че в случая не постъпвате много коректно с техния съюз и играчите, които са там Smiley
С армията на съюз Булгария се случиха много неща и това. там проблемът беше няколко дни
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #8 -: Март 30, 2016, 20:46:59 »

и така да е, но... все пак са загубили по този начин замъка до колкото разбрах и не е коректно спрямо тях, тяхната армия и усилия...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Март 31, 2016, 09:00:36 »

Аз съм напълно наясно, че този бъг е много неприятен. eulsivex, когато прочетох темата и проверих вчера, армията се беше разтоварила. Вие бяхте написали, че не става въпрос за компенсация, че искате да Ви върнем времето и услията, което само по себе си е невъзможно. Ако бяхте поискали компенсацията, щяхте може би да я получите още вчера:



Предала съм случая Ви за разглеждане и обсъждаме искането Ви за компенсация.
« Последна редакция: Март 31, 2016, 09:49:23 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #10 -: Март 31, 2016, 09:59:34 »

Здравей Ваня

Под това "Тук не става въпрос на компенасция " не визирам не е еднио и също с "Не искам компенасция " . Тоест повода да ти пиша не е за да искам компенсация като водещ мотив в искането ми . Повода за доклада е разочарованието което изпитахме , а компенсацията е нормално вие да ние дадете в знак на разбиране и съжаление , в следствие на неприят инцидент .

Но понеже така ми поставяш въпроса . Да ние исскаме компенсация като съюз . Ако е възможно да е в диаманти в хазната и да мога да ги разпределя межу играчите които дариха армия за случелото се .

Благодаря ти много за оказаното съдействие . Мился че показахме , че не се глупави хора и че знаем и виждаме много неща , проявяваме разбиране , но понякога си има граници на всички . Надявам се повече да не си пишем по този повод .

Благодаря  много и на друите играчи които ми оказаха съдействие в този казус . Мерси .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Март 31, 2016, 10:01:16 »

Добре. Ще пиша, когато имам отговор от ръководството.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #12 -: Март 31, 2016, 10:02:56 »

Желая ти спокоен ден и приключване на месеца .


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #13 -: Април 01, 2016, 09:58:48 »

Получихте компенсация от 500 диаманта в съюзната хазна.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Април 01, 2016, 14:24:51 »

Благодаря за жеста . Надявам се този казус да не ми се повтори тази или която и да е ера .

Хубав ден и приятна почивка
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!