Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:41:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ревльовци  (Прочетена 3832 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #15 -: Юли 14, 2015, 22:47:53 »

Немам време да следя играта.Мога и повече от 24 часа да изкарам.А и за какво да ви нападам Huh? Аз бях против да се маха федерацията.Няма как 5 човека да се биеме навсякъде.
Човек знаем ти стила на игра моля те спри се!
Пет човека повярвай ми ти не си бил сред тях. След като си бил против да си предопредил хората си от съюза да спрат да псуват и да заплашват сега нещата щяха да стоят  по друг начин.
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #16 -: Юли 15, 2015, 11:33:29 »

Много уважавам мнението на специалисти като горепосочения.Бил съм завършил ама не съм почнал  Grin Grin Grin. Всеки си има различен стил на игра.А стила зависи от времето което е готов да отдели един играч за играта.Нито ме дразниш нито нищо.Това че ника ми е такъв не ме прави по слаб играч.А и най вече от некакви анонимници.


 А и какъв свят 15 Huh?? Там не съм и припарвал.Но явно некой имат фикс идеи от моя милост.А факта е че последно време цъкам по малко колкото да си развивам нещо.



  Факта е че сгреших че ще имаме конкуренция и тая ера я почнах едно към гъотере.Трябваше да си почна анексирването от големите провинции към малките и много армия.Тогава нямаше да имате никакъв шанс.Но станалото станало.

 Аз ходя по Витоша през ден.Ако някой иска може да дойде с мене.Може и некой спаринг да направиме по поляните.Да се види кой кой е и какъв стил има на живо.
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 12:47:15 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!