Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:07:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докладване за мулти акаунт  (Прочетена 976 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bibs666
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Ноември 02, 2015, 14:45:35 »

Три доклада на съпорта за източване на акаунти, с приложени снимки и доказателства, че не съм седнала да си чеша езика, понеже няма к'во да правя и отговора беше, че нямало основание за наказание?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??
Това подигравка ли е?Huh?Huh?Huh?Huh? Аз ви изпратих и снимки как засичат при нападане на малките акаунти!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кога ще си извадите главите от задниците за бога и ще спрете това толериране само на диамантаджиите?Huh?Huh?Huh?Huh? Как не ви е срам, ако ставаше въпрос за обикновен играч, вече да е блокиран?Huh?? Искам да знам на база на какво установихте, че няма нарушение?Huh? Аман от скриптове, аларми, програми, скрити колонии и т.н.  От кога това е законно в тази игра и ако е защо е законно само за тези които харчат и купуват ежедневно диаманти?Huh? До кога ще имат права само тези, които влагат хиляди?Huh?? Ние кви сме....само за пълнеж ли?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2015, 15:39:37 »

Отговор можете да получите на пощата, на която сте докладвали.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!