Imperia Online България  
Април 24, 2024, 23:48:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново становете  (Прочетена 4194 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Май 29, 2015, 16:38:29 »

Ами на хора дето се смеят над редове с 0 и 1 .... всичко може да ти обяснят че се изкривява през някаква призма  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Май 29, 2015, 20:43:01 »

Една нощ си бях направил телефона през 8 минути да ме подсеща да поглеждам за станове, цяла нощ се появиха 3-4 стана под 300ИМ от централен. При минимално време за атака от 10 минути няма как да не ги видя, нали... През цялото време пътувах на по 400-600ИМ за станове...

Има и друг момент, по този Х се натрупват станове ниво 1 (най-много) и други слаби, които никой не иска. Има ограничение, обаче, за максимален брой станове на картата и те ограничават появата на нови такива. Миналата ера в CREATORS в продължение на 4-5 дена избивахме станове 1ци с много атаки по 100 коня... Бутали сме сигурно по 150 стана на ден... Няколко дена беше по-добре, след това тоя Х се напълни със станове 6,7,8,9 и вече не беше финансово изгодно Grin нито да пращаш много атаки, нито да разкарваш много армия за толкова слаб стан  Sad

Едит: Предложението? Ако според развитието на ерата трябва да се появяват станове 10 и нагоре, а има 300 стана ниво 6, да се трият? Да се следи колко стана има на картата от всяко ниво и колко се разрушават за период от 24 часа? (например, ако има 200 стана ниво 7, а на ден се разрушават 10, останалите станове да имат примерно 90% шанс на смяната на класацията в 6 да вдинат ниво 8, 80% шанс да вдигнат ниво 9 и т.н.)
няма значение кое ниво са становете - и на 20кк нето се бият единички за да ти дойде 14-ка или 15-ка с голям бонус в нападение.Там се печели от 4 до 10 часова издръжка на армията.

Търсил съм по картата от 0:0 до 2000:+/-1000 , станове от 1 до 15 има дори и там, но пък програмиста,изработил търсачката на глобалната карта заслужава поне 2 месеца без секс... или една кофа жито, така си е оставил ръчичките.
« Последна редакция: Май 29, 2015, 20:53:01 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #17 -: Май 30, 2015, 13:29:28 »

Прав си, с единици се надува процента на варварската атака. Но в 1 момент единиците свършват - остават нива 6-10, което е супер неудобно вече Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #18 -: Май 30, 2015, 16:20:54 »

Малко ми е неудобно да чета играчи-биячи да пишат за станове.Да,вярно е че те издържат армии.Аз обаче имам щастието лично да не се занимавам със станове и поради тази причина продължавам да чакам отговор.А именно:Как е играта след промените за хранилищата и убежищата?Добре ли е?Мина времето да видим как е? Е?
....Щото моя отговор е: Все повече играчи,които трябва да издържат големи армии,ще питат за станове,щото грабежи-нананайци Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!