Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:17:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 211   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На по чашка  (Прочетена 243254 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1365 -: Октомври 29, 2017, 10:10:59 »

Тръгнала Кума Лиса да си търси храна в гората .По едно време от един храст се чуло:
-Кукуригуууу, кукуригууууу !
Кума Лиса потрила ръце от задоволство, засилила се и се хвърлила в храста. По едно време от там се чува:
-Ох, ах, помощ, недей !
Излиза Кумчо Вълчо от храста , закопчава си ципа и казва:
-Друго си е да знаеш чужди езици !
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1366 -: Октомври 29, 2017, 19:08:12 »

Тръгнала Кума Лиса да си търси храна в гората .По едно време от един храст се чуло:
-Кукуригуууу, кукуригууууу !
Кума Лиса потрила ръце от задоволство, засилила се и се хвърлила в храста. По едно време от там се чува:
-Ох, ах, помощ, недей !
Излиза Кумчо Вълчо от храста , закопчава си ципа и казва:
-Друго си е да знаеш чужди езици !

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
И я го знам тоа, ама по друг начин!  Wink Grin Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1367 -: Октомври 30, 2017, 20:45:31 »

на някой случвало ли му се е кат се оригне да изкачат виненки из устата му  *xxx* Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1368 -: Октомври 30, 2017, 23:12:24 »

на някой случвало ли му се е кат се оригне да изкачат виненки из устата му  *xxx* Grin Grin Grin

Мисла че не, или по скоро немам спомен Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1369 -: Октомври 30, 2017, 23:26:09 »

днес видях един такъв образ,кат се уригна умреа мухите покрай него  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1370 -: Октомври 31, 2017, 00:19:05 »

днес видях един такъв образ,кат се уригна умреа мухите покрай него  Grin Grin Grin

Баси, а на мен тръгнал днеска колегата да ми се оплакват да не говора срещу него баш...
Изпедерасти се това общество... да им лъхаш на мента може, ама ако е комбинирана с мастика и веднага те кълцат  *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1371 -: Октомври 31, 2017, 01:26:44 »

Баси, а на мен тръгнал днеска колегата да ми се оплакват да не говора срещу него баш...
Изпедерасти се това общество... да им лъхаш на мента може, ама ако е комбинирана с мастика и веднага те кълцат  *hahaha*

да не ти дреми,поркай си и му дъхай да го лови яд  Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1372 -: Октомври 31, 2017, 08:16:29 »

https://prnt.sc/h47d0y

 Sad
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1373 -: Октомври 31, 2017, 19:53:17 »

Дейв влиза във бара и вижда Джон да си пие питието с голяма щастлива усмивка на лицето. Направо сияе. Дейв го пита:
- Защо си толкова щастлив днес?
- Ще ти кажа, Дейв. Вчера докато си полирах яхтата дойде една червенокоса мадама при мен... с ей такива цици. Дейв! С ей такива цици, човеко! Тя попита "Може ли да се повозя на яхтата ти?" Аз казах "Разбира се, че можеш!" Та се качихме и отплувахме навътре в морето. И после, да ти кажа, Дейв, изключих мотора и казах "Или чукане или ще плуваш". Дейв, тя не можеше да плува... не можеше да плува!!!
На следващия ден Дейв пак влиза във бара и Джон пак си пие питието, ама още по-усмихнат.
- Джон, а днес защо си още по-щастлив?
- Дейв, разказвам ти... Вчера полирам си аз яхтата и идва една РАЗКОШНА блондинка... с ей такива цици. Ей такива! И пита "Може ли да ме повозиш на яхтата ти? Аз казвам "Няма проблем, с удоволствие." Влязохме навътре и пак изключих двигателя и казвам "Чукане или плуване". Дейв, тя не можеше да плува! Дейв, тя не можеше да плува!
На другия ден Дейв влиза във бара и гледа Джон рони крокодилски сълзи в питието си.
- Джон, защо си тъжен?
- Дейв, ще ти кажа. Вчера си полирам аз яхтата на кея, и една невероятна брюнетка идва при мен. Ама с ей такива цици! Дейв, ЕЙ ТАКИВА! Направо се побърках. Тя казва "Ще ме повозиш?" "Разбира се!" Качихме се, запалих двигателя и хайде още по-навътре в морето, отколкото предишните пъти. Пак изключвам двигателя и "Чукане или плуване!" Тогава тя разкопча панталона си... и тя имаше Х*й, Дейв! Тя имаше огромен Х*й! Дейв, А АЗ НЕ МОГА ДА ПЛУВАМ... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1374 -: Октомври 31, 2017, 21:02:17 »

Дейв влиза във бара и вижда Джон да си пие питието с голяма щастлива усмивка на лицето. Направо сияе. Дейв го пита:
- Защо си толкова щастлив днес?
- Ще ти кажа, Дейв. Вчера докато си полирах яхтата дойде една червенокоса мадама при мен... с ей такива цици. Дейв! С ей такива цици, човеко! Тя попита "Може ли да се повозя на яхтата ти?" Аз казах "Разбира се, че можеш!" Та се качихме и отплувахме навътре в морето. И после, да ти кажа, Дейв, изключих мотора и казах "Или чукане или ще плуваш". Дейв, тя не можеше да плува... не можеше да плува!!!
На следващия ден Дейв пак влиза във бара и Джон пак си пие питието, ама още по-усмихнат.
- Джон, а днес защо си още по-щастлив?
- Дейв, разказвам ти... Вчера полирам си аз яхтата и идва една РАЗКОШНА блондинка... с ей такива цици. Ей такива! И пита "Може ли да ме повозиш на яхтата ти? Аз казвам "Няма проблем, с удоволствие." Влязохме навътре и пак изключих двигателя и казвам "Чукане или плуване". Дейв, тя не можеше да плува! Дейв, тя не можеше да плува!
На другия ден Дейв влиза във бара и гледа Джон рони крокодилски сълзи в питието си.
- Джон, защо си тъжен?
- Дейв, ще ти кажа. Вчера си полирам аз яхтата на кея, и една невероятна брюнетка идва при мен. Ама с ей такива цици! Дейв, ЕЙ ТАКИВА! Направо се побърках. Тя казва "Ще ме повозиш?" "Разбира се!" Качихме се, запалих двигателя и хайде още по-навътре в морето, отколкото предишните пъти. Пак изключвам двигателя и "Чукане или плуване!" Тогава тя разкопча панталона си... и тя имаше Х*й, Дейв! Тя имаше огромен Х*й! Дейв, А АЗ НЕ МОГА ДА ПЛУВАМ... *hahaha* *hahaha* *hahaha*


на Джон явно му пръснали ауспуха кат не внимава  Grin Grin Grin
Винкел,внимавай да не попаднеш в същата ситуация че изгоре  *xxx* *xxx* *xxx* Grin Grin Grin
« Последна редакция: Октомври 31, 2017, 23:07:33 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1375 -: Октомври 31, 2017, 23:18:06 »


на Джон явно му пръснали ауспуха кат не внимава  Grin Grin Grin
Винкел,внимавай да не попаднеш в същата ситуация че изгоре  *xxx* *xxx* *xxx* Grin Grin Grin

Споко баце, я немам яхта...  Sad Grin Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1376 -: Октомври 31, 2017, 23:34:02 »

Споко баце, я немам яхта...  Sad Grin Grin

Влад има,да ти я даде назаем  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1377 -: Октомври 31, 2017, 23:34:52 »

Влад има,да ти я даде назаем  Grin Grin Grin

не мс, аз къвто съм карък ще взема първия път да нацеля туй що не требе...  Cry
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #1378 -: Октомври 31, 2017, 23:37:17 »

не мс, аз къвто съм карък ще взема първия път да нацеля туй що не требе...  Cry


 Grin Grin Grin ба си каръко  Tongue Tongue
нема бе,с яхтата ще вървят 2 арни Монтанки или Плевенчанки баце,нема се плашиш  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1379 -: Октомври 31, 2017, 23:46:27 »


 Grin Grin Grin ба си каръко  Tongue Tongue
нема бе,с яхтата ще вървят 2 арни Монтанки или Плевенчанки баце,нема се плашиш  Grin Grin Grin

Предпочитам да си седим и да си къркам... Че ни Монтанки ни Плевенчанки или квито и да са там не се знае кви че се окажат...  Grin
Та поне да си ми е мирна главата и да ми върви ''учението''  Embarrassed *hahaha*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Страници: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 211   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!