Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:32:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Masters хитове  (Прочетена 11406 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
theoners
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #15 -: Март 29, 2016, 00:04:00 »

Аз в началото казах , че blitz не играя просто се регнах , но се научих много неща от теб Юри , как се разбиват палки и стрели на крепостна и как тактиките нямат значение и е най добре на подразбиране  *ok*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Март 29, 2016, 10:08:29 »

Темата се нарича Blitz Masters хитове. Моля ви, преустановете подхвърлянето на обвинения и споделяйте хитовете на Blitz Masters. В противен случай ще се наложи да заключа темата.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
sinister
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #17 -: Април 07, 2016, 22:56:05 »

Цепвам си аз една от редовните каси, пък тя реши да ми сипе  Shocked
http://prntscr.com/apf2mo
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Април 11, 2016, 22:58:12 »

Помните ли в началото на ерата един разпенен играч обясняваше как ще ме прави роб ....

Та аз като ви казвам че този потребител става само за вицове ...вие не ми вярвате

Човека виц



А това е моят скромен профил


При положение , че аз за около 5 дни изобщо нямах достъп до играта , но нарочно не излизах в мод за да не се говори че са ме изплашили ......  *xxx* *xxx*
А като добаваим и това , че не спрях да дарявам армия ..... Направо не знам този човек как успя да остане само с 9М нето  *xxx* *xxx* *xxx*

Между другото имам много добър ник за него - Без да се сърдиш , но навремто като играех една друга игра , имах едно Джудже и го бях кръстил - Джуджака - Та - ползвай го , много ще ти подхожда на нисконетната игра ....

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #19 -: Април 11, 2016, 23:56:23 »

Съюза ти е на 26 място в подреждането. Незнам за какво претендираш!!!До играта не бил имал достъп но виж до форума май имаше, а? Лъжеш плитко и проследимо. Нямаш база за сравнение с мен! Все едно заек да се сравнява с орел!По някой път се улавям че наистина ми е жал за теб. Имаш огромно желание да си някой, дори и в една игра, но все не ти се получава. Медитирай! Така имаш шанс да разбереш каква ти е мисията на този свят. Предполагам че все няква мисия ти е отредена! А сега...Дай и другите части от профилите  Grin На 2 000 000 нето вече бях маршал с лека и тежка армия. Павех си кеф да бия караконджулите около мен на 900 разстояние. 9 парчета от матриархата ти дадоха фира и нито един не прояви мъжество да тръгне поне да ме контри а бях сам в съюз. А? Сам играч малтретира една трета от съюза ти и нито реакция, ни дума, ни вопъл, ни стон. Отначалото мислех че ще се биете мъжки, ще има отпор някакъв, за да ми е интересно.  ;D Kофти съюз с лош  лидер. Колкото и да ми се искаше да има бой с вас, аз съм пич и да бия мъртъвци не ми е сред приоритетите! Изгубих интерес! От десет дни съм на това нето, сгодно ми е за забавление. Не съм поискал, не си ми дишал пепелта. Хванах армиите на 144 играча. Родиха ми се 8 000 000 селтика, 5 300 000 загинаха в битки. На което и нето да играя, пак ще има кръв и сополи. Аз съм екстремен играч и покрай мен няма скука! Ти юрка за целия си престой в ио нямаш токова битки, колко аз направих дори и за седмица тук. Прекалено лош играч си за да се сравняваш с мен. Дарявал си армии, е за какво ги дарява като нищо не постигна. То бива, бива ама пък толкова ли не можа да прецениш че си доста под нивото на начинаещ играч и няма как да задържиш дори и един замък!  Толко ли не можа да прецениш че неставаш за лидер щом за войните и погромите върху съюза ти научаваш от форума от играчи, които ти се подиграват откровенно и ти им служиш за забавление тук. Ако имаш акъл, прочитайки този пост ще се замислиш за кофти кармата, която те преследва, ако ли не, имаш правото да идеш да плачеш отново на екипа как този лош Галахад си позволява да те обрисува правдиво във форума!
Остани си със здраве.

« Последна редакция: Април 12, 2016, 02:06:27 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #20 -: Април 12, 2016, 00:59:30 »

Юри, не ти ли омръзнаха великите приказки и качването на пиедестал на самия себе си?! Не разбираш ли че това нищо хубаво не говори за теб, а вземи порастни. Такъв герой като теб може да е само трагичен. Единственото което правиш е да падаш все повече в очите на хората. Спри вече. Достатъчно писа тук. Ти и да се заядеш с някой не умееш. Нямаш умствения багаж за това и ти липсват първите седем години (бих казала 20 но ще се огранича до 7). Не те обиждам ,просто те информирам какво виждат повечето хора тук в постовете ти.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Април 12, 2016, 03:58:56 »



 Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #22 -: Април 12, 2016, 09:47:33 »



 Grin

Ех ...Стефчо с това ще си останеш ....Ниско профилче и грабеж на праззна крепост и толкова малко ресурси ....  *xxx* *xxx* *xxx*

Я кажи къде ви отидоха зануляването и това дето се канихте .... Какво стана нали ту ксе плювахте по брадите какво ме чака а точно вие плювачите седите на ниско нето и цъкате мишки ....

На Лейдито ще кажа само едно .... И от космоса си личи че и ти си от тях . Не аз тругнах да се излагам по форума , че ще правя Роб някой и да му пускам палежи без да му запаля нито един селянин . Не аз неможах за цяла ера да влеза в обхвата на играч х2 и да се бия с ниско нетни играчи . Не аз разправях по форумите как ще ме сасипват и ще ме модират . Но както се казва памета ви е къса и не ги помните тези неща . Тоест ти ги помниш , но не ви изнася да го коментирате . Но не на последно място . Това всичко се прави с една единствена цел . Просто хората да видят релано някой хора колко изостават в играта и да не ги приемат като фактор за мнение . Ти си ги приемай както искаш , вярвай им , бъди една от тях , имаш това право . Но нека всеки да види , че просто момчетата толкова могат и че ако имат човек който знае какво прави срешу тях то те изглеждат като децка градина .

Джу не се сърди , но е слешно да извърташ нещата по този начин и да съпоставяш съюзи и играчи . Ето аз поставям теб до себеси и ти го казвам с чисто сърце . Дори и да нямах време за игра ти си остана в зоната на неопитните играчи . Защото в свят като този ако имаш представа какво правиш няма как да не си поне 20М нето , дори и да нямаш време за игра . Та няма страшно не се притеснявай и ти ще се научиш да играеш някой ден Wink .


Само за финал ще кажа че Джобарите просто си затвардиха мнението за тях , а именно горе долу добър лидер . Що годе добър обслужващ перснонал .... и ако ги няма чужденците са един що годе среден отбор . Хайде със здраве .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #23 -: Април 12, 2016, 09:52:11 »

Юрий а къде беше предните 2ве ери "големият" ти профил...не го виждах и в х100 Grin *xxx* *xxx*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #24 -: Април 12, 2016, 10:42:56 »

Ех ...Стефчо с това ще си останеш ....Ниско профилче и грабеж на праззна крепост и толкова малко ресурси ....  *xxx* *xxx* *xxx*

Я кажи къде ви отидоха зануляването и това дето се канихте .... Какво стана нали ту ксе плювахте по брадите какво ме чака а точно вие плювачите седите на ниско нето и цъкате мишки ....

На Лейдито ще кажа само едно .... И от космоса си личи че и ти си от тях . Не аз тругнах да се излагам по форума , че ще правя Роб някой и да му пускам палежи без да му запаля нито един селянин . Не аз неможах за цяла ера да влеза в обхвата на играч х2 и да се бия с ниско нетни играчи . Не аз разправях по форумите как ще ме сасипват и ще ме модират . Но както се казва памета ви е къса и не ги помните тези неща . Тоест ти ги помниш , но не ви изнася да го коментирате . Но не на последно място . Това всичко се прави с една единствена цел . Просто хората да видят релано някой хора колко изостават в играта и да не ги приемат като фактор за мнение . Ти си ги приемай както искаш , вярвай им , бъди една от тях , имаш това право . Но нека всеки да види , че просто момчетата толкова могат и че ако имат човек който знае какво прави срешу тях то те изглеждат като децка градина .

Джу не се сърди , но е слешно да извърташ нещата по този начин и да съпоставяш съюзи и играчи . Ето аз поставям теб до себеси и ти го казвам с чисто сърце . Дори и да нямах време за игра ти си остана в зоната на неопитните играчи . Защото в свят като този ако имаш представа какво правиш няма как да не си поне 20М нето , дори и да нямаш време за игра . Та няма страшно не се притеснявай и ти ще се научиш да играеш някой ден Wink .


Само за финал ще кажа че Джобарите просто си затвардиха мнението за тях , а именно горе долу добър лидер . Що годе добър обслужващ перснонал .... и ако ги няма чужденците са един що годе среден отбор . Хайде със здраве .
Както казах и по горе, робе мой, ти тази ера ми игра по свирката Grin. Каквото си исках, това правех с теб. Поисках да те ударя, когато бях три пъти под обхвата ти-ударих те, никаква съпротива. Ти си безопасна игла. Развлечение, което бърже омръзва и клека при първия шамар. Оплаши се че ще те пукам и в по 3 обхват и резко скочи в нетото. Тогава ти пуснах у форума мухата че  ми се е паднало няколко стотин милиона желязо и те попитах - как ще се отрази това на теб и съюза ти Grin Разбира се знаехкакво ще направиш - скок в нетото, тоест последната хватка от каратето - бързо бягане. Това и целях, да влезеш в обхват на по-големите. Казах им-почвайте го! Отговора им - ние педали не бием, тех господ си ги е отрепал. Забележи, това не са мой думи! Тогава ми стана малко гадно от реакцията им, щото са прави, а аз вече бех занулил армиите на 9 твой статисти. Не че се гордея с това. Относно нетото- е не си ти дразнителя, който може да ме накара да заиграя сериозно. Във форума регистрираш някакъв дух! В играта обаче си огромна скръб и пълен мъртвец. Който не те фана, той не те би. Който не пожела, той не мина през теб. Не разбирам какви претенции имаш. Срам ме е че се занимавах с теб и съюза ти! Това ме унижи!Ти си най-лошия играч от създаването на ИО, та до сега. Съмнявам се някой да те надмине.
Та така робе  мой! И спри да използваш мои думи и изречения в постовете си. Напъни малко цацарката си сам. Grin
А, и спри да псуваш и обиждаш хората на лични съобщения а тук да го играеш плазмодий!

Така добре ли е, Роби? Tongue
« Последна редакция: Април 12, 2016, 11:00:55 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Tyte
Гост
« Отговор #25 -: Април 12, 2016, 11:40:04 »

Ех ...Стефчо с това ще си останеш ....Ниско профилче и грабеж на праззна крепост и толкова малко ресурси ....  *xxx* *xxx* *xxx*

Я кажи къде ви отидоха зануляването и това дето се канихте .... Какво стана нали ту ксе плювахте по брадите какво ме чака а точно вие плювачите седите на ниско нето и цъкате мишки ....

На Лейдито ще кажа само едно .... И от космоса си личи че и ти си от тях . Не аз тругнах да се излагам по форума , че ще правя Роб някой и да му пускам палежи без да му запаля нито един селянин . Не аз неможах за цяла ера да влеза в обхвата на играч х2 и да се бия с ниско нетни играчи . Не аз разправях по форумите как ще ме сасипват и ще ме модират . Но както се казва памета ви е къса и не ги помните тези неща . Тоест ти ги помниш , но не ви изнася да го коментирате . Но не на последно място . Това всичко се прави с една единствена цел . Просто хората да видят релано някой хора колко изостават в играта и да не ги приемат като фактор за мнение . Ти си ги приемай както искаш , вярвай им , бъди една от тях , имаш това право . Но нека всеки да види , че просто момчетата толкова могат и че ако имат човек който знае какво прави срешу тях то те изглеждат като децка градина .

Джу не се сърди , но е слешно да извърташ нещата по този начин и да съпоставяш съюзи и играчи . Ето аз поставям теб до себеси и ти го казвам с чисто сърце . Дори и да нямах време за игра ти си остана в зоната на неопитните играчи . Защото в свят като този ако имаш представа какво правиш няма как да не си поне 20М нето , дори и да нямаш време за игра . Та няма страшно не се притеснявай и ти ще се научиш да играеш някой ден Wink .


Само за финал ще кажа че Джобарите просто си затвардиха мнението за тях , а именно горе долу добър лидер . Що годе добър обслужващ перснонал .... и ако ги няма чужденците са един що годе среден отбор . Хайде със здраве .

Стефчо както го наричаш ти , те прасна с една провка и без нито една колония или търговски или военен пост както ти обеща в началото на ерата и с пълен набор от елит и развити на макс бойни проучвания - 1 негова провка срещу твои 15 провки + 8 колонии, демек съотношение 1/23, т.е ако Стефчо имаше твоите провки и колонии щеше да е на ....  сметни сам ... ако можеш естествено ...
Един недостатък имаше акаунта му - остана си с бюро 2, щото така и не му отговори да пуска ли бюро 3 през академията Grin /нема и да стоплиш що се смея/
А твоя милост немаше грам армия, разпусна си плявата дето ти беше останала  и правеше + 15 млн на злато на час  , ама то шубето си  е голям страх.. "Морадото" бдеше над теб ....   Grin  Grin  Grin
Лейдито  ти е писала истини, но на теб истината никога не ти е понасяла...
Не пипай лидера и съюза ми с мръсните си ръце, пфуууу не се научи да се чистиш...
Евала на Влад, много правилно те е охарактеризирал ...
« Последна редакция: Април 12, 2016, 11:57:52 от Tyte » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #26 -: Април 12, 2016, 12:33:44 »

eulsivex   12:32:26   Публикува в Blitz Masters хитове. *hahaha*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #27 -: Април 12, 2016, 12:41:09 »

Аре бе, 15 мин. минаха! Не написа ли тоя пост! Егати шахматиста!

Не можем те чака! Лек ден!
« Последна редакция: Април 12, 2016, 12:44:05 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #28 -: Април 12, 2016, 12:54:16 »

Мухахахахахаххаахахах ....

Бягал от нетото .... Хахахахахахах този коментар напълно показва колко я разбираш таз игра . Това е поредният коментар показващ пълното непознаване на играта смисъла и . Всеки начинаещ играч занае , че лидерският профил е този който осигурява проучванията на армията на отбора му . Така че за добро или лошо той просто е обречен да вдига нето . Аз осигурих на моят отбор 1 седмица преди края  максималните воени проучвания за армия + Воена медицина 40 ниво лична . Смея да твърдя , че благодарение на това Прегазихме тотално и 2 та отбора от които иксахме да си вземем замъка . Ако добавим и това каква армия е дарил този профил и въпреки това профила не излезна в нито един момент от Платитнената класация по Икономика картинката става доста интересна . Ето защо има класация по икономика която не е обвързана с нетото Wink . Много ми е смешно когато хора които плуеха по това , че не съм си развивал профилите , немогат да ми стъпят на малкото пръсче в развитието си и са някъде в нищото . Опитват се да търсят какви ли не оправдания и по какви ли не начини да извъртат невъзможноста си да играят правилно .

Апропо за пореден път Профуилът ми се класира далеч преди този на Стефан във Икономически аспект . Така , че е време да се запита дали изобщо разбира смисъла на играта . Да не говорим , че само броя на паладините които дарих е малко над неговото нето като играч с което завърши  *hahaha* *hahaha*. Хайде стига ви толкова ами седнете и се понаучете малко как да играете правилно Wink.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #29 -: Април 12, 2016, 13:06:29 »

Мухахахахахаххаахахах ....

Бягал от нетото .... Хахахахахахах този коментар напълно показва колко я разбираш таз игра . Това е поредният коментар показващ пълното непознаване на играта смисъла и . Всеки начинаещ играч занае , че лидерският профил е този който осигурява проучванията на армията на отбора му . Така че за добро или лошо той просто е обречен да вдига нето . Аз осигурих на моят отбор 1 седмица преди края  максималните воени проучвания за армия + Воена медицина 40 ниво лична . Смея да твърдя , че благодарение на това Прегазихме тотално и 2 та отбора от които иксахме да си вземем замъка . Ако добавим и това каква армия е дарил този профил и въпреки това профила не излезна в нито един момент от Платитнената класация по Икономика картинката става доста интересна . Ето защо има класация по икономика която не е обвързана с нетото Wink . Много ми е смешно когато хора които плуеха по това , че не съм си развивал профилите , немогат да ми стъпят на малкото пръсче в развитието си и са някъде в нищото . Опитват се да търсят какви ли не оправдания и по какви ли не начини да извъртат невъзможноста си да играят правилно .

Апропо за пореден път Профуилът ми се класира далеч преди този на Стефан във Икономически аспект . Така , че е време да се запита дали изобщо разбира смисъла на играта . Да не говорим , че само броя на паладините които дарих е малко над неговото нето като играч с което завърши  *hahaha* *hahaha*. Хайде стига ви толкова ами седнете и се понаучете малко как да играете правилно Wink.

О велики учителю готов ли си да видим кой,кое е тази ера,ама искам да си ми в обхват :Dда те видя с новите правила кво струваш Grin

П.С да не забравя да кажа,че ще бъда сам в съюз да не ви млатя много Grin
« Последна редакция: Април 12, 2016, 13:16:59 от Apuyc1912 » Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!