Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:13:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем със зареждането на диаманти и бездействието на администраторите  (Прочетена 5515 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #15 -: Август 24, 2015, 16:27:36 »

А толкова ли е трудно да направите шпионирате и като видите на кой  му липсва злато и има 3 М винкел и да го докладвате Huh?? ама то не става само с отваряне на храмове
Активен
Igetis-bg
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #16 -: Август 24, 2015, 16:32:44 »

Дайте направо да забранят атаките и пазара и храма да няма ограничения, или направете система вие то нали е много лесно Huh?
Толкова ли ви е трудно да направите 2 снимки с clip2net или Lightshot и да блокират акаунтите...обяснете ми също така как ше се наблюдават над 150 свята с по над 300-400 играча дали има мултита или дали се точат аццта...или отидете да играете ClashofClans



Ама нали точно това ти казвам - има си специални програми, които извършват автоматично проверки.
Да, да ... аз всеки ден ще пиша на админите да проверят този или онзи, щото на тях им е трудно като компания да се заемат лично.
И как ще хванем тези оферти, като си включат маркет-бота и за под 1сек (зависи как са настройли рефреша) офертата изчезва моментално.

Българските софтуери, игри и т.н са тотално сбъркани и не могат да се сравняват със чуждестранните - къде е есет нод , къде е аваст?!

Да ме извиняваш ама аз не съм длъжен да докладвам нещата, за които работниците трябва да се оглеждат, нито някой друг потребител  - не ни плащат за това.
 Huh?

Програмистите за назначени за писане, поправка на бъгове  и най-вече подръжка... във ИО тези "програмисти" си клатят краката.


« Последна редакция: Август 24, 2015, 16:43:44 от Igetis-bg » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #17 -: Август 24, 2015, 16:36:17 »


И защо може да се публикуват оферти на 0,1 а не може на 20 да речем.Защо има следене да не се слагат цени над два пъти моментната.Аз искам да си продавам ресурса на висока цена.

Няма проблем да продавате на 20, стига да има кой да го купи.
Според цитата от Вашия пост разбирам, че не познавате механизма на пазара.
1. Цената на която публикувате офертата, се сравнява с цените на пазара в момента на публикуването.
2. Ако тя е над 2 пъти по-висока от най-високата в момента, Ви предупреждава и не Ви позволява да публикувате.
3. Ако е 2 пъти по-ниска от минималната в момента или още по-малка, Ви приема офертата, но тази оферта не излиза на пазара, като изтече времето за появяването на офертата, системата Ви изплаща сумата.
4. Когато няма никаква оферта от даден ресурс, можете да публикувате на цена от 0,1 до 20 без ограничение.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #18 -: Август 24, 2015, 17:06:32 »

А толкова ли е трудно да направите шпионирате и като видите на кой  му липсва злато и има 3 М винкел и да го докладвате Huh?? ама то не става само с отваряне на храмове
Човек това дето го пишеш е несериозно. Няма как да снимаш 100 човека постоянно стига моля те.
Няма проблем да продавате на 20, стига да има кой да го купи.
Според цитата от Вашия пост разбирам, че не познавате механизма на пазара.
1. Цената на която публикувате офертата, се сравнява с цените на пазара в момента на публикуването.
2. Ако тя е над 2 пъти по-висока от най-високата в момента, Ви предупреждава и не Ви позволява да публикувате.
3. Ако е 2 пъти по-ниска от минималната в момента или още по-малка, Ви приема офертата, но тази оферта не излиза на пазара, като изтече времето за появяването на офертата, системата Ви изплаща сумата.
4. Когато няма никаква оферта от даден ресурс, можете да публикувате на цена от 0,1 до 20 без ограничение.
Значи мога да срина пазара до и да си продавам ресурс  на колко си искам и това е ненаказуемо така ли да разбирам
« Последна редакция: Август 24, 2015, 17:10:06 от dimitarrr » Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #19 -: Август 24, 2015, 17:21:56 »

От много време се превърта пазара. със малко следене за 2-3 дни ще го намерят, мога само да им кажа че акаунта е с високо нето който е загубил битка и иска да си направи нова армия бързо,  надали 100 човека са били размазани като кучета...няма да са повече от 20 човека и само малко следене и са готови намират го и го докладват...
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #20 -: Август 24, 2015, 17:39:28 »

Аз предполагам кой е и макар ,че с  човека отворил темата сме във вражески съюзи  имам съмнения кой го прави и съм им писал да го следят защото това е  недопустимо.
Има един известен мултак в доста светове е играл сега е тук.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #21 -: Август 24, 2015, 17:49:56 »

Значи мога да срина пазара до и да си продавам ресурс  на колко си искам и това е ненаказуемо така ли да разбирам
Какво значи да го сринете? Можете да изкупите цялата наличност и след това да продадете на каквато искате цена. Във версия 6 това е избягнато донякъде, защото цената на импереца е фиксирана на 1 , но останалите правила са същите. Във версия 5 обаче цената на импереца се влияе от продажбите през предишния ден и затова има такава динамика на цените.

Учудена съм на въпросите Ви за пазара. Правилата за него не са променяни поне от 4 или 5 години.
« Последна редакция: Август 24, 2015, 17:54:29 от elena » Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #22 -: Август 24, 2015, 20:09:36 »

Да го срина значи да намаля цената не ресурса до стойност на която другите да им е изгодно да го купят.
Това не е редно но явно някой го прави от малък акаунт  с цел изгода за големия му акаунт.
« Последна редакция: Август 24, 2015, 20:11:58 от dimitarrr » Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #23 -: Август 25, 2015, 16:00:03 »

Сега ще ви обясня защо не свършената работа влияе на вашите заплати  Grin Grin Grin . Конкретно тези на програмистите във високата сграда до мола.

 Да започнеме от имперския търговец.Той купува на средната цена на ресурса от предишния ден.Ако имаме цена на винкела от 4.0 и некой мултак прекара 10 милиона винкел на 0,1 какво става със средната цена на винкела Huh? Тя логично се срива под 3.Идва новия ден,съответно в 00:30 имперския търговец получава средната стойност за ресурса от предишния ден и какво става.Вместо цената да е висока и аз да продавам през имперския търговец,който иска по 5 диаманта,на мене ми е по добре да продавам през пазара.Без да давам 5 диаманта.Така господата работещи остават с по малко похарчени диаманти.Ако това прехвърляне на ресурс по 0,1 не се отразява на имперския,ще се харчат доста повече диаманти.Не мислите ли.


  При цена на винкела непадаща под 4,при имперския е 3,24 - значи са прекарани огромни количества винкел на 0.1
« Последна редакция: Август 25, 2015, 16:09:12 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #24 -: Август 25, 2015, 16:23:56 »

И ако играеш за реалм, остава ти злато за издръжка за не повече  от 2 часа в хазната. Налага ти се да мръднеш армията от пункт Х до пункт У след 4 часа, какво ще направиш ?

1) Ще оставиш на противника да ти разбие армията, защото имперецът днес ти е с ''N''  цена по -малко от вчера и не ти харесва цената му;

2) Или ще изхарчиш ''N'' на брой диаманти, за да може да я мръднеш и да я спасиш ?

Ни така, ни иначе. Патови ситуации съм имал доста, в годините, в които играех версия 5.  Wink
Активен

igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #25 -: Август 28, 2015, 00:45:48 »

ей сега пак премятат ресурс на пазара по 0.1 и каква файда да се оплачеш в нашата ера има няколко играча който го правят това докладвани са многократно на админите и НИЩО.докога господа админи ще бездействате,даже сте преместили темата в общи приказки,а това е сериозен проблем,ако някой ви хвали темата стой най отпред,няма такива безотговорни и нагли измамници като вас господа администратори.с бездействието си опорочихте всичко в тази игра и затова повечето играчи спряха да играят,а големия ви шеф явно не чете как се оплакват играчите тук щом нищо не правите.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #26 -: Август 28, 2015, 03:29:26 »

нали ти казах кой ги прави тия измами с пазара смачкайте го да се модира и ще се оправят нещата
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #27 -: Август 28, 2015, 17:33:44 »

мисля че темата е доста важна за господата админи.Явно трябва да се обясни правилно на комисията за защита на потребителя за какво иде реч.Те не разбират много много но ако им обясниш правилно разбират.
 Та значи какво излиза.Някой хора дават диаманти за ресурси.Тоест пари.Други хора си пускат 20 профила да речем и тия ресурси им идват без пари.Не мислите ли че не е много етично спрямо дойната кравичка.Аз да не съм балък че да давам пари за диаманти а друг с повече свободно време да си прехвърля от други профили маса ресурс.Знам че ще кажете че всичко е ок,но и знам че като ми свършат диамантите няма да си купя повече.А така вашата фирма няма да има пари за заплати.Което е добре.Малко да ви посъкратят да белким обърнете внимание на тези които плащат.Може би сте много заети с версия 6,и не обръщате внимание на 5.Еми кажете тогава и всички да си пуснеме по 10 профила и да си прехвърляме ресурс.За какво да плащаме по 10 лева през два три дена.Знаете много добре как се правиш шашмата.

 Tor Browser минава през нигерийски проксита сървър и какво ли не още.Тоест всеки таб ви излиза като различно айпи.И съответно нарушение няма.Вие освен по айпи по друго не може да засичате явно.


 http://prntscr.com/89w88r
 http://prntscr.com/89wa7d


 Някой казва да смачкаме профилите.Това не е моя работа.Аз си плащам за нещо,а друг го получава защото вие не си вършите работата.Е следващия път 10-те ми кинта или 20 кинта ще заминат за нещо друго.Аз ще си проведа разследване и ще си установя сам че моите пари ще отидат другаде.А не към сметките на фирмата.


  Мерси много за прочитането и моля не го трийте.А вземете мерки.Недейте постъпвате като жирафите.
 
« Последна редакция: Август 28, 2015, 17:41:28 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #28 -: Август 28, 2015, 18:43:09 »

Този дето прави измамите основния му профил е с едно айпи другите малките са с друго има си човека и два нета и няколко компа  като Интернет клуб в тях  Grin
И още нещо още си пазя снимки на помощните акаунти на хора от вашия съюз.
« Последна редакция: Август 28, 2015, 18:50:27 от dimitarrr » Активен
magdinci
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #29 -: Август 28, 2015, 21:00:31 »

Дано се предприемат някави мерки срещу играчите с повече от един акаунт ... а и ми е интересно защо няма дежурни програмистчета денонощно и да проверяват веднага при подаден сигнал за злоупотреба в играта , иначе като поискаш да си купиш диаманти денонощно ти взимат парите ...
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!