Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:16:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневни задачи, кога ще ги оправите най-после...  (Прочетена 3925 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Септември 14, 2015, 17:01:45 »

не не е през мобилното.нито аз нито жена ми го ползваме.изпълнявани са от лаптопа.за каталунеца не знам

Добре, благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Септември 14, 2015, 17:26:13 »

@kataluneca89> Вашите задачи са приключени.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #17 -: Септември 14, 2015, 18:17:10 »

и колежката тръгна.благодаря
Активен
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #18 -: Септември 14, 2015, 18:59:01 »

Vania, не се започва с негативизъм, всичко се на натрупва, не е първия път да бъгне нещо, постоянно се случва, намира се обаче решение и без ваша помощ. Веднъж се налага (поне от моя страна) да потърся помощ тук, понеже не успявам сам да намеря решение и отговор на ваша страна е "Пишете в рамките на деня". Това е причината за негативизма... можеше просто да кажете, че събота и неделя Вие не обслужвате потребители (което отново естествено ще предизвика други въпроси, но щом има грешка в системата как без въпроси), но НЕ, Вие решихте да кажете "За да извършим проверка, трябва да сигнализирате в рамките на деня.", което аз го приемам като "Майната ти". Проблемът е публикуван на точния ден, когато се е появил проблема, не пиша в грешен ден, ВИЕ сте тези, които го виждат на следващия ден и ми правите забележка да пускам проблемите на правилния ден. Въпроса ми е защо правите забележка да бъде пуснат в правилния ден, като Вие не сте го прочели в правилния ден...

А вашите писания "повечето хора тук започват с тази нагласа, с изначален негативизъм, с желанието да се скарат, да се получи спор, да унижат отсрещната страна. Което е жалко.". Това са заучени реплики, който не ми харесва как ги използвате на ляво и на дясно с цел да си свалите вината от себе си. Нали това място е направено за публикуване на проблеми все пак? Негативизма се получи след безхаберния ви коментар, така че малко сте объркали жалкото в цялата история.
Активен
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #19 -: Септември 14, 2015, 19:04:10 »

Vania, ако имате да кажете нещо повече (смислено) по проблема, съм целия в слух.
Ако ли не - просто заключвайте темата, защото и без това на доста проблеми в играта, решението Ви е "Потребителят е заядлив", а това си е ненужно хабене както на моето, така на вашето време.
Благодаря Ви за отделеното време в тази "Заядлива Тема"
С уважение, Заядливко (Това накрая вече си беше заяждане)
« Последна редакция: Септември 14, 2015, 19:15:06 от Yavor_bg » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #20 -: Септември 14, 2015, 19:17:42 »

и колежката тръгна.благодаря

Да, оправени са и нейните задачи.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!