Imperia Online България  
Април 24, 2024, 19:29:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HatefulBastards - една не много добра идея с един не много добър лидер  (Прочетена 3572 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« -: Март 29, 2016, 18:01:13 »

и така... в деня 28 март (сиреч 6 ден от Ерата) лидера на съюза HatefulBastards реши да ни направи "Враждебни", защото му казахме тука истината, а за капак на всичко искал и да ни бие и да ни взема замъка, защото видиш ли били сме слаби.Вярно може да сме "слаби" ама си одържахме замъка колкото можахме и не го дадохме без бой за разлика от него... жалко наистина за HatefulBastards добри играчи има там ама за жалост не сполучиха на лидер
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #1 -: Април 05, 2016, 22:50:56 »

Г-н Юри,спри да иронизираш името на съюза ни.Жалка гледка си.Ние сме в мод-приеми го така и възирай.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 06, 2016, 03:45:52 »

Цитат
ПОнеже гледам да спазвам приличие .... Та викам да не развалям темата на разговора и така ...

Ден някой си от ера 3 ( остават още почти 7 дни ) ....

Най-интереснот о което се случи е , че някакъв индивид си изпусна нервите и се наложи да му слагат стикерче на устата Smiley . Иначе в играта беше ми забавно да гледам как сумаси и Мечуви и изпоизтрепаха шпионите само и само зада ми видят армията . Май само Морадото успя , ама и той нещо я видя за малко  *xxx* .
Та господа не знам какво и как мислите по вапроса , но от 3 дни бих казал успешно ви крия армията си и забавното е че когато започнах да го правя беше едва 1,8М а в момета минава 3М . Не е много , но лично вие ми по направихте играта тази ера забавна . Та искам да кажа че бях леко до тук . Сега мисля да запрятаме ръкави и да се пробваме да побием замъци . Пък нека да видим какво ще стане ....

В тона на хрониката само ще добавя , че отново липсата на време ще е фактора който ще ни попречи да направим това което сме планували , но все пак отбора е твърдо решен да го направи Wink .

« Последна редакция: Вчера в 23:28:37 от eulsivex »

Ама ти наистина ли си въртял 3 дни армия кат шашав?  Grin
Армия нещо да хвана? И ако то ва ти е забавно, представям си каква скука ще те налегне , ако си по-близо  *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #3 -: Април 06, 2016, 06:23:45 »

не съм Юри бъркате ме... името на профила ми идва от любовта ми към водката, какво да направя, че е синоним на най-големия клоун тук Grin иначе говоря, че за Блица идеята за съюза е добра ама лидера им не става... нищо лично към другите играчи Wink
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 06, 2016, 18:23:18 »

не съм Юри бъркате ме... името на профила ми идва от любовта ми към водката, какво да направя, че е синоним на най-големия клоун тук Grin иначе говоря, че за Блица идеята за съюза е добра ама лидера им не става... нищо лично към другите играчи Wink

Поне знаем правилата на играта , а при вас ( и ти в това число ) май не знаете коя играе играете . Или поне изглежда , че сте объркали играта .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Tyte
Гост
« Отговор #5 -: Април 06, 2016, 18:32:44 »

Поне знаем правилата на играта , а при вас ( и ти в това число ) май не знаете коя играе играете . Или поне изглежда , че сте объркали играта .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Това също е за наказание, моля Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #6 -: Април 06, 2016, 19:03:59 »

не съм Юри бъркате ме...
Споко,някои неща нямат бъркане.Като го настъпиш,лепи и замирисва....и така Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Април 12, 2016, 10:53:58 »

На кое място свърши съюза на "Копилетата"? Оня с анемониите, лалетата, цветните лехички, мушкатото и бегонията?!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #8 -: Април 12, 2016, 11:04:42 »

На кое място свърши съюза на "Копилетата"? Оня с анемониите, лалетата, цветните лехички, мушкатото и бегонията?!
25   Smiley   и колкото и лудия лидер да се кълнеше че няма да играят за замъци а само за кеф.... пак си разбиха армията в опит да вземат замък.... хубо че не стана че тогава щеше да прави 1000 теми колко са велики... ама то ко може да се очаква от лидер който даже не знае че съюза му има война която я губи фрапантно ... Grin
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #9 -: Април 12, 2016, 11:22:16 »

25   Smiley   и колкото и лудия лидер да се кълнеше че няма да играят за замъци а само за кеф.... пак си разбиха армията в опит да вземат замък.... хубо че не стана че тогава щеше да прави 1000 теми колко са велики... ама то ко може да се очаква от лидер който даже не знае че съюза му има война която я губи фрапантно ... Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Април 12, 2016, 11:25:19 »

Цитат
хубо че не стана че тогава щеше да прави 1000 теми колко са велики...
Визша сила ни запази от тази скръб!  Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Април 12, 2016, 11:33:16 »

Що бре Каталунец, 25 място не е никак лошо представяне за този велик отбор и имайки предвид кой им е лидер май са се дори надскочили.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #12 -: Април 12, 2016, 13:12:54 »

Ех Каталунка каталунка .... хем имаше достъп до съюза и пак говориш пълни лъжи . Много добре знаеш кой , за какво и как разби армията .... Ама тук говориш пълни глупости . Между другото най-готиното в цялата ситуация е , че хората от съюза четат форума и си правят сметка за теб какъв човек си Wink . За мен лично повече няма какво да показвам що за личност си . Вече всикчи те видяха и знаят какво може да се очаква от теб .

Помежду другото да ние играхме само и единствено за взимане на замъци , още когато беше създаван отбора се знаеше , че няма луди които да седят и да пазят замъците . Просто играта за нас тази ера беше това . Взимаме замък и след това ако можем го пазим , ако ли не не ни пука . Пак може да попитате Каталунеца и колко армия събрахме . Също така той добре знае и как 10 Атаки се събират в 1 секунда Wink . Помеждудругото за мен най-големият комплимент беше след взимането на замъка , когато ми казаха . "Ей взе го в стил Кеер " Wink . Но и никога не съм го крил че съм се учил от най-добрият  Cool.
А да не забравя , Каталунка ти много добре знаеш и кога не бях ОН и колко време отсъствах от страната , така че .... Абе като цяло знаеш , че отбора ни се забавляваше доста . Все пак прекара доста време сред нас Wink.

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #13 -: Април 12, 2016, 13:22:13 »

Ех Каталунка каталунка .... хем имаше достъп до съюза и пак говориш пълни лъжи . Много добре знаеш кой , за какво и как разби армията .... Ама тук говориш пълни глупости . Между другото най-готиното в цялата ситуация е , че хората от съюза четат форума и си правят сметка за теб какъв човек си Wink . За мен лично повече няма какво да показвам що за личност си . Вече всикчи те видяха и знаят какво може да се очаква от теб .

Помежду другото да ние играхме само и единствено за взимане на замъци , още когато беше създаван отбора се знаеше , че няма луди които да седят и да пазят замъците . Просто играта за нас тази ера беше това . Взимаме замък и след това ако можем го пазим , ако ли не не ни пука . Пак може да попитате Каталунеца и колко армия събрахме . Също така той добре знае и как 10 Атаки се събират в 1 секунда Wink . Помеждудругото за мен най-големият комплимент беше след взимането на замъка , когато ми казаха . "Ей взе го в стил Кеер " Wink . Но и никога не съм го крил че съм се учил от най-добрият  Cool.
А да не забравя , Каталунка ти много добре знаеш и кога не бях ОН и колко време отсъствах от страната , така че .... Абе като цяло знаеш , че отбора ни се забавляваше доста . Все пак прекара доста време сред нас Wink.


Юри... какъв човек съм знаят хората които са играли с мен Wink искам ли да играя пак ще намеря хора и ще спечеля даден свят... разликата между мен и теб е че аз търся и намирам хора с който печелим светове Wink ти търсиш и намираш хора които да помогнат да си погалиш егото Wink  Как за толкова месеци ако щеш и години в тази игра не се намери един който да каже: да Юри е прав ,да Юри е добър играч, да Юри разбира играта...   не съм видял нито един пост някой да се застъпи зад теб или да те подкрепи ....  нови стари правила , този или онзи съюз това не променя факта,че от както е пусната тази версия не си постигнал НИЩО.... нито златен медал , нито нещо с което да те запомнят .... и  за стил Киип ади моля ти се недей почва пак да фантазираш Smiley даже съюза в който играх пускаха 10 атаки в една секунда така че не е нещо което да ме впечатли ...    Smiley  то се е видяло че ти ера може да вземеш само ако всички в тази игра спрат да играят  Grin Grin Grin  за бога ти даже беше лидер и не разбра,че на съюза ти са му обявили война ........ ко да говорим после кой какъв човек е.......
« Последна редакция: Април 12, 2016, 13:24:01 от kataluneca89 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Април 12, 2016, 22:27:25 »

Кога въртя и кри армията три дни ли не беше в България?  Grin Grin Grin

И само не разбирам що са ви 10 атаки да вземете замък в Мастера?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!