Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:40:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #285 -: Май 03, 2014, 00:18:47 »

evriya, не те знам кой си и за какво се бориш, но с постовете си освен тъпоъгълни и празни изказвания не казваш. За да те успокоя, аз съм Kinoff, и като ми казваш името, моля те недей да викаш. Няма да си правя труда да ти отговарям на каквото и да било, защото няма смисъл. На всички останали ревящи във форума, няма непобедими хора, дори и тук Wink Дерзайте да достигнете поне малко от това което МОНТАНА има, а именно приятелство за което вие винаги ще сънувате и мечтаете. Единственият който заслужава поздравления за добра игра е Водния, макър мнението ми за него да е противоречиво, НО това което си е няма как да се отрече. Добре, че беше той за да е интересно в БГ17. И ми е много интересно защо не му отговориш на въпроса кой си бил в БГ 18, или си поставено лице на някой който е ял доста бой. Всички останали по света сте Диамантаджии и подлоги. Хайде със здраве и поздравления за медалите, нямах много време за игра, но се радвам че е така, че да не се занимавам с недораслеци като вас, с малки изключения. И се молете да не ни се доиграе, че тогава ще Ви покажем кой, какъв е и за какво се бори! Весели празници на всички!
Активен

Live Free - Die Well
princessdara
Гост
« Отговор #286 -: Май 03, 2014, 00:18:53 »

Лош .... Галди къде видя че те мисля за лош Huh?? Аз те виждам че си нежана и чуствена душа , че си раним като сърна , че си безпомощен като дете изгубено в гората ..... Никога не съм казвал че си лош ? Единственото което твърдя че цял ден ме избягваш да ми дадеш отговор на въпросът ми .... че вие се скъсахте да повтаряте едни и същи неща , само и само да избягате от темата , но поради факта че съм упорит ...тя пак се връща .... и така ще и следващата ера ... ще ви пиша по профилите . ще дам линк към темата на всеки който е дошъл да играе със вас , за да знае че се обрича на провал . И така ще бъде цяла ера .... Ще ви мачкам и там и тук ..... Ще ви спамя ще ви отговарям и ще съм активан , докъто мозъкът ти не започне да крещи : ОТКЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ ДОЙДЕ ТОВА ГАДНО КОПЕЛЕ И МИ ПРОВАЛЯ ИГРАТА !!!! А сърцето ти ще знае отговора .... ами така е като не ти стиска да си презнаеш че си бит честно от новобранци Wink . Няма как . така ще е от тук нататък или докъто не признаеш загубата или докъто не се махнете със жалкото ви съюзче от БГ17 Wink . Е аз имам врмеме .... Ще ви Спаня
Това "жалко" съюзче ако го нямаше щеше да е най скучната ера и за вас и за Раиз и за рицарите и за доста други. С кой щяхте да се биете и кой щеше да ви е трън в очите тогава. Щеше да се биете с Райз ли или с Девил. Факт е че тази ситуация е добра за вас а ако другата ера нас ни няма наистина ще стане като фармвил Smiley
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #287 -: Май 03, 2014, 00:21:43 »

Ти за  Водният не го мисли него . Той е получил нещо на лично , което ти драге ми смехурко , няма как да знаеш ..... Аз поне знам и истинскто му име  Wink . А ти Паляк , като не познаваш хората ,  не ги бутай там където не ти е мястото .... Шапшалиго - чуролиго . И пак покзваш опитът си да се измъкнеш от темата ..... кажи слабаков ..... бой ядохте ли тази ера ? Русе взе ли си замаците сртещу НПС-та или им гио оставха да ги превземат празни ..... Кажи сега как може 2-рият да паден от НОВОБРАНЦИ ? БОЛИ нали ? Трудно е да си признае човек че е победен ..... хайде преглътни и го кажи ....... Момчета победихте ни .....
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #288 -: Май 03, 2014, 00:25:54 »

Принцесо с теб от тук нататък винаги ще се съгласявам ------ Жените сте прави ВИНАГИ . Само пак да вметна аз така и не разбрах нищо от ерата Smiley . Дойдох преди 2 седмици и ...... Дарявах армия като изоглавен на съюзът в който съм , защото такава беше волята не собствиника на акаунта ....
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #289 -: Май 03, 2014, 00:26:54 »

Ти си лъжец и манипулатор. Излъга за киноф и мимоза. Грандоман и фантазьор. Превзел десет замъка ма после се поправил, бил сгрешил.Е че как няма да се поправиш като тук си в подарен такъв. Няма съюз извън вашата тройка, който да не знае че замъците са ви подарени. Халал да са ви! Защо не отговори на Аквауотър в другия реалм с кой акаунт си бил и защо не му обясни колко велик си бил там.


Отговори ми човека Smiley той но на лично Smiley И да истина е Smiley има два златни и е играл с нас в 18 свят и мога да кажа че играе Smiley Само малко военни точки имаше за маршал Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #290 -: Май 03, 2014, 00:29:12 »

Дано не се окаже обаче че е един друг..изоглавен Grin Приличат си Grin Пиши бре...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #291 -: Май 03, 2014, 00:30:37 »

Мога ли да ви дам едно предложение.... вземете я заключете тая тема вече. Безмислени дразги само се пишат. Нищо креативно един казал това друг направил онова... нека си свърши ерата а който иска да се доказва нека го направи с игра следващата ера.
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #292 -: Май 03, 2014, 00:47:38 »

Ти за  Водният не го мисли него . Той е получил нещо на лично , което ти драге ми смехурко , няма как да знаеш ..... Аз поне знам и истинскто му име  Wink . А ти Паляк , като не познаваш хората ,  не ги бутай там където не ти е мястото .... Шапшалиго - чуролиго . И пак покзваш опитът си да се измъкнеш от темата ..... кажи слабаков ..... бой ядохте ли тази ера ? Русе взе ли си замаците сртещу НПС-та или им гио оставха да ги превземат празни ..... Кажи сега как може 2-рият да паден от НОВОБРАНЦИ ? БОЛИ нали ? Трудно е да си признае човек че е победен ..... хайде преглътни и го кажи ....... Момчета победихте ни .....
Пиле златно, аз каквото съм постигнал ти 40 години срещу мен да тичаш няма да го постигнеш. И въобще не го мисля Водния, имам си къде по важни приоритети за мислене и правене. Бой не съм ял, че съм си все още цял целеничък. Искаш да чуеш, че са ме били, и не само тази ера, но тази ера само веднъж Wink Другият път им се дадох. А сега на тебе да ти затворя малко устата, както мога да направя и с другите представители на съюзи, но понеже ти си най напорист да се качиш на ......... някой, ти ще си първи, а после ми поствай колкото си искаш битки и ако искаш гащите на сред центъра на София си свали не ми дреме! Ето ти и доказателството http://prntscr.com/3fkzl7, http://prntscr.com/3fl1hb, има ги на снимков материал, човека се е скарал с Гергинов в последствие и за това ми предостави снимките, а да не говорим, че и Анатоли и Стелянов отидоха в Райз за да се пазят и развият, а през това време Девилите се опитваха да ни връщат назад със развитието. Така че, време е да си вземеш неграмотията, 10-те замъка от БГ 18, егото и марш в мишата дупка от където се появи!
Активен

Live Free - Die Well
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #293 -: Май 03, 2014, 01:07:27 »

Мога ли да ви дам едно предложение.... вземете я заключете тая тема вече. Безмислени дразги само се пишат. Нищо креативно един казал това друг направил онова... нека си свърши ерата а който иска да се доказва нека го направи с игра следващата ера.

 *ok*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #294 -: Май 03, 2014, 22:58:38 »



Това е женската половинка на акаунт sem.iozovi, която е в съюза на Рицарите с ник tanyakoseva и нейното изказване.
Активен

jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #295 -: Май 04, 2014, 00:08:59 »

http://prntscr.com/3fwc81 Поздравления, от 300 атаки един бутнат пост. Целият съюз сме в траур!  Cry
Активен

Live Free - Die Well
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #296 -: Май 04, 2014, 14:54:10 »

evriya, виж линковете от разговорите на Но Гуд и Гергинов в поста на Киноф малко по-нагоре. Мисля че или са те подвели относно взимането на замъка ви,или знаеш как сте ги взели и си кофти менте. До тук ти предоставихме доказателства че сами за никъде не сте. Тоест, вие сте храбри мъже, които в своята ярост и хъс за битки се разбиваха отчаяно в нас Grin Кадърни играчи, ближещи Йозовия таран, неговия и на платения му наемник - Водния.
Те са хората, единия богат но некадърен, другия не толкоз богат, но умел играч. Къде сте вие в цялата схема? Това че имате замъци няма да ви направи добри играчи. До всички от ROUSSE - Браво на Гергинов. Близа генитали, целува всичко и прави всякаки акробатични номера за да ви подари медал. Той ви беше добър лидер. Лидер, който не заслужавате защото сте боксови круши и всеки ви биеше като маче у дирек.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!