Imperia Online България  
Април 20, 2024, 08:41:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: УМЕНИЯ НА ВЕЛИКИТЕ ХОРА  (Прочетена 2597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« -: Юли 29, 2015, 02:00:31 »

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ КОГА ЩЕ БЪДАТ ПРЕМАХНАТИ УМЕНИЯТА (ШПИОНАЖ И КОНТРАШПИОНАЖ) ОТ ГУБЕРНАТОРИ И ИМАПЕРАТОРИ, ОТ 100 ИГРАЧА КОИТО СА МИ В ОБХВАТ И РАЗТОЯНИЕ ДО 300им  95 ОТ ТЯХ ИМАТ УМЕНИЯ КОНТРА КАТО ВРОДЕНИ И ОТДЕЛНО РАЗВИТИ НА МАКС ОЩЕ НЕ 10то НИВО НА ГУБЕРНАТОРА ИЛИИМАПЕРАТОРА ИЛИ КЪВ ЩЕ ДА Е ТАМ, А ШПИОНАЖ РАЗВИВА В ПУТИ ПО ТРУДНО, И В КРАИНА СМЕТКА ЗА ДА АТАКУВАМ КОЙТО ИДА БИЛО АЗ ТРЯБВА ДА РАЗВИЯ ПРОУЧВАНИЯТА СИ С 5 НИВА КОЕТО ЩЕ МИ СТРУВА НЕЗНАМ КОЛКО ЗЛАТО И ВРЕМЕ, А ТЕ ИМАТ КОНТРА ШПИОНАЖ БЕЗ ДА СА ПОХАРЧИЛИ НИЩО Е ЗА КАКВО ДА Е ПРАВЯ ТАЗ АРМИЯ, ПО ДОБРЕ КРЪСТЕТЕ ИГРАТА ФЕРМА ОНЛАЙН 
Активен
Cotillion
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #1 -: Юли 29, 2015, 05:02:51 »

'що крещиш?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 29, 2015, 08:31:16 »

Туе е хибридна война, извикай и ти учените от БАН за правилните кръстоски между "цветята"в императорските дворове  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #3 -: Юли 29, 2015, 08:48:18 »

'що крещиш?
ми щото ме ядосват  *TRAINING*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Юли 29, 2015, 10:31:18 »

Ами осигурете си и Вие хора с тези умения и таланти. Несериозно е да искате да ги премахнем, защото Вие не можете да се справите със ситуацията и не Ви харесва.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #5 -: Юли 29, 2015, 11:12:59 »

Ваня това не е отоговор, да ми обясняваш какви умения да развивам, искам да кажа че не е справедливо аз да давам 15милиона злато за шпионаж и да го чакам 2 дни а играчите да развъждат контра без да поахарчат и стотинка, това не е справедливо
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #6 -: Август 22, 2015, 16:02:10 »

Ако ти имаше бонус на шпионажа и контрата , а те не- няма проблем да ги има въпросните умения. *hmm*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #7 -: Август 22, 2015, 17:56:03 »

Мисля че погрешо разбрахте момчето.Липсата на вроден талант за шпионаж/понеже е привилегия единствено на императора/ дава до 5 нива разлика в полза на контрата.Това облагодетелства защитната игра.Искането е да се изравнят нивата на шпионаж и контра които може да получи като бонуси един играч чрез уменията на великите си хора.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #8 -: Август 24, 2015, 11:37:29 »

Как другите играчи успяват че не се сещам и това не им е проблем?!? Достатъчно военно настроени има , без или с ниско ниво контра.
Активен

krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #9 -: Септември 24, 2015, 11:43:29 »

Да именно молбата ми беше да са равни защото наистина са в полза на защитника, ако няма умения за всички реално няма да има и за мен- а аз съм съгласен  Smiley .В средата на ерата издържам около 150 000 армия и като започна да търся играчи за крепостни става интересно, не можеш да шпионираш никой, в някой от случаите императора не отваря шпионаж а масово играчи са размножи ли велики хора с контра като вродени и в повечето случаи в първите 10 нива вече е отворило контра и е развит Sad .К'во правим, за да се случат нещата и да продължим нормалната игра или разформироваме обсадна техника или се стремим да вдигаме шпионаж, като втория вариант отнема време и ресурс а първия безсмислен (да правиш армия която после да разформироваш). В същото време контрашпионажа на противника напълно безплатен Wink
Активен
krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2015, 03:07:46 »

ОСВЕН ЧЕ ВСЕЯЧЕСКИ СЕ ОПИТВАТЕ ДА ПРЕВЪРНЕТЕ ВСЯКО ДЕЙСТВИЕ В ИГРАТА ДА СТАВА С ДИАМАНТИ НАПРАВИХТЕ НЕВЪЗМОЖНА СМЯНАТА НА ИМПЕРАТОРА. БРАВО ЗА ПОДОБРЕНИЯТА, НО СКОРО ВРЕМЕ ЩЕ ГИ ПОЛЗВАТЕ САМО ВИЕ АДМИНИТЕ, СЪС ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН РАЗВАЛЯТЕ ВСЕ ПОВЕЧЕ ИГРАТА, ИГРАЯ НА НОМАДИТЕ И ОТ МЕН ВСИЧКО НАЙ ХУБАВО
« Последна редакция: Ноември 29, 2015, 08:28:28 от krasimir2015 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!