Imperia Online България  
Април 26, 2024, 06:45:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не ми стига капацитета  (Прочетена 2027 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« -: Декември 29, 2015, 21:42:28 »

Питанката ми е как за една секунда се влиза на -25,1М злато от 44М без да се мести армия.


Последователността е следната

Атака с блокиране на премиум и търговец http://prntscr.com/9jy7n4 Армията на защитника се връща 7 секунди преди удара във веонен пост, злато в столицата под 4М преди да се прибере армията от Мрачната общо 44М след прибиранеот и. Защитника успява да купи 44М дърво преди удара на нападателя. Както се вижда от доклада нападателят взима златото в столицата. След удара без да се мести армия от страна на защитника акаунтът му излезе на -25,1М злато веднага след удара. Защитника няма достатъчно армия и достатъчно далечно владение за да генерира такъв минус. армията му е разцепена във 2-ра провинция (не е мърдала, шпионажа е опреснявам всяка секунда) 1,1К фаланга , 700к гвардия и 4к тарани във военен пост, които не могат да генерират такъв минус за местене до колония на 900 ИМ при положение ,че защитника има -30% издръжка на армията.( Акаунтът е разграбен 2 часа преди това и е следен - няма депозит)

Вторичният ми въпрос е 1М паладина и 1М елитни стрели блокират ли със 100% сигурност имперски търговец на акаунт с 29 814 002 нетни точки? Защото защитника изчисти минус прес търговец - (изчезнаха му тези 44М дърво за 2 секунди и се появи 20М на плюс в акаунтам от -25,1М без да мърда другия ресурс)
Такава атака течеше към акаунта след като мина предишната, без да е изпускан  дори за секунда.

Третата ми питанка е - нормално ли е всеки път като се пусне атака към членове на този съюз и има определен защитник на линия  да "умира" шпионския ни акаунт на съюза? т.е никой да няма достъп до него поне за 30-40секунди.С другите акаунти в съюза няма проблем.( не визирам конкретната атака, защото защитника реши да не среща).

Други неща, за които ви "яда" - при много випуски мобването забива или се влачи с огромен лаг.
При внедрени шпиони в много владения на играч опресняването на шпионажа лагва всеки път с поне 4 секунди.




Благодаря предварително.
« Последна редакция: Декември 29, 2015, 22:03:52 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2015, 15:49:06 »

По време на атаката в провинцията е имало 32 182 050 злато, от които за заграбени 26 187 651. Останали са около 8М злато. Имал е разположена армия във военен пост 7, чиято издръжка на час е около 8,6М, така че е възможно веднага след атаката да е минал на минус злато. Не е ползвал търговеца, докато е бил под атака - и двата пъти - при тази, която е ударила и при тази, която е върната. Ползвал е пазара само, за да купува дърво, не е продавал. Не е отварял сандъци веднага след атаката, не е получавал злато от съюзник, нито е теглил заем. За съжаление обаче не е възможно да проверим посочените стойности от шпионажа от тази дата и час.

За шпионския акаунт: можем да проверим в момента, в който се случва, дали има влизане от друго място.
За забиването при много випуски съм предала още при първата ти тема по въпроса.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2015, 01:00:27 »

За шпионския акаунт: можем да проверим в момента, в който се случва, дали има влизане от друго място.
А мен ми е любопитно как админ спокойно обсъжда мултиакаунт.Защото шпионския акаунт представлява точно това.Без да ми обяснявате за наглеждачи,защото половината съюз няма как да са наглеждачи на 1 акаунт.И с каква наглост Стефчо упреква някой в нарушение след като явно декларира че извършва такова.И как аджеба го следите тоя всяка сек без системата да ви обяви за робот и да ви изхвърли от играта.А сега да отговоря на така трудната за стефчо питанка- Как за 1 сек пича отива на -25м злато.Ами пича си е бил на минус бе.Но в банката е имал понече злато отколкото е бил минуса.И след като сте го обрали е останал само минуса.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3 -: Декември 31, 2015, 01:46:52 »

Така
Обвиняваш ме в мултащина.
Според правилата на този форум и общите правила на Империя Онлайн искам да бъде проверен акаунта ми  и ако няма нарушения и ако там се влиза само с наглеждане - ти да си с бан!
Това да се счита за доклад и официално оплакване че уронваш авторитета на акаунта ми и моя собствен! Настоявам за проверка и при липса на доказателства за горе цитираните твърдения - моля да бъде наложено наказание на въпросния потребител Gario !
Акаунт  - Fallen_empress-  свят 160.

Моля за проверка и ако липсват нарушения въпросното лице от този форум да си получи наказанието!
Не ти ги решаваш Тия работи,но аз съм съгласен.Ако в акаунта ти е влизано само през 1 АЙ ПИ нека ме баннат.И нищо не каза за авторефреша,който Стефан споменава "без да е изпускан  дори за секунда."и който по същите тия общи правила би трябвало да се наказва с бан.
« Последна редакция: Декември 31, 2015, 02:03:42 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 31, 2015, 02:03:44 »

А мен ми е любопитно как админ спокойно обсъжда мултиакаунт.Защото шпионския акаунт представлява точно това.Без да ми обяснявате за наглеждачи,защото половината съюз няма как да са наглеждачи на 1 акаунт.И с каква наглост Стефчо упреква някой в нарушение след като явно декларира че извършва такова.И как аджеба го следите тоя всяка сек без системата да ви обяви за робот и да ви изхвърли от играта.А сега да отговоря на така трудната за стефчо питанка- Как за 1 сек пича отива на -25м злато.Ами пича си е бил на минус бе.Но в банката е имал понече злато отколкото е бил минуса.И след като сте го обрали е останал само минуса.
Smiley И от минус си пуска атаки , така ли? Акаунтът е разграбен преди тази битка, няма депозит. Следен е постояно на шпионаж.
Наздраве Галине  Grin
Версия  6 както си запознат има опция наглеждане за разлика от версии от 1 до 4.

Не ти ги решаваш Тия работи,но аз съм съгласен.Ако в акаунта ти е влизано само през 1 АЙ ПИ нека ме баннат.И нищо не каза за авторефреша,който Стефан споменава "без да е изпускан  дори за секунда."и който по същите тия общи правила би трябвало да се наказва с бан.
За какво точно е авторефреш, ако се държи акаунт под атака?
Нзаздраве  Grin
« Последна редакция: Декември 31, 2015, 02:05:39 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #5 -: Декември 31, 2015, 02:41:01 »

Smiley И от минус си пуска атаки , така ли? Акаунтът е разграбен преди тази битка, няма депозит. Следен е постояно на шпионаж.
Наздраве Галине  Grin
Версия  6 както си запознат има опция наглеждане за разлика от версии от 1 до 4.
За какво точно е авторефреш, ако се държи акаунт под атака?
Нзаздраве  Grin
Писал си че е разграбен 2ч преди тази битка.Не ми казвай че 2ч си цъкал върху шпионажа.Може да си е направил депозит човека когато не си го следил.Не зная каква точно му е армията на човека.За да му определя издръжката,но може да пусне атака към мрачната и за времето през което пътува да натрупа чувствителен минус.Обяснения има много,но ти търсиш нарушение.Представяш тук съмненията си като факти,все едно си бил вътре в акаунта на човека и и знаеш какво е правил.А когато в твой стил си позволих да те обвиня в нарушение,веднага ми ревнахте в хор/доста съмнително/ че сте чисти като сълза.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 31, 2015, 02:43:42 »

Писал си че е разграбен 2ч преди тази битка.Не ми казвай че 2ч си цъкал върху шпионажа.Може да си е направил депозит човека когато не си го следил.Не зная каква точно му е армията на човека.За да му определя издръжката,но може да пусне атака към мрачната и за времето през което пътува да натрупа чувствителен минус.Обяснения има много,но ти търсиш нарушение.Представяш тук съмненията си като факти,все едно си бил вътре в акаунта на човека и и знаеш какво е правил.А когато в твой стил си позволих да те обвиня в нарушение,веднага ми ревнахте в хор/доста съмнително/ че сте чисти като сълза.
Депозит се вижда на шпионаж. Едвам се извади от минус да мърда армия то за пълен депозит ми говориш

http://prntscr.com/9jyqv9  ето ти армият аму само я редуцирай с 30к палки.

в движение може да са били само 1,13к фаланга, 707к гвардия и 4322 тарана от ВП7 , другите не мърдаха
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #7 -: Декември 31, 2015, 02:55:43 »

Депозит се вижда на шпионаж. Едвам се извади от минус да мърда армия то за пълен депозит ми говориш

http://prntscr.com/9jyqv9  ето ти армият аму само я редуцирай с 30к палки.

в движение може да са били само 1,13к фаланга, 707к гвардия и 4322 тарана от ВП7 , другите не мърдаха
Сефте чувам че депозита се вижда отделно от златото.Досега си мислех че се вижда сбора от двете.И за последно.Когато искаш точен отговор се постарай да изложиш всичко в първоначалният си въпрос.Там никъде не си споменал че пича има доволно количество армия в атакуваната провка и кога я е махнал.Също така не споменаваш какво количество злато му е коствало това преместване или пък че е махната с атака и колко време преди удара.Като на първолак трябва да обяснявам че за да получиш качествена помощ се иска и точно инфо.А не като някои профани,кога пишат в трибуната "атакуват ме.ако може да го засечете" да се чудиш що не получаваш адекватен отговор
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 31, 2015, 03:19:09 »

Сефте чувам че депозита се вижда отделно от златото.Досега си мислех че се вижда сбора от двете.И за последно.Когато искаш точен отговор се постарай да изложиш всичко в първоначалният си въпрос.Там никъде не си споменал че пича има доволно количество армия в атакуваната провка и кога я е махнал.Също така не споменаваш какво количество злато му е коствало това преместване или пък че е махната с атака и колко време преди удара.Като на първолак трябва да обяснявам че за да получиш качествена помощ се иска и точно инфо.А не като някои профани,кога пишат в трибуната "атакуват ме.ако може да го засечете" да се чудиш що не получаваш адекватен отговор
Може да ми прочетеш отново питането  и тогава пак ми кажи дали не съм изложил.

Най-далечното владение, което може да премести армия 1,13М фаланга,707к гвардия и 4322 тарана е 890. за останалта армия е на 605. Армията не е атакувана, тя си седеше във втора провка и във ВП7. Атакувана е столица за злато.
« Последна редакция: Декември 31, 2015, 03:23:04 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #9 -: Декември 31, 2015, 03:23:46 »

Ами той си получи отговора, не стана ясно ти защо се изказваш неподготвен и да обвиняваш... Въпроса не е към теб, не се иска ти да разбереш за какво става въпрос .....

АПропо - дай ми мотивите си за това че съм мултак а и че в акаунта ми влиза целия съюз, щото аз като гледам мога да шпионирам на 5-6 човека от съюза само, не знам дали са и толкова ..... За това написах че трябва да се спрете с измишльотините  и свободните съчинения ....  


Ами мисля че и аз му отговорих защо.Безкрайно се дразня когато някой търси нарушения,като нагло изтъква че е разбрал за това нарушавайки правилата.А от отговора на Ваня разбрах че сте пълни головоддници в следенето.Дайте снимки на двата шпионски доклада непосредствено преди и след удара когато според вас човека изведнъж се е озовал с минус 25м злато и ще ви посоча къде грешите.Писна ми от ферми решили да се правят на бойци,да ми обясняват как нещо не било възможно само защото те не знаят как става.Щото Стефан всеки го знае как играе.7 месеца само ферма и обща каса.2 месеца трупа армия,че да бие някой голям и за една нощ осъмва сирак и бие мода./говоря за ера с продължителност 1г/.А ако случайно успее да си опази армията и направи битка,оревава форума колко е велик.Теб не те знам кой си,но от писанията ти съдя, че сте си лика прилика със Стефчо.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #10 -: Декември 31, 2015, 03:26:30 »

Може да ми прочетеш отново питането  и тогава пак ми кажи дали не съм изложил.

Най-далечното владение, което може да премести армия 1,13М фаланга,707к гвардия и 4322 тарана е 890. за останалта армия е на 605. Армията не е атакувана, тя си седеше във втора провка и във ВП7. Атакувана е столица за злато.
ти погледна ли на снимката която си ми дал в коя провка му е армията на тоя
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 31, 2015, 03:30:36 »

ти погледна ли на снимката която си ми дал в коя провка му е армията на тоя
снимката е направена 1 ден след атаките, просто ти дадох армия за да смяташ издръжка. къде му е била армията съм написал още в първия ми пост. Нали можеш, дадох ти и разстояние да смяташ колко злато ще вземе при местене на армията. 
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #12 -: Декември 31, 2015, 05:09:25 »

Питанката ми е как за една секунда се влиза на -25,1М злато от 44М без да се мести армия.


Последователността е следната

Атака с блокиране на премиум и търговец http://prntscr.com/9jy7n4 Армията на защитника се връща 7 секунди преди удара във веонен пост, злато в столицата под 4М преди да се прибере армията от Мрачната общо 44М след прибиранеот и. Защитника успява да купи 44М дърво преди удара на нападателя. Както се вижда от доклада нападателят взима златото в столицата. След удара без да се мести армия от страна на защитника акаунтът му излезе на -25,1М злато веднага след удара. Защитника няма достатъчно армия и достатъчно далечно владение за да генерира такъв минус. армията му е разцепена във 2-ра провинция (не е мърдала, шпионажа е опреснявам всяка секунда) 1,1К фаланга , 700к гвардия и 4к тарани във военен пост, които не могат да генерират такъв минус за местене до колония на 900 ИМ при положение ,че защитника има -30% издръжка на армията.( Акаунтът е разграбен 2 часа преди това и е следен - няма депозит)

Вторичният ми въпрос е 1М паладина и 1М елитни стрели блокират ли със 100% сигурност имперски търговец на акаунт с 29 814 002 нетни точки? Защото защитника изчисти минус прес търговец - (изчезнаха му тези 44М дърво за 2 секунди и се появи 20М на плюс в акаунтам от -25,1М без да мърда другия ресурс)
Такава атака течеше към акаунта след като мина предишната, без да е изпускан  дори за секунда.

Третата ми питанка е - нормално ли е всеки път като се пусне атака към членове на този съюз и има определен защитник на линия  да "умира" шпионския ни акаунт на съюза? т.е никой да няма достъп до него поне за 30-40секунди.С другите акаунти в съюза няма проблем.( не визирам конкретната атака, защото защитника реши да не среща).

Други неща, за които ви "яда" - при много випуски мобването забива или се влачи с огромен лаг.
При внедрени шпиони в много владения на играч опресняването на шпионажа лагва всеки път с поне 4 секунди.




Благодаря предварително.
5.3На потребителите им се забранява да влизат в онлайн игрите, използвайки програми или нещо друго, освен уеб-браузър или клиентска програма, осигурена от създателите на играта. Това се отнася в особено голяма степен до т. нар. Ботове и други инструменти, създадени да заменят или променят уеб-браузърите. Също така са забранени скриптове или частично или напълно автоматизирани програми, които дават предимство на потребителите над техните съперници, включително и функции за автоматично опресняване, както и други функции, интегрирани в браузърите, които се считат за автоматизирани.  Когато Стефан казва -шпшонажа е опресняван всяка сек. ,това попада в забраните от общите правила.А при втория падчертан пасаж не спомевава всеки с право на достъп/титуляр и наглеждачи/ ,а "никой"/тоест всеки от съюза/ и така признава използването му като мулти.Та въз основа на тези му две изказвания,аз зададох въпрос към Ваня.Всичко останоло по темата си е спам предизвикан от вас.
« Последна редакция: Декември 31, 2015, 05:12:16 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 31, 2015, 05:25:43 »

5.3На потребителите им се забранява да влизат в онлайн игрите, използвайки програми или нещо друго, освен уеб-браузър или клиентска програма, осигурена от създателите на играта. Това се отнася в особено голяма степен до т. нар. Ботове и други инструменти, създадени да заменят или променят уеб-браузърите. Също така са забранени скриптове или частично или напълно автоматизирани програми, които дават предимство на потребителите над техните съперници, включително и функции за автоматично опресняване, както и други функции, интегрирани в браузърите, които се считат за автоматизирани.  Когато Стефан казва -шпшонажа е опресняван всяка сек. ,това попада в забраните от общите правила.А при втория падчертан пасаж не спомевава всеки с право на достъп/титуляр и наглеждачи/ ,а "никой"/тоест всеки от съюза/ и така признава използването му като мулти.Та въз основа на тези му две изказвания,аз зададох въпрос към Ваня.Всичко останоло по темата си е спам предизвикан от вас.
Ако обичаш - не ни вменявай вашите мизерии, които ги направихте с Копелетата, че и сте горди с това. Шпионаж може да се опреснява и без авторефреш след като се знае кога точно се прибира армията в продължение на 10 минути.
Нищо по същество не написа , дори след като ти дадох армия и разстояния за местенето. Замисли се за тезата си за депозита, колко е грешна - акаунтът е имал депозит, общото му злато е било на минус, пък той си местил армия, а след като извадил депозита минал на -25М минус, па преди това е бил на плюс. Няма ка да с елсучи това.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!