Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:10:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blitz Masters или казано с други думи - Мелето  (Прочетена 16992 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Март 05, 2016, 11:34:36 »

Е то твойто не го приемам като шамар . Знаеш че те приемам като приятел и че базиците межди нас са част от играта . Все пак това е игра и е прияно понякога да се разнообразява Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #16 -: Март 05, 2016, 23:27:34 »

царя на скрипта  Wink интересно е дали ще завърши и той с катинар  *crazy*
Активен

try before try again!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #17 -: Март 06, 2016, 08:47:31 »

Опа ...какво е станало тук ....

И така аз като без пристрастен хроникьор ще кажа ....
Лейла - Царя не е скриптаджия или там какувто и да е . Човека го познавам от съвсем други светове и спокойно мога да ти кажа , че профил 100М нето за него е нормално . Въпроса е дали ще продължи с тази линия на игра или ще се кротни под 100 М .

Относно занъците - Вие сте силни отбори и не е добре као БГ та да се обвнияваме . Лично аз се радвам ( ако ме познаваш ще знаеш , че не съм им фен като цяло на отбора )  , че Мечовете гепиха толкова голям пай от Хърватите . Дори мога да кажа , че се радвам , че го гепиха без бой да кажем . Така ерата стана много завързана на съюзно ниво . При това че има и други добри отбори които мислят да се намесват в Играта . Така , че моля всеки , който пише тук . Предържайте се към добрият тон и уважавайте личноста ( а не играча , зад клавиатурата ) . Нека да не ми Блокират темата за да направим едно добра хроника Wink.


П.П.
Админите , много ви моля ако страстите минат необходимото , триите коментари , но не ми заключвайте темата . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Март 06, 2016, 08:56:23 »




... така ... Няколко от вчера зададение въпроса вече имат отговор , а именно ....

Експлозиите се намесиха сериозно в играта ( 23 който на снимката е все още без собственик е дефакто на Експозиите ) 
Мечовете взеха 4 замъка ....
Какво стана , че Хърватите имат вътрешно противоречие ? Никой не знае - можем само да гадаем , но е факт че май са извън играта за сега

Е Мелето май тепърва започва . В отсъствието на Големите претенденти има доста равностойни отбори , както като игра така и като средства .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #19 -: Март 06, 2016, 15:27:00 »

Време е за следобедното кафе и да разгледаме картата ....

И така ... Големият печаливш от 2рата врътка на ролетката е съюзат на Мечовете . Дали успяха да вземнат замъците на случайните "Тутурутки" или просто само при вида на елитната им армия Тутурутките решиха да свият байряка .... само те могат да кажат . И ето тук е момента някой от тях да сподели малко инфо , колкото за колорит Wink .





П.П. Благодаря маного на невидимата ръка на админа . Този тип деликатно отстраняване , на ненужните и водеща до конфликти коментари , наистина си заслужават аплодисмените .  *bravo* . Още веднъж - Добра работа момчета  *ok*
« Последна редакция: Март 06, 2016, 15:31:07 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #20 -: Март 06, 2016, 18:23:51 »

Стига си ми се мазнил.  Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #21 -: Март 06, 2016, 19:11:45 »

Хе не е мазнене ... просто когато има нещо което е направено така както трбва е добре да се каже и да има полужителен отзвук . А случият е точно такъв Wink*beer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #22 -: Март 07, 2016, 10:13:03 »

Добро утро войни !!!

картата към днешна дата .

Като разбор за Събото-Неделното раздаване на масата . Печелившите са Мечовете .




Мога само да кажа , че показаха нагледно как се прави "Блиц" . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #23 -: Март 07, 2016, 22:42:19 »

и един виц от ерата ....


_adrian76_ се опита да ви шпионира в Провинция 1. 32322 шпиони бяха убити.


 *xxx* *xxx* *xxx*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #24 -: Март 08, 2016, 19:02:20 »

И така

08.03 -



както се и очакваше Мароканският Цар Избухна и все заслуженото му . В случаят скромният отбор в който играя аз се оказа мноооого губещ от цялата работа . Точно когато изкарахме елит и направихме прилично ниво на шпионажа , за да поразгледаме Сърбите .... Изненада . Арабите също се бяха готвили за този ден . И така усилията ни се оказаха малко на вятъра . Сега съжалявам донякъде че първите 2 дни подходих не толкова сериозно и ... закъснениято тук в Блица от 1 ден понякога е мнооого фатално . Друг е момента , че отборчето за което играя е съставено предимно от СЪРЦАТИ момчета , но без голям опит с изключение на 4-5 човека които нямат много време и по-скоро търсят авантюрата отколкото  БЛИЦ играта .

В заключение за сега мога да кажа , че днешният ден е 8-ми март и честито на всички жени който играят на този ден Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #25 -: Март 08, 2016, 22:54:18 »

Обаче е факт .... има странни хора в този Блитц .... Поне не е скучно  [:-} .


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #26 -: Март 08, 2016, 23:45:31 »

Обаче е факт .... има странни хора в този Блитц .... Поне не е скучно  [:-} .




ако не ме мързеше да щракам и качвам щях да споделя поне няколко уникални скрийна от тази ера Smiley сега само ще ги изредя, а завбъдеще ще гледам да си направя една папка - този блиц е гениално място  Cool
засега кандидат номер 1 за глупост - jobracha Smiley)) ежедневно измисля нови и нови изпълнения и то втора ера поред Grin Grin) ,
2ро място - dr.bonchev -  за съжаление днес модира Sad
ще ми се да разкажа за тези двамата, но е то не е една ситуация а низ от събития , които досега не бях виждал в ИО  Grin или поне не за толкова кратко време и концентрирани само в един играч
3то място - колективна награда за великия градеж при черепа  *xxx*
4то - заградените империи Smiley днес открих че проблемът е масов Smiley така че съюзи прейба и 2е-регимент може да си поделят приза за безсилие (може и други да има, но в моето ъгълче това явление отшумя)
5то - кинга - една от най-слабите големи армии които са обикаляли този реалм (а и изобщо) но все пак слаба, слаба ама бая голяма  Grin

... един мой съюзник, доста добър - един ден пише - хора какво е това? не мога да виждам уменията на генералите на еди кой си - това заради висока контра ли е? поглеждам аз Smiley))) пича просто си седи с 30 ниво крал , 20 нива генерали, но не е избрал нито 1 умение:) 5 минути обяснявах на моя човек докато ми повярва  Grin не беше виждал такова явление явно  (въпросният с генерала беше в топ 20 по това време)
« Последна редакция: Март 08, 2016, 23:59:47 от Leila » Активен

try before try again!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #27 -: Март 09, 2016, 00:05:31 »

М да , наситна явно не само на мен ми прави впечетление тези неща .

Въпреки че лично аз така и не разбрах каква беше логиката за черепа ... За да се претоварва страницата когато искашп да атакувашп и да Крашва , ако ти е слаб нета ? За какво ли ? А другите неща просто не искам да ги коментирам , но едно се видя . Света е пълен с .... Страни хора Smiley 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #28 -: Март 09, 2016, 11:20:58 »

Добрър ден драги читателки на моята хроника за Блиц 2

Нека да започенм с самохвалстовто иначе за какво съм я отворил изобщо тази страница
И так ...
Принципно започнах ерата без да искам с идеята да взема Платинената класация за военн , но понеже изостанах малко , а и не е толквоа престижа за този свят , реших да се пробвам за ИКОНОМИКА . Така и не разбирах за какво става дума , но бях амбициран да го направя . Та започвайки ерата видях , че играча Руми е тук и че е започнала да играе с мечовете . Лично за мен това е играч еталон за игра в икономически аспект БЕЗ ДИАМАНТИ . Не занм как ,но тя ми е спичелил уважението с играта си и винаги съм и се възхищавал какво постига с профилите си с минемален бюджет . Та тя беше и се ръзвиваше 1 ден по-напред от мен . Аз си поставих да следя вниматлно нейното движение в тази класация и исках да се движа горе долу с нейното темпо . Какво предезвика голямото ми учидване тази суртин като логнах Класацията ....




Аз бях преди нея  *xxx* Embarrassed Shocked .

Тук е мястото да кажа , че не го правя с цел да се заяждам с нея , а за мен е гордост да видя , че игрта ми и начинът ми на мислене за построяване не империя се оказват Печаливши и се отплащат с .... Невероятно силна икономика .

Както се вижда в тази касация съм добре построен и ако изключа профилите от съюз Мечове - то аз се движа доста добре . Все пак да не забравяме , че те са топ отбор с Чудеса и че малко или много това си оказва някакво влияние .

И така дами и господа мога смело да заявя , че вече съм Фермер и че тази класация е един добър стимул за да развиваш ПРАВИЛНО профила .

Иначе за Замъците , след вчерашният ден - Днес за сега е спокойно !!!
« Последна редакция: Март 09, 2016, 11:22:50 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #29 -: Март 09, 2016, 12:20:36 »

Юри последните 3 дни цъках точно по 2 часа на ден и пак съм пред теб ... Не знам как се формира тази класация но има нещо объркано ...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!