Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:05:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Война на надмощие или малкото световно  (Прочетена 35655 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zeus
Гост
« Отговор #210 -: Септември 02, 2015, 19:22:13 »

Ами аз познавам доста хора които биха си платили ( в това число и аз бих платил за световно ) , но няма как да играя с човек като Стефчо . Просто това е истината .

Сакън , недей играй със  Стефан на световното , отстоявай си твърдо позицията, бъди мъж до край, прегърнал "истината", спести пари  Grin   

 
 


Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #211 -: Септември 02, 2015, 19:33:53 »


Сакън , недей играй със  Стефан на световното , отстоявай си твърдо позицията, бъди мъж до край, прегърнал "истината", спести пари  Grin   


Кой каза,че Загубеният ще се класира - ако не се класирам , отборът ще е много по-добър от миналогодишният и евентуално ще имат нужда само от "обслужващия персонал"  кат мен  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Zeus
Гост
« Отговор #212 -: Септември 02, 2015, 19:43:13 »

Никой не е казал че ще се класираш, само подкрепих  Eulsivex   в истината и некласирането  Grin
Че като гледам ще е шоу и тази година Grin цирка от сега почна Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #213 -: Септември 02, 2015, 19:44:08 »

Аз само не разбрах едно

http://prntscr.com/8bt9qo -
1-во
2-ро
3-то
местата са ОК ясно .

Ама как да се тълкува : Специална награда : Играчите от съюза, който спечели специалната награда, ще получат и тези медали в профилите си във всички светове.
В какво се изразява тази специална награда ?  Какъв е критерия ? Моля за пояснение от администрацията утре по някое време Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #214 -: Септември 02, 2015, 19:46:39 »

Никой не е казал че ще се класираш, само подкрепих  Eulsivex   в истината и некласирането  Grin
Че като гледам ще е шоу и тази година Grin цирка от сега почна Grin

Споко , оставям ви интригите да си ги въртите вие , Като чета какво сте сътворили миналата година ... Направо ме е срам с хора като вас да се захвана да правя каквото и да е . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zeus
Гост
« Отговор #215 -: Септември 02, 2015, 19:48:36 »

мммм, май ме обърка с някого , ама па ми е кеф щом нема да играеш на световното, срамувай се, срамувай се, верно е, за срам си е тя работата Grin Благодаря ти, пич си  *rose* Еваларка братле Smiley  *heart*
« Последна редакция: Септември 02, 2015, 19:50:18 от Zeus » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #216 -: Септември 02, 2015, 19:50:20 »

мммм, май ме обърка с някого , ама па ми е кеф щом нема да играеш на световното Grin Благодаря ти, пич си  *rose* Еваларка братле Smiley  *heart*

Не бе не съм се объркал . Давам ти отговор на теб , така че да се сети " Магарето "  *pardon*  . Нали я знаеш поговорката Wink ? Иначе моля ставаш за спонт . Удобен си ако трбва да играя с ниски топки  Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #217 -: Септември 02, 2015, 19:50:37 »

Аз само не разбрах едно

http://prntscr.com/8bt9qo -
1-во
2-ро
3-то
местата са ОК ясно .

Ама как да се тълкува : Специална награда : Играчите от съюза, който спечели специалната награда, ще получат и тези медали в профилите си във всички светове.
В какво се изразява тази специална награда ?  Какъв е критерия ? Моля за пояснение от администрацията утре по някое време Smiley
Чукче умен, Чукчи мисли - как правоъгълни тухли правят кръгли вълни  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #218 -: Септември 02, 2015, 19:55:37 »

https://www.facebook.com/299912093536187/videos/426627477531314/  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zeus
Гост
« Отговор #219 -: Септември 02, 2015, 19:56:33 »

Не бе не съм се объркал . Давам ти отговор на теб , така че да се сети " Магарето "  *pardon*  . Нали я знаеш поговорката Wink ? Иначе моля ставаш за спонт . Удобен си ако трбва да играя с ниски топки  Grin

Супер, най ниската топка ще съм, обещавам,  само да не се явяваш на световното, да продължиш да се срамиш поради Стефан, да си спазиш истината и да си спестиш кинтите.. Договорихме се   *ok*
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #220 -: Септември 02, 2015, 20:03:51 »

Аз само не разбрах едно

http://prntscr.com/8bt9qo -
1-во
2-ро
3-то
местата са ОК ясно .

Ама как да се тълкува : Специална награда : Играчите от съюза, който спечели специалната награда, ще получат и тези медали в профилите си във всички светове.
В какво се изразява тази специална награда ?  Какъв е критерия ? Моля за пояснение от администрацията утре по някое време Smiley

Както казва Стефан, трябва и да се чете. Това са  последните редове от правилата:

- Играчите на съюза, спечелил най-много съюзни войни, ще имат завинаги в класацията и профилите си обозначителни знаци под формата на медали за ’Носител на специална награда от Война за надмощие’.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #221 -: Септември 02, 2015, 20:06:32 »

Супер, най ниската топка ще съм, обещавам,  само да не се явяваш на световното, да продължиш да се срамиш поради Стефан, да си спазиш истината и да си спестиш кинтите.. Договорихме се   *ok*


Пич може и да ида за да ви лазя по нервите . Ти представяш ли си като влеза и ако вие се класирате как ще ви изтипосвам по форумите . Даже сега като се замисля .... Това е страхотна идея ..... М дааааа така ще направя . Е Чакани страхотен форум на световното .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #222 -: Септември 02, 2015, 20:08:10 »

Както казва Стефан, трябва и да се чете. Това са  последните редове от правилата:

- Играчите на съюза, спечелил най-много съюзни войни, ще имат завинаги в класацията и профилите си обозначителни знаци под формата на медали за ’Носител на специална награда от Война за надмощие’.


О да правилно . Мерси . Най-отдолу е и не съм го видял .  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Zeus
Гост
« Отговор #223 -: Септември 02, 2015, 20:19:25 »


Пич може и да ида за да ви лазя по нервите . Ти представяш ли си като влеза и ако вие се класирате как ще ви изтипосвам по форумите . Даже сега като се замисля .... Това е страхотна идея ..... М дааааа така ще направя . Е Чакани страхотен форум на световното .

Пич, никъде не съм писал че аз участвам в квото и да е било... не четеш  Tongue
Гледам ти сеира и как си сменяш мнението и как си противоречиш на всеки 5 минути и умирам от смях Grin
Но пък е похвално, все пак ще се принизиш да играеш със Стефан, ако и двамата се класирате естествено, малиии  каква чест ще му окажеш Grin

Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #224 -: Септември 02, 2015, 20:43:15 »


Пич може и да ида за да ви лазя по нервите . Ти представяш ли си като влеза и ако вие се класирате как ще ви изтипосвам по форумите . Даже сега като се замисля .... Това е страхотна идея ..... М дааааа така ще направя . Е Чакани страхотен форум на световното .
Може и в държавен вестник да ме изтипосаш, грижи нема - аз съм първият служител на фирмата с официално позволение на управител/собственици/партньори да си джитка ИО в работно време , ако си е свършил другата работа  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Не се гаси, туй, що не гасне   Grin Grin

Пич, никъде не съм писал че аз участвам в квото и да е било... не четеш  Tongue
Гледам ти сеира и как си сменяш мнението и как си противоречиш на всеки 5 минути и умирам от смях Grin
Но пък е похвално, все пак ще се принизиш да играеш със Стефан, ако и двамата се класирате естествено, малиии  каква чест ще му окажеш Grin

Само да не плагиатства от другите "доказани" бойци в ИО, че за тех ми требеха 2 седмици и намеса на поддръжката да ги убедя в  слабосшта на балистите у версио six *hahaha* *hahaha* *hahaha*




Юрка, га ше почнем да четем бре, чадо? Само с йедене и безсъние - не става?
« Последна редакция: Септември 02, 2015, 21:00:31 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!