Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:50:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хахохихи  (Прочетена 1443 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Февруари 08, 2016, 11:34:01 »

Верно нищо ви не работи като хората от ежедневните задачи!!! Пълна скръб и трагедия са!!!
Пример 1:
Атакувай с 57 000 копиеносци
Задачата е изпълнена! До тук добре. Кофти момента е че аз не съм атакувал с 57000 копиеносеца. Нещо повече, аз дори от два дни никого и нищо не съм атакувал!

Пример 2:
Разположи 270 требушета във военен пост за 1 часа
Условието е за час да стоят в поста! Не час, цяла нощ стояха в поста а процентите си бяха на нула.

Сега и едно предложение - Задачата - заграби еди колко си ресурс от еди кой си вид, не я слагайте в първата тройка щот повечето не я изпълняват, от там не се и напъват повече със тези задачи. Същото е и със - Дари еди колко си ресурс, който обикновенно не е малък и огромен брой играчи не си правят и труда да изпълняват това а и реално погледнато да не са ненормални за некъв си мижав 12 часов доход накрая на седмицата да набутват 5 пъти по-големи суми в ресурс, особено когато акаунта се развива.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2016, 12:01:22 »

Днес ли имаш тези задачи или по принцип си забелязал?

За единиците във военен пост: трябва да ги мръднеш нанякъде за секунда само и започва да тече прогрес.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2016, 12:08:13 »

http://clip2net.com/s/3u0Ij2H
http://clip2net.com/s/3u0Ir4K
и това на акунт на два дни с има няма 10К нето Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2016, 12:11:20 »

http://clip2net.com/s/3u0Ij2H
http://clip2net.com/s/3u0Ir4K
и това на акунт на два дни с има няма 10К нето Grin

Кой е акаунтът?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2016, 12:20:02 »

Кой е акаунтът?

Rand_alThor
 
 v6 160
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2016, 12:20:13 »

Днес ли имаш тези задачи или по принцип си забелязал?

За единиците във военен пост: трябва да ги мръднеш нанякъде за секунда само и започва да тече прогрес.

Да, за днес са ми задачите. Не мисля повече да се занимавам със задачи. С течение на времето забелязвах много проблеми в тези мисии но все беше писано за тези проблеми. Това обаче с копията ме изуми.
Ваня, относно размърдването на единиците за да тръгнела мисията - задачата не ми е да размърдам единици а да са за час във военен пост. Не се заяждам, искам да кажа че нещо май трябва да се пипне. Друго от преди. Примерно мисия да пратя да речем 50к стрелци в колония за час. На мен на този етап войската ми не е в колонияи пращам стрелците, те пристигати седят три часа примерно но процентите са си на нула. Друго, мисия - спечели толкова и толкова злато от данъци. Да де ама армия огромна и за да изкарам това злато трябва да вкарам войската по гаражите, колкото мога, да вдигна данъка на макс и да пратя останалата от пункт А до пункт Б, като секунди преди да пристигне в пункт Б, я върна. Връщам я и някъде по средата на времето на връщане мисията е изпълнена щото процентите са 100, или поне според регламента трябва да е изпълнене. Армията се прибира в пост А а процентите вече не са 100 а да кажем 48 и мисията е неуспешна.
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 12:31:42 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2016, 15:28:05 »

Да, за днес са ми задачите. Не мисля повече да се занимавам със задачи. С течение на времето забелязвах много проблеми в тези мисии но все беше писано за тези проблеми. Това обаче с копията ме изуми.
Ваня, относно размърдването на единиците за да тръгнела мисията - задачата не ми е да размърдам единици а да са за час във военен пост. Не се заяждам, искам да кажа че нещо май трябва да се пипне. Друго от преди. Примерно мисия да пратя да речем 50к стрелци в колония за час. На мен на този етап войската ми не е в колонияи пращам стрелците, те пристигати седят три часа примерно но процентите са си на нула. Друго, мисия - спечели толкова и толкова злато от данъци. Да де ама армия огромна и за да изкарам това злато трябва да вкарам войската по гаражите, колкото мога, да вдигна данъка на макс и да пратя останалата от пункт А до пункт Б, като секунди преди да пристигне в пункт Б, я върна. Връщам я и някъде по средата на времето на връщане мисията е изпълнена щото процентите са 100, или поне според регламента трябва да е изпълнене. Армията се прибира в пост А а процентите вече не са 100 а да кажем 48 и мисията е неуспешна.

Ако в даденото владение има вече позиционирана армия, такава, каквото се изисква в задачата, или пък същата се завърне от мисия, след отваряне на задачата, тя не се счита за изпълнена, трябва да има движение. Ако обаче пратиш армията и не започне да тече прогрес, то тогава има някакъв проблем. Що се отнася до първия случай, няма бъг, може би просто трябва да се промени описанието, може би да напишем "премести", а не разположи. Ще обсъдим това с колегите. За данъците - за момента задачата остава такава, каквато е. Зная, че много хора не могат да я изпълнят и предавам недоволството от това всеки път. А за описания от теб начин във връзка с тази задача: а можеш ли да вземеш наградата от задачата тогава, когато показва 100%?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2016, 15:41:19 »

Ако в даденото владение има вече позиционирана армия, такава, каквото се изисква в задачата, или пък същата се завърне от мисия, след отваряне на задачата, тя не се счита за изпълнена, трябва да има движение. Ако обаче пратиш армията и не започне да тече прогрес, то тогава има някакъв проблем. Що се отнася до първия случай, няма бъг, може би просто трябва да се промени описанието, може би да напишем "премести", а не разположи. Ще обсъдим това с колегите. За данъците - за момента задачата остава такава, каквато е. Зная, че много хора не могат да я изпълнят и предавам недоволството от това всеки път. А за описания от теб начин във връзка с тази задача: а можеш ли да вземеш наградата от задачата тогава, когато показва 100%?
Получава се наградата преди да пристигне армията,просто трябва да рефрешнеш таба със задачите.Преди малко ги разхождах един час в 264
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!