Imperia Online България  
Април 24, 2024, 05:16:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна задача - 2 брака при наличие на 1 дете  (Прочетена 2038 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Септември 22, 2015, 12:25:35 »

Здравейте, отново възникна проблем при дневните задачи и този път съм искрено щастлив, че проблема се случи в делник за да може да ми се обърне внимание!

Проблемът ми е следния: при ежедневните задачи ми излезе задачата "Сключи брак", при което я изпълних веднага, но ред по-долу забелязах, че има още една задача да сключа брак, проблема е, че има само едно дете което може да сключи брак.

Благодаря предварително.
« Последна редакция: Септември 24, 2015, 19:18:53 от Yavor_bg » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Септември 22, 2015, 12:59:15 »

Днес е национален празник - годишнина от Обявяването независимостта на България, така че е неработен ден.
Но направете снимки на ситуацията и мисля че и утре ще могат да разгледат този проблем.
Активен
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #2 -: Септември 22, 2015, 13:26:30 »

На ясно ми е кой ден е днес, това е и причината днес да мога през деня да пиша тук. Но никъде не пише дали днес за служителите тук е работен или неработен ден, затова реших все пак да пиша.
А относно снимковия материал както предложихте Елена, съм много скептично настроен, понеже последния път (предходния пост), когато имах проблем в почивен ден случаят завърши със спор с Ваня, че не съм писал в правилния ден.
Ще прикача снимков материал все пак за всеки случай.
Благодаря Ви, Елена, за отговора.
« Последна редакция: Септември 22, 2015, 13:36:27 от Yavor_bg » Активен
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #3 -: Септември 22, 2015, 13:33:52 »

http://prntscr.com/8j5c5g
http://prntscr.com/8j5c8w
Активен
cosmopolitanamo
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19



Профил
« Отговор #4 -: Септември 22, 2015, 15:18:24 »

Здравейте, отново възникна проблем при дневните задачи и този път съм искрено щастлив, че проблема се случи в делник за да може да ми се обърне внимание!

Проблемът ми е следния: при ежедневните задачи ми излезе задачата "Сключи брак", при което я изпълних веднага, но ред по-долу забелязах, че има още една задача да сключа брак, проблема е, че има само едно дете което може да сключи брак.
Профила ми е: revenger93 в свят BG 18

Благодаря предварително.

Туй беше, утре вече ще са се нулирали задачите и няма да могат да погледнат проблема. Това им е вечното оправдание... за калпавия таб. Тъй че квото направиш направиш, другото изгнива хахах *gamer*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Септември 30, 2015, 12:45:28 »

На ясно ми е кой ден е днес, това е и причината днес да мога през деня да пиша тук. Но никъде не пише дали днес за служителите тук е работен или неработен ден, затова реших все пак да пиша.
А относно снимковия материал както предложихте Елена, съм много скептично настроен, понеже последния път (предходния пост), когато имах проблем в почивен ден случаят завърши със спор с Ваня, че не съм писал в правилния ден.
Ще прикача снимков материал все пак за всеки случай.
Благодаря Ви, Елена, за отговора.

Съжалявам за закъснелия отговор.
Почивни дни за екипа на Империя Онлайн са всички официални почивни дни за България.
Не става дума за правилен или грешен ден, става въпрос за следното: поради спецификата на тези задачи, а именно - дневни задачи - можем да предприемем нещо единствено в деня, в който се случи проблем с дадена мисия, на следващия ден не можем нито да проследим какво се случва, нито да приключим задачата, можем само да гадаем.
За тази мисия: не е задължително да имате дете, можете да сключите и династичен брак, т.е можете да изпратите и човек от графата 'Други роднини' в друга империя и задачата ще се счита за изпълнена. Това казвам чисто информативно, с цел разясняване на задачите.  Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!