Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:18:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра  (Прочетена 1197 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
chalin4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Октомври 05, 2015, 18:42:17 »

В ежедневните задачи имах една да пусна 7 фестивала. Когато събрах златото ги пуснах през телефона, обаче сега виждам, че нищо не ми е отчело и задачата стой неизпълнена. Защо? Освен това имах задача да оставя в гарнизон 460 конници за 1 час, но докато не преместих конниците от Военния пост в провинцията не ми отчиташе. Гарнизона във ВП не се ли брой за гарнизон в ежедневните задачи? А и какъв е смисъла от мобилното приложение, при положение, че доста от функциите ги няма? Ще се толерират хората с компютри ли? Свалих приложението, защото нямам възможност по цял ден да съм на лаптоп или комп, но там освен, че няма колело на късмета, сега виждам и, че не отчита изпълнението на ежедневните задачи, което ме поставя в доста неравностойно положение спрямо играч, който по цял ден може да стой на комп или лаптоп.
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2015, 22:12:18 »

Някой дa те кaрa дa рaботиш през тaя недомислицa?!!!! Нямa съществувaщ брaузър без приложение зa aндроид. Поне aз не знaм тaкъв. Пa и не мисля че ми трябвa дa ги знaм при положение че през хром си рaботи перфектно. В моментa съм през тел и си имaм всичко. Мислете бре,тия глaви сaмо дa си носите шaпките ли ги имaте,или тaкa е по лесно,ревнем у форумa и нa ,екипa ни го нaтръшкa нaготово. Те брaузър версиятa не могaт дa си изчистят от бъгове той ми реве зa недоносчето"мобилно приложение". Aйде че много обстоятелствен стaнох. Grin
Активен
chalin4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2015, 23:53:57 »

Като не можеш да кажеш нещо умно по-добре си трай, нямаше нужда целия сайт да те разбира, че си ползваш главата само за носене на шапката. След като дадена игра предлага мобилно приложение и го рекламира, хората, които го ползват искат да имат цялата функционалност, а не да разбират по време на играта, че не могат да ползват доста неща. И защо да си мълча? Ако никой не си казваше къде има проблем, тази игра щеше да е доста по-зле от колкото е сега.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2015, 09:42:03 »

Да, модулът Ежедневни задачи все още не е наличен през мобилните приложения. Съответно задачите, изпълнени оттам не се считат като приключени. Работим по него и се надявам в скоро време да бъде достъпен. Моля за търпение.  Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
chalin4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2015, 11:39:43 »

Благодаря за отговора Vania, но може би нямаше да е лошо тези неща да се казват предварително, защото сега предполагам, че никой няма да ми даде точките от изпълнената задача.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!