Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:44:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 211   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На по чашка  (Прочетена 243223 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #300 -: Октомври 31, 2016, 23:55:57 »

Само 6 ли! Не си видел добре ми се чини..повече беа и къде тебе фръкна една , без малко а ти дойде акъла ама ти се размина  Grin

Е чак те тука си много права :Smiley
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #301 -: Ноември 01, 2016, 00:01:47 »

Е чак те тука си много права :Smiley

 Kiss
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #302 -: Ноември 01, 2016, 00:11:13 »

кво стаа абичии  Grin кръкате ли редовно и драпате макари  Smiley

дали па нее време да полупкаме манко Embarrassed Embarrassed Embarrassed
https://www.youtube.com/watch?v=ke3F4CKZ9wo&list=PLSUq0ghdtOrSbLgiY9gXxySzTZdIVsLdw&index=18

а добре дошъл
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #303 -: Ноември 01, 2016, 01:13:01 »

Тази реч в различни варианти не се ли поизтърка вече. Нещо по свестно не могат ли да измислят. Да, добра реч е но е толкова закъсняла във времето че смешна просто. Този сорт речи можеха да хванат декиш преди 20г. примерн о, сега е твърде късно за тях.
Тази фондация защо не предложи миналата година тези пари ами баш сега преди изборите?  Интересна демагогия Grin
По конституция има малцинствени групи, но и те са българи. В първи клас всички влизат равни. Нямам против тази статия и словестна еквилибристика ако авторката примерно беше казала - вие мръсни расисти, фашисти, които сте против това тези бедни роми да получат финансова инжекция за да се интегрират, ето, друга фондация ще раздава на българските майки по еди колко си евро за второ дете и по двойно за трето. Тогава Стеф тази демагогия ще е подплатена и ще има тежест. А сега си е просто демагогия и то платена демагогия, мръсна и подла демагогия, заклеймяваща немислещите като нея за расисти и мракобесници. Тоест, щом вие не сте съгласни с мен и моята теза то вие сте такива и такива. Какая разница ат Хитлером и Сталину.
Пожелавам на авторката да посети махалата в Пазарджик или да дойде в някое кито северозападно село. Точно след половин година ще запее друга песен а след година вече ще чете Майн Кампф. А за това време бащите на същите тези ромчета ще са и обърнали тарлъка с хастара на вънка.
Тя кълне наши деца там да се раждали, в гетото. А дано любовта на всички роми я осенява непрекъснато и там, в гетото да се научи кое е добро и кое лошо.
И накрая щом си съгласен с авторката, да те питам - кое аджеба попречи толкова векове на същите тези роми да се интегрират в която и да е страна по света? Защо иначе толкова либералните  французи и германци им раздадоха по няколко стотин евро и ги натириха да се връщат в България и Румъния. Защо интегрират африканци, араби, пущун и, кюрди но нещат да интегрират роми.

Я мое и да съм си прост, ма не чак до там да се заблудим у това че некое правителство ша посака учени роми.  Grin
"Време за разхвърляне на камъни" събрана публицистика на Хайтов, има какво да се прочете там
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #304 -: Ноември 01, 2016, 10:24:10 »

Grin Grin Grin Grin Grin

осен да вида рангелчо къде поцъква

311 свят. Grin Grin

Тихо че и тебе те знам къде си и не си далеко..Фнимавай.
Добър вечер на всички!

Стефи, ти се появи у форуму и спреа червените мечове по ората да одат...  Grin Grin
Активен

Peach
Гост
« Отговор #305 -: Ноември 01, 2016, 11:43:33 »

Тава да не е Стефченценцето? Shocked Она а социално зло и апе ората. Това лето дойде у назе с мъжо си и сино си и ги би и двамата, изпоапа ги и им не даде да дегостират. Но им  лиги потекоа ма она само им  скръцна с молари и ги срита 4-5 пъти поди масата и мъжо и рече - ееее, оно я не пием а сино и зина да каже нещо ма она го изгледа кръвнишки и младежа се вледени.Сръце ми се скина.
Grin  Липсваш,ни,бе,липсваш нииииииииии  *heart*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #306 -: Ноември 01, 2016, 19:39:45 »

В тая тема само извратеняци и как викаше Влад-грозобойници Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #307 -: Ноември 01, 2016, 19:50:51 »

долар вечер и наздраве  Grin Добре заварил Стефо  *rose*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #308 -: Ноември 01, 2016, 22:32:18 »

Grin  Липсваш,ни,бе,липсваш нииииииииии  *heart*

Ли знааш че си ми слабост
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #309 -: Ноември 01, 2016, 22:47:32 »

долар вечер и наздраве  Grin Добре заварил Стефо  *rose*

Регна ли се?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #310 -: Ноември 01, 2016, 23:00:35 »

у 160 улезнах лека така на полусъедитнител  Embarrassed
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #311 -: Ноември 01, 2016, 23:17:03 »

шшш оу алоууу вие двойните дека ми бегате у тъчо бре алоууу...след купата на единият викам ви хвана на къс пас някъде..единият е живата легенда,ама не ще да играе с генерала,а другият мандърсахме заедно по полята и ни беше забавно...та викам ви крекна да ви набием сите заедно Grin
Активен

Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #312 -: Ноември 01, 2016, 23:29:09 »

щом ше има кютек я съм за  Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #313 -: Ноември 01, 2016, 23:33:30 »

шшш оу алоууу вие двойните дека ми бегате у тъчо бре алоууу...след купата на единият викам ви хвана на къс пас някъде..единият е живата легенда,ама не ще да играе с генерала,а другият мандърсахме заедно по полята и ни беше забавно...та викам ви крекна да ви набием сите заедно Grin

Аааа, щом пъ сакаш да ме биаш, я да не съм шашов да се регнем. Ти ма стресни от сеги па после ми викай - яла да играаш. Я съм ферма и секогиш съм играл фермерската
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #314 -: Ноември 01, 2016, 23:41:13 »

Аааа, щом пъ сакаш да ме биаш, я да не съм шашов да се регнем. Ти ма стресни от сеги па после ми викай - яла да играаш. Я съм ферма и секогиш съм играл фермерската

Я пък легендо не вервам таквоз нещо от тебе...язе съм чул че си славен рицарски меч,бог на унищожението,вестител на кървавитее торнада и я сакам видем това нещо у действие
Активен

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 211   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!