Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:18:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HatefulBastards - едно даобра идея .  (Прочетена 7826 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Март 26, 2016, 20:10:21 »

Който се усети навакса , който не би черепа  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #16 -: Март 26, 2016, 23:50:06 »

в предната ера на този етап беше сложил снимка на картата - от съюзите , които тогава имаха замък само един завърши ерата също със замък, и то не същия  Grin
тук едва ли ще има чак такива промени , но разните мъници е добре да си пазят подобен скрийн, защото едва ли ще им остане друго  Wink
Активен

try before try again!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #17 -: Март 27, 2016, 00:18:50 »



 Тук всички сте големи , но се скатавате в големи съюзи . Без диамантените си играчи не ви вижда никой на каратата
Минавам и пак ти виждам малоумията.
Ти не разбра,че няма Голям съюз,има хора,които го изграждат,запазват,развиват.Точно тези хора са Големите,а те са всички минали през дадения съюз(разбира се има изключения,като прокариоти,предатели,смукачи,любопитни,жадни за медали).
Не злобей,не плюй,никой не ти е виновен,че свестните не те искат.

Това пък за диамантените играчи......да ти го коментирам ли?
Кисело е гроздето...

...ай лека
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Март 27, 2016, 08:22:10 »

Минавам и пак ти виждам малоумията.
Ти не разбра,че няма Голям съюз,има хора,които го изграждат,запазват,развиват.Точно тези хора са Големите,а те са всички минали през дадения съюз(разбира се има изключения,като прокариоти,предатели,смукачи,любопитни,жадни за медали).
Не злобей,не плюй,никой не ти е виновен,че свестните не те искат.

Това пък за диамантените играчи......да ти го коментирам ли?
Кисело е гроздето...

...ай лека

Ей доживях най-сетене един човек да сподели сходно до моето мненеие или по-скоро да си го каже . А именно ,че за отбор който иска да печели е нужно време . Ето и какво съм казал преди 10 поста :
Както казах Отбора е в градеж и ще ни трбват поне 6-7 ери заедно за да постигнем синхрон . Все пак само Кеер бяха родени БОГОВЕ Wink .

Благодарско за това че сподели това .  *ok*

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #19 -: Март 27, 2016, 12:23:01 »

И нещо любопитно ....

Оказва се , че в момента сигурно мъжет в нашият отбор са Малцинство . Станахме си направо Матриархален Комунизъм   Embarrassed Embarrassed Embarrassed  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #20 -: Март 27, 2016, 12:34:12 »

само геьове ли сте са збрале бе  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #21 -: Март 27, 2016, 13:00:41 »

геьове
А сега де ... таз дума не я знам . Така , че немога да ти отговоря .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #22 -: Март 27, 2016, 13:08:43 »

 Grin Grin Grin знаеш знаеш
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #23 -: Март 27, 2016, 13:10:40 »

Цитат
И нещо любопитно ....

Оказва се , че в момента сигурно мъжет в нашият отбор са Малцинство . Станахме си направо Матриархален Комунизъм   Embarrassed Embarrassed Embarrassed  Grin

Сигурен съм че мъжете са малко в отбора ви. Това е неминуемо когато ти си лидер!
Да си гей май не е престъпление, особено сега, когато либералните ценности като - содомия, мъжеложство, педофилия, скотоложство и пр. са на мода! Но да си хондурас, Шарик, това вече е черта от характера ти, която сраствайки се с теб, ти изпива мозъка и за това изглеждаш винаги толкова умен и начетен.
Разбира се, след като сам си призна че мъжете са много- малко в стадото ти, то на всички играчи не им оставадруго, освен да ви обявят за първия освидетелстван гей съюз и като такъв, вие сте в правото си да поискате великите ви хора да осъщестяват еднополови бракове!
Радвам се че най-накрая намери своята среда и си тежиш на мястото! *rose* Който се чувства гей, моля, да заповяда в съюза на Юри!
АВЕ ШАРЛЛИТА!
« Последна редакция: Март 27, 2016, 13:13:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #24 -: Март 27, 2016, 13:25:03 »

Ех

И аз в тона на горният ред ще се обърна със следният апел

 Всички готини жени които игрят И.О. да заповядат при нас ... Другите да си играят с вас на нас не са ни нужни . Мъжката част сме достатъчно грозни , че и грозни жени да имаме  Grin.
А и няма как да ви обясня какво е 18 годиншно девойче да те помоли да му погледнеш профила и да те покани за приятел в ФБ Wink . Така както за мен думата Гей е чужда предполагам за вас това е чуждо Wink . Хайде със здраве и някой ден ако ми разрешат може да ви метна малко свалки от трибуната Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Март 27, 2016, 13:30:56 »

Цитат
Всички готини жени които игрят И.О. да заповядат при нас ...

Аааа, значи по неугледните нямат право да кандидатстват в "хомо дружинка Калинка" така ли? Значи само красиви искаш да приемаш, а другите жени не са хора за теб!!! Браво, малко по малко блясваш в цялата си светлина!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #26 -: Март 27, 2016, 13:32:59 »

 Grin Grin Grin Grin ма ти верно си страшен олигофрен бе  *hahaha* *hahaha* *hahaha* и държиш интимния живот в ръка  *hahaha* *hahaha* *hahaha*фани та стани от тоа компютър и оди на вънка та си намери истинска жена или барем некоя надуваема  *hahaha*

пуу деба стана ми жал ся за тебе  Sad :'(ти да не си на 15 бе  Embarrassed
« Последна редакция: Март 27, 2016, 13:34:50 от Дънди » Активен
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #27 -: Март 27, 2016, 13:33:57 »

Аааа, значи по неугледните нямат право да кандидатстват в "хомо дружинка Калинка" така ли? Значи само красиви искаш да приемаш, а другите жени не са хора за теб!!! Браво, малко по малко блясваш в цялата си светлина!

нема грозни жени баце  Wink има малко ракия  Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #28 -: Март 27, 2016, 13:38:45 »

Юрита, дъще гоморова, ще те запитам нещо директно и искам честен отговор - вие госпожице, скотна ли сте или тепърва ще ви обременят. Но ако сте и го криете, кажете, ще ви намерим добър акушер, не го крийте щот ако получите разкритие, няма да можете да го задържите, имай ки предвид разюздания ви  и не по естество сексуален живот!
« Последна редакция: Март 27, 2016, 13:42:08 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #29 -: Март 27, 2016, 13:41:59 »

чекай че си е пущил бамби ся и ръцете са му заети  Grin
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!