Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:44:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: платени диаманти но неполучени  (Прочетена 1441 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« -: Септември 04, 2015, 21:30:55 »

днес отново заредих диаманти,първия път за 9.90 лв ,после за 39.90 но диаманти няма и понеже днес е петък и ще има 4 почивни дни аз отново ще си чакам,а господа администраторите който получават заплата от нашите зареждания ще си почиват и не им пука за нас играчите,вече един път ми се случи чаках няколко дни да си размърдат дебелите задници и сега пак ще чакам.ПРИЗОВАВАМ НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ ДИАМАНТИ В ПЕТЪК понеже при проблем администраторите няма да си нарушат почивката и ще чакате техни величества да се размърдат някога си и да си свършат работата.с цялата си наглост местят темата да може по малко да бъде четене,накрая ще си останат в тая игра да си играят сами админите но и за това ще ги мързи,не ги мързи само да грабят веднага парите.МЕРЗАВЦИ,но ще си получите заслуженото пуснал съм оплакване  в защита на потребителя,сигнализирал съм данъчните за фактурите без ддс да се ровят ,сигнализирал съм и изи пей за неполучен продукт за който съм платил,моля всеки играч със същия проблем да сигнализира тези органи но не забрявайте че сме България и може нищо да не се получи затова НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ,да ги видим регистрирани като безработни мързеливите администратори,даже и телефоните не си вдигат и не са активни ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ.
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1 -: Септември 04, 2015, 23:07:52 »

Браво.Е така се прави.И аз мисля да пусна жалба за двойния аршин.Некой набиват диаманти други си правят акаунти.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #2 -: Септември 05, 2015, 08:42:56 »

Пусни и отбележи тия там Ив 100 ив 100 с точка с две точки с три точки не помня колко бяха ама са поне 5. *freak*
Активен
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #3 -: Септември 05, 2015, 10:47:22 »

можело
Здравейте,

Моля да ни извините за причиненото неудобство.
Заредихме в акаунта Ви 650 диаманта (бонус заради закъснението) и сандък с 4 часа бонус добив.

Поздрави,

Иванина,
Community Manager

Imperia Online Ltd.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Септември 05, 2015, 10:52:00 »

Със здраве да си ги използвате. Темата е изчерпана и я заключвам.  Smiley
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!