Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:02:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HatefulBastards - едно даобра идея .  (Прочетена 7824 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #30 -: Март 27, 2016, 13:50:21 »

Ей така обичам да ме поздравяват ...

https://www.youtube.com/watch?v=29NjKu3oaa0  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #31 -: Март 27, 2016, 14:00:50 »

https://www.youtube.com/watch?v=P22gcb4YHso


 [:-} [:-} [:-}
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #32 -: Март 27, 2016, 14:16:35 »

Абе колкото и да замазваш положението, издъни се и си призна левия уклон в своята същност и левопартийни интереси. Разбира се, ние сме толерантен народ и винаги сме търпеливи към дегенератите, Юрита! Това че женски хормони бушуват в теб не е непременно нещо лошо, иначе как би се реализирал като пълноценен мъж! Скажи пажалуста?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #33 -: Март 27, 2016, 14:25:28 »

М да Както обичам да казвам - Това че играете с Мартин доста ви помага да пишете без да следвате правилата на форума . Но пък е много добре че показвате истината за него , а именно . Който играе в един отбор с админа има право да пише , който не ... или ще го банват или ще му обяснват колко е нетолерантен .... Както и да е Важното е че хората ви видяха и сега си правят сметката за много неща . То май никой не желае и да остане админ тук ... сега ще позаключа темата за да може Мартин да влезне и да я поизчисти от глупостите дето според мен са в повечко Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Март 29, 2016, 23:54:33 »

Исках да направя една що годе стястна хроничка , за един скромен и неопетен отбоер ... Отор който е събран да игра с една единствена цел . От любов към играта . Отбор които няма амбиции нито за медали , нито за каквто и да е , но отбор които иска да се забавлява ....


Е да но дойде лятното време и се започнаха проблемите ..... Не един , не два , а проблем след проблем ....

И така се стиган до момента в които решихмне да взимаме пак замъче ... посъбрахме малко армия и ударихме ... Победаааа викнахме радостно , след това повторихме .... Ееееее претрепахме се . Защо и как ще остане между нас , Но амбисията и жажда за битка вече беше засята . След едно бързо ходене до фитнеса и осввежаване ... бандата беше решила - Шеф давай . Е Процидурта я занем всички - Армия и Бой .
Атака 1 - Урааааа
Атака 2 - Ураааа
И точно когато виждахме как след 2 ще има 3 - 4 и - Бравооооо !!! ( все пак за нас това е повод да се радваме ) .... Изведнъж армията реши да си направи - Самоотлъчка . Взели момчетат Обоз от над 500М и ... Черта .... Тръгнали на 2 часово обикаляне и пилеене на злато .

Това е забавната неща на нещата , но истината е че БОЛИ . МНого БОЛИ . да виждаш как нещата се объркват не по твоя сметка . Боли когато сте се събрали хора от желанието да играете заедно и когато нещата се случват , но нещо си ( било то бъг или друг проблем ) Някак си те спира . Да ние не сме Голям отбор . Не сме силен или платежоспособен . Нямаме Диамантени профили , Нямаме дори 50 € за диамнти . Но ние сме сърцати . Ние имаме желание да играем от страст към играта . Но когато по независещи от нас причини нещо не ни пречи .... Е повярвате ми не ни остават много нерви .

Сега всички си питаме какво правим изобщо тук ? Какъв е смисъла на цялата работа , когато 1 ден от живота ни който решихме да го подарим на хобито си и на другарите си ни беше отнет . Беше ограбен труда на цял един отбор . Да знаем , ние сме играчи с 10 лева в джоба . Ние не сме ВИЗИ или Джоновци , но ние сме сърцето на играта . Ние сме онези 90% о целият сват които искат да играят играта , заради самата игра . Да знаме и разбираме , че може да има проблем . Да самите ние в релният живот правимм грешки и от тях може да пострадат хора . Да знаме , че няма роден перфектен човек . Но ние знаем , че има ИЗВИНЯВАМЕ се за допуснтото неудобство . Ние мислим , че е редно хората които допускат грешки да поемат отговорноста . Не ние не искаме наказание . Ние искаме да ни върнете Времето , Надеждата и ..... Знаете ли ... най-вече искаме да ни върнете вярата , че играем една добра игра с приятели . Иначе другото е просто подигравка не само с нас .... Подигравка със самите вас . Ние сме се доверили , а вие сте тези които ще е нужно да ни покажете , че си струва да им се вярва .


Знам , че тук не ме долюбвате повечето хора . Аз сам съм си избрал пътя , но знаайте от мен .... това не е позиция на профил от играта . Това е нормална човекшка позиция и е добре всеки от вас да се замисли . Дали би му било приятно ако това се случи на него и неговият отбор .


Хайде оставям ви да се забавлявате , но за мен лично И.О. се превърна в АДСКО БРЕМЕ . Върнах се да я играя след 4 месечно отсъствие , но видях , че играта има повече проблеми отколкото имаше преди това .... Съжалявам , но нямам цял живот за губене . Халал да са ви тези 10 лева дето платих за диманти ....

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #35 -: Март 30, 2016, 22:21:21 »

Винаги съ смятал , че са много истински думите : Слабите напускат , силните пордължават да опитват .


Да ние ще продължим . Ще искаме да си получим нашето . Въпреки , че ни бе отнето от независещи от нас обстоятелства , въпреки , че духът и вярата са ни сломени .... Ни ще продължим да се опитваме . Ще се изправим от и въпреки нанесената ни , Административна балтия .... ни ще намерим сила да пробваме пак .

Искам да споделя тази снимка с вас и тук , за да покажа как се чустваме ние всички в отбора .




Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #36 -: Април 01, 2016, 14:35:00 »

Какво нещо е обаче когато се прояви разбиране от 2 те страни .

Да компенсацията не е много голяма като количестов , но е достатъчно за да покаже на хората от отбора , че има разбиране и чуваемост . Препоръчвам на И.О. да запзаят този стил . Тоест да гледат да не правят гафове , но когато го направят да правят жест . Това е много ползотворно .

Още веднъж искам да благодаря на всички играчи във форума които ни подкрепиха и проявиха разбиране в този случай . Също така благодаря и на съотборниците ми които се ангажираха и поеха ангажимента да ме подкрепят на ниво е-майли . Специално благодаря и на Дипломата си който направи максимума в ситуацията . Момчета и момичета - Благодаря от сърце . Защото отбора не е мой , а ваш и вие сте тези заради които си заслужава да се бори човек , не само в играта , а изобщо . Още веднъж мерси HatefulBastard .  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
« Последна редакция: Април 01, 2016, 14:37:55 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #37 -: Април 05, 2016, 22:37:08 »

ПОнеже гледам да спазвам приличие .... Та викам да не развалям темата на разговора и така ...

Ден някой си от ера 3 ( остават още почти 7 дни ) ....

Най-интереснот о което се случи е , че някакъв индивид си изпусна нервите и се наложи да му слагат стикерче на устата Smiley . Иначе в играта беше ми забавно да гледам как сумаси и Мечуви и изпоизтрепаха шпионите само и само зада ми видят армията . Май само Морадото успя , ама и той нещо я видя за малко  *xxx* .
Та господа не знам какво и как мислите по вапроса , но от 3 дни бих казал успешно ви крия армията си и забавното е че когато започнах да го правя беше едва 1,8М а в момета минава 3М . Не е много , но лично вие ми по направихте играта тази ера забавна . Та искам да кажа че бях леко до тук . Сега мисля да запрятаме ръкави и да се пробваме да побием замъци . Пък нека да видим какво ще стане ....

В тона на хрониката само ще добавя , че отново липсата на време ще е фактора който ще ни попречи да направим това което сме планували , но все пак отбора е твърдо решен да го направи Wink .

« Последна редакция: Април 05, 2016, 23:28:37 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #38 -: Април 06, 2016, 20:57:23 »

Съюзпреди 1 минута
Съюзът Ви отне владението върху Съюзен замък 7 от TAHUANTINSUYO.


Е пичове Ерата за нас е на 110% Процента Усшпешна !!!!

Купона в отбора е на макс и се чуват неистови писаци на раост в слушалките . Един малък но непретенциозен отбор направи това за което е създаден . Да носи радост на хората в него . Е и да се забавляваме де .

Честито момчета и момичета .  Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
stone_cold_
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #39 -: Април 06, 2016, 21:08:41 »

Браво момчета добра работа , на пук на всички злобари  Tongue Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Април 06, 2016, 21:29:35 »

Един различен замък . За един различен отбор .

Това което ни беше отнето по независими от наси причини си е вече наше . Благодаря на целият отбор за сърцатата игра и за това ,  че повярвахте в мен , и се доверихте на " Незнанията ми  " . Надявам се че не съм ви подвел в нито един момент и че се забавляваме добре заедно .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Април 12, 2016, 13:46:41 »

И така ерата приключи а с нея и аз мсиля да приключвам с И.О.

Не заради друго , просто след новите правила мисля , че ще е напълно безсмислено да продължавам просто заради навика ....

Както казах веднъж .... По-силни от администрацията няма . Успех !
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #42 -: Април 12, 2016, 22:06:14 »

И така Ера 3 отнина .....

Съюзът постигна поставените си цели , а именно да притежава замък .
Като в това притежаване бяха поставени следните под задачки .
- Да видим колко бързо можем да вземем замък - Постигнахем го сравинтелно бързо и то с доста ниско съюзно нето .
- След това идеята ни беше да се пробваме да го задържим .
- Следваща задача - Отнемане на замък от друг съюз .
тук имаше 2 под условия
1-во - Изкарване не възможно най-бързо на фалнаги и е. стрелци и атакуване на замък пазен от тежки еденици
2-ро - Отнемане на замък изцяло с елитна армия

Тук малко ни се размина поради независищи от нас обстоятелства , но въпреки това за мен лично и 2-те задачи бяха изпълнени .

В общи линии идеята на отбора беше да се съберем хора , който обичаме да играем И.О. , но нямаме релано време за това , ето защо и задачата ни не беше да запазим замък на всяка цена . 90% от основните ни играчи сме ангажирани хора , които по една или друга причина немогат да изпълняват съюзни задължения или да седят посред нощите будни .
Философията ни беше да получим максимално удоволствие от играта ,без да се налага да правим компромиси с сънят си и да губи способносите си за пълноцена работа .
Съюзат в своята си същтност беше създаден за да може 15 тина човека , които сме зрели хора да играем и общуваме спокойно без да се занимаваме с глупости и да се обременяваме от играта . Това само по себеси предизивка доста хора да дойдат при нас и да намерят един що годе добре развит съюз и възможност за да се играе в него спокойно . Лично аз тази ера бях подченил изцяло играта си в 2 аспекта
Да съм постояно в платинената лига за ИКОНОМИКА и то с достатъчно количество армия . За мен лично успехът ми в тази ера беше - когато имах армия 3,8М елит с множител х8,85 и въпреки това имах едва -457К загуби на час . Може спокойно да посрещам доста голяма част от атаките над себе си , но не го правих поради няколко прости факта .
- ресурса в този свят е без нзачение
- осъзнавах , че един от основните дарители на съюзни армии ще съм аз и беше тъпо заради един кокошарник да загубвам армията си Wink , Ето защо не си позволих дори и за момент да застраша съюзмната игра заради лични интереси .

Проблема с атаката .... В пъррвитя момент ни демотивира доста , но след това отбора се амбицира и успхме да вземем това което ни се полагаше . Спокойно мога да кажа , че ако тогава бяхме решили можехме да вземем спокойно 3 , а с малко повече късмет и 4 замъка . Но предимно спряхме поради факта , че пак казвам , никой не искаше да губи времето си за да ги пазим .

Поставените задачи :
Смея да кажа , че след първоначалната уматоха всеки който пое ангажимет към отбора го изпълни .
Искам специлано да благодаря на Шпионина ни който ни осигури спокойно да снимаме всички замъци с изключение на Илюминантите . Също така благодаря и на нашият иззлседоватрел , благодарение на който развихме доста добре съюзните умния .

И за да съм искрен , радвам се че срещтнях толкова много весели и необременени хора . Хора които намират смисъл не в титли и медали , а в това да се забавляват с приятели и да правят нещата заедно . Благодаря на всички които вярваха в мен и ме подкрепяха и на хората които дряваха армия и ресурси . Наистина вие ми върнахте вярата в смисъла на И.О. а той не се крие в 24х24 пиксела . А истината е в прителите които намираш .

И така в заключение - Ние мислихме тази ера да останем в БЛИЦА и да се побием малко . Бяхме решили да отсраним от съюза хората които не са за война и да се впуснем в една ера изпълнена с битки и войни , но .... Както казах по-рано играта е игра когато води удоволстиве и това трбва да е балнасирано с раходите . Е в момента И.О. става доста по-скъпо удоволствие , заради което не си струва да се плаща .
Не се сърдя на фирмата , че е решила да прави тези си промени , просто аз като клиент не искам да плащам за този продукт и не мисля , че това е моят продукт .
За това желая успех на всеки който е решил да остане и да я играе . Лично аз спирам със сериозната игра . Късмет


П.П. Много моля администарцията , тъй като тази тема е за един съюз , ако може да премест итемата в - Хроники и Събития , но да не е в конкретен свят , Защото мисля , че така ще  е най-правелно .


 Благодаря ви много за времето отделено за да прочетете това
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #43 -: Юли 27, 2017, 19:50:14 »

Може ли някой да примести тази тема в Хроники без свят , за да може да си драскаме в нея когато се местим из световете

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #44 -: Юли 27, 2017, 19:54:40 »

И така момчета и момичета ...

Вече започваме да придобиваме популярност , като забавен отбор , който предизвиква интерес в хората .

https://www.youtube.com/watch?v=xv3oS9OvPXw&t=528s - след минуват 8 - Коментарите са излишни .

https://www.youtube.com/watch?v=aZ1GuK2Vf4U - след минуват 32:00 е нашето време

Банда ние сме единствените извън топ 10 за които се заговори . Ние си занем , кои са истинските причини , да не гоним по-високи резултати  Grin


Беше една веселка и незабравима ера за мен . Радвам се ако и вие сте се забавлявлявали .

Сега  *SMOKE* *BEACH*
« Последна редакция: Юли 28, 2017, 14:42:48 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!