Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:19:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HatefulBastards - едно даобра идея .  (Прочетена 7797 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Март 22, 2016, 22:08:29 »

И така започва ера 3 в Блитца

Идеята на ера 2 беше да се създаде отбор от весели и зрели играчи , които търсят в играта предимно отмора от тежките си ежедневни задачи .
Така се роди и мисълта за името на отбора ни - HatefulBastards - Единствената цел е да правим това което ни хгареса по начин по който ни харесава .
През изминалата ера спечелихме уважение на много от играчите в този свят , с това , че наиситна правим разлика от ИГРА и КОМПЛЕКСИ . Резултата не замъсня

Всенародна радост обхвана масите и всички решиха да станат част от скромното ни тимче .



За кратко се разнесе мълвата за симпатичната дружинка , която е изкарала Барбекюто , метнала е пържолките , отворила е бирите .... и е пуснала въдиците Smiley .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1 -: Март 25, 2016, 18:59:07 »

Съюзпреди 1 час
Съюзът Ви успешно завладя независимия замък. Съюзът Ви е собственик на Съюзен замък 34

и така в ден 3 ти - възможно най-слабият отбор успя да се прибори за късче от баицата . Да не си правим изобщо илузия че ще го задържим , но поне ако всичко е наред с екипа ще се забавляваме . Както казахме преди това идеята е да е весело .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
UriDulgoRuki
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 47



Профил
« Отговор #2 -: Март 25, 2016, 19:07:54 »

точно ти ли говориш за "забавление" момче?че прибра една голяма част от играчи по които хранеше, че не ставали за нищо... ти точно говориш за забавление, който заплашваше че ще гониш играчи и който толкова се е вживял в играта, че май наистина си мисли, че няма друг живот извън нея...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 25, 2016, 22:15:15 »

 Grin *hahaha*

Поредната грешна информация ... Никой не съм крал и както обичат да казват някой хора от мечовете - какво става в съюза и какво се говир си е наша работа Wink .

Но за да те светна .
1-во Бяха поканени всики от старият съюз да дойдат .
2-ро единственото което не ми харесваше в старият съюз беше името на отбора . Травилано и лишено от забавление . Е все пак съм бил част от може би най-силният отбор от Български играчи събиран някога и ако не знаеш именно името му ми хареса . Хем забавно , хем с намигване така да се каже . Може да е било идея на Катлунеца онова име , може и Тони да го е измислил може и .... Та травиални имена с лопата да ги ринеш . Мечове , убици , Рицари , Коници , Бригади , Батальони и пр .... но име в което да има закачка ... малко са . Ето защо предложих на старият отбор 2 неща . Смяна на името и преместване в другият съюз всички и смяна на лидера . Понеже старият ни лидер си има ангажименти и това му пречи да е с добро темпо , а в отбора има хора с доста повече ОН от него . Но вместо това получих мълчние ....
Е ние се посъбрахме хора който така и така си играем заедно и решихме да си направи отборчето . Е да ама името се било харесало и хората дойдоха ... един по един .... Условието беше едно - Няма нерви , не гоним нищо , само се забавляваме и толкова . Света е толкова як и предразполага да се играе за КЕФ и то с КЕФ . А като добавим и това , че за 10 лева вадиш елит за 7 дни .... направо е БОМБОН потопен в МЕД .... Ресурс те бие отвсякъде . Армия може да имаш спокойно ( аз без да имам претенции издържах предната ера 3м елитна армия , но се затрудних едва като ми даде колелото 52К трибушета Smiley ) . С 3-4 битки ставаш с голяма звезда и ... след това си правиш лаф ... Та ... да се върна на темата . Отбора ни е отворен за всеки БГ играч . Ние нямаме претенции за нищо и то наистина нямаме претенции . Просто сме големи хора и не ни се влагат пари за 24х24 пиксела Wink .
3-то . Хората който ме последваха , дойдоха с ясната представа , че знам как да се забавлявам ( половината от тях ги срещнах за 1-ви път ) и че те може да се забавляват с мен . Това е .

Не случайно и мотото ни  такова - " Без правила , просто една игра !!! " .


А иначе жалкото в цялата ситуация е , че другите решиха да си играят със староти име и отбор ... но аз не се сърдя на никой за нищо . Това си е техен избор и толкова .
« Последна редакция: Март 25, 2016, 23:31:09 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4 -: Март 26, 2016, 01:07:39 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0                                                                                               http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=75119.0                                                                                               Няма какво да се чудиш,че името привлича.Никой не можеше да им се опре.
« Последна редакция: Март 26, 2016, 01:57:40 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
mega_alien
Гост
« Отговор #5 -: Март 26, 2016, 04:14:56 »

Много мераклии за замъци тази ера ... Май само с надеждата ще си останат щом Юри е тръгнал да дава всичко което има за да се бори за тях ...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Март 26, 2016, 11:59:52 »



Доста под долната граница му бях, но да предвкуси какво го чака само след още малко! Нищо че ми е на 1100 разстояние!

Бастарди, кви сте па вие! Не ме кефите и започвам да ви бия по домова книга! Апелирам за ред! За всеки ще има!
Най - добре ще е да ми оставяте по няколко милиона, като отплата за това че благоволявам да се цапам с вас. Ясен ли съм, новобраке страхлива? От утре ми ставате роби и започвате да работите за моя просперитет! ЦЕЛИЯ ВИ СКАПАН СЪЮЗ!

/Нямаш право да публикуваш доклади от битките по този начин, преди битката да е станала активна./
« Последна редакция: Март 26, 2016, 13:31:38 от Th3l3g3nD » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 26, 2016, 12:46:29 »


И така . Ето това се казва нагледна криворазбрана гордост . Та значи ако един играч отиде и нападне някой на палеж но палежа не се получи - то ще се изпишат куп глупости колко е некадърен този играч , но когато се прави от други такива играчи , то те са Велики и Големи . Сега нека всеки да иде и да види как беше коментиран опита за палеж на Джон на Морадо и това , че Джон не може да подпали нито един селянин . И нека да види и този казус . Е по нагледан пример за " очевадно изпопзчаване на събитяи " няма как да  бъде дадено .  *hihi* .
Но най-ми е забавно , че както казах вчера тези момчета сами продължават да се забиват и да се забиват и да се забиват . Точно  в този свят където нито ресурсите , нито армията , нито нищо има значени освен ВРЕМЕТО ... да правиш безсмислени неща е супер ВИЦ . Но пък показва " Вживеноста "  ти в играта и това кой колко сериозно я приема .
НО за да успокоя Слави , не ние няамем мерак за замъци , защото нямаме ресурс . Все пак не забравяй прди всичко , че са нужни малко повече Диаманти Wink . Така ,че за нас Ерата като Замъци приключи с този . Не че не можахме да минем поне още 4 и да им взееме златото , но не сме лакоми и не ни се занимава . Все пак ние сме на разходка из гората и за капини . Много ми е интересно обаче Ти ако се махнеш от Мечовете и се опиташ да направиш твой отбор какво ще постигнеш Wink ? Та .... Помисли малко преди да говрите , защото точно за това се смея . Тук всички сте големи , но се скатавате в големи съюзи . Без диамантените си играчи не ви вижда никой на каратата Wink . Ето примера е очеваден . Ние бяхме най-снико нетният съюз който е притежавал замъл в Блиц мастъра за 3 Ери и то на 3 ти ден . Все пак за мен това беше целта . Всеки си има цели според възможностите . Моята беше тази за сега и я постигнахме на 100 % . Както казах Отбора е в градеж и ще ни трбват поне 6-7 ери заедно за да постигнем синхрон . Все пак само Кеер бяха родени БОГОВЕ Wink .
« Последна редакция: Март 26, 2016, 15:30:00 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Март 26, 2016, 13:03:55 »

Абе не ме занимавай с тъпотийте си! Гледай си съюза, робе мой, че ще има бой, скубане под мишниците, сръбска музика и бръснене с рендето. Тоя бил това казал, оня онова направил! Ей, ти си като селска клюкарка! Даже си задминал бабичките!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Март 26, 2016, 13:11:20 »

Абе не ме занимавай с тъпотийте си! Гледай си съюза, робе мой, че ще има бой, скубане под мишниците, сръбска музика и бръснене с рендето. Тоя бил това казал, оня онова направил! Ей, ти си като селска клюкарка! Даже си задминал бабичките!

Виж понеже си много знаещ , Кажи пред всички с какво ще се изрази проблемът ти над мен ? Кажи си целта и д видим дали ще я постигнеш ? Може пък и аз да ти помогна да я постигнеш .
Пример Кажи следното нещо : ОБЕЩАВА ТИ ДА НЕ ИЗКАРАШ ЕЛИТ . И с играта си го направиш , но ако изкараме елит ? Какво става ?

Ако ми кажеш - Ще те ограбя 10 Пъти - Ами ок ела и ме граби ,  ама всеки знае че тук грабежите са нищо - Предната ера бях орабван 39 пъти Smiley . и пак завърших с 14 провки . Може пък да кажеш . нещо по-трудно - Ще ти хвана армията и ще ти я зануля - Ами ОК - ще кажа и ще чакам .

Но кажи какво искаш и то ясно , а не общи приказки и празни думи . Ета аз какво казах - Ние ще имаме замък и го имаме . Това е. Бъди Мъж кажи пред всички какво ще постигнеш , и го направи . Другото са празни приказки и ставаш за смях .  

 Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Март 26, 2016, 13:20:38 »

 Grin Ще искаш разрешение от мен да пишеш в темата! Ясен ли съм?!!!Ако отправиш молбата си правилно, като роб към господар, мога и да благоволя да ти отговоря, разбира се ако не ми се доповръща преди това!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #11 -: Март 26, 2016, 13:21:24 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0                                                                                               http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=75119.0                                                                                               Няма какво да се чудиш,че името привлича.Никой не можеше да им се опре.

По-скоро името е инспирирано от друго - но в оригинал излизаше малко по-дълго . И замисляйки се и побвайки няколко словосъчетания достигнахме до тазиз втора дума . В оригинал е доста по-добро , но кофти правила Smiley . И но въпреки това стана заигравка с него Wink .

Иначе ти благодаря за инфоро от другите ери . Хареса ми  Cool

П.П. Между другото оказа се че и аватара на съюза бил сполучлив и се харесвал на хората .  
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #12 -: Март 26, 2016, 13:59:42 »

И така .... сега понеже имам малко време да отделя на форума ще дам някой разяснения

HatefulBastards - беше създаден за да може играещите в него да се забавляват . Като за целта си направихме една своеобразна наша си  " Книга с Постижения " или нещо от рода на " Задачи през ерата " .

Та нека да ви запозная с няколко точки от тях .

1-во - Изкарай елитна армия
2-ро - Изкарай Пълен набор от елитна армия
3-то - Стани Маршал
4-то - Участвай в превземането на поне един съюзен замък
5-то - Направи поне една глупост и се размажи като най-големият новобранец .
6-то - Дари армия на съюза и не се вайкай  когато я размазвате в опит да вземте замък от многократно по-силен от вас съюз
7-мо - Намери си приятели
8-мо - Забалявай се искренно с тях
9-то - Това все пак е игра и целта е да е ти носи разтуха от натовареното ежедневие .
10-то - Купи си диаманти за 10лв , повече не са ти нужни ( Това е от мисията с Диамнтите  *hahaha* )
11-то - Пусни си премиум .
12-то - Запомни . Винаги в океана има по-голяма риба от най-голямата риба .... Така , че не го мисли много а се забавлявай Wink .

Дано сега да разберте защо и как се събрахме и , че точно заради това никой с нищо неможе да ни притесни .

Ние нито имаме замъци , нито имаме коне , нито имаме балисти , нито имаме империи , нито някой ще дойде да ме подпали докъто спя  *xxx* . Просто това е игра с която се забавляваме .


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #13 -: Март 26, 2016, 14:04:07 »

Браво робе! Само че какво разбираш под "забаление"? Скажи пажалуста?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Март 26, 2016, 15:39:50 »




И така Баницата е разрязана .... Интересното тепърва прдстои .
Всички се питат
Ще има ли бъс при смяната на времто ?
Кой ще се възползва от този бъг ?
И кой ще бъде разреван ?

На ниво съюзи има няколко голими въпроса .
Но нека да мине малко време и се предполага , че ще започне голямото надлъгване Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!